blogas burnos kvapas

Visa tiesa apie blogą burnos kvapą

Blogas burnos kvapas yra dažna problema. Net ir kruopščiai valant dantis šepetėliu, siūlu ar skalaujant burną kiekvieną dieną, neįmanoma pašalinti bakterijų, kurios sukelia nemalonų burnos kvapą, o lėtinės halitozės atveju ir metalo, rūgštų ar kartų skonį burnoje. Kokios tikrosios blogo kvapo priežastys ir ar galima nemalonų burnos kvapą panaikinti visam laikui?

Blogo kvapo iš burnos priežastys

90 proc. atvejų blogas burnos kvapas atsiranda dėl anaerobinių sierą išskiriančių bakterijų. Šios bakterijos kaupiasi ant liežuvio paviršiaus ir gerklėje, kur natūraliai dauginasi. Jos turi ten būti, nes padeda virškinti maistą suskaidydamos baltymus. Baltymai, esantys maiste, užsilieka burnos gleivinėje, ypatingai apkrėstuose ar parodontozės pažeistuose burnos audiniuose.

Tam tikromis sąlygomis šios bakterijos ima labai greitai skaidyti baltymus, kurie sudaryti iš amino rūgščių. Dviejų amino rūgščių (cisteino ir metionino) sudėtyje gausu sieros. Kada bakterijos ima greičiau skaidyti baltymus į amino rūgštis, taip pat greičiau gaminama ir siera, tuomet pasireiškia halitozė – blogas burnos kvapas!

Bakterijos, skaidydamos burnoje esančius baltymus, liežuvio nugarėlėje ir gerklėje išlaisvina sieros junginius:

  • vandenilio sulfidą (H2S) – kvapas kaip supuvusio kiaušinio;
  • metil-merkaptaną (CH3SH) – kvapas kaip ilgai panešiotų kojinių ar supuvusio kopūsto;
  • putresciną (H2N–(CH2)4–NH2) – kvapas kaip pastovėjusių atliekų;
  • kitas blogą kvapą skleidžiančias medžiagas.

Visos šios medžiagos vadinamos lakiaisiais sieros junginiais (LSJ). Lakus – greit garuojantis. Būtent dėl šios savybės aplinkiniai jaučia blogą burnos kvapą. Jei šis procesas nekontroliuojamas, kvapas vis blogėja ir blogėja. Įdomiausia yra tai, kad pats žmogus dažnai nejaučia savo blogo burnos kvapo dėl organizmo aklimatizacijos. Namuose patys galite atlikti paprastus 5 bandymus kurie padės nustatyti ar jūsų burnos kvapas gaivus.

Kaip užkirsti kelią halitozei – vaistai nuo blogo burnos kvapo?

Harold KatzDr. Katz („The California Breath Clinics“ direktorius): „Mano pagrindinė specialybė yra bakteriologija, todėl galiu šį procesą suvokti ir kaip odontologas, ir kaip bakteriologas. Tai padėjo man surasti veiksmingą priemonę nuo halitozės.“

Pirmiausia ir svarbiausia, ką reikėtų prisiminti, yra tai, kad blogą kvapą sukeliančios bakterijos nepatenka į organizmą iš aplinkos. Tai ne liga ar infekcija, taip pat ne silpnos sveikatos ar blogos burnos higienos požymis. Kiekvienas žmogus burnoje turi tą pačią bakterijų grupę. Jūs negalite „užsikrėsti“ blogu burnos kvapu, net ir bučiuojantis. Nemalonaus kvapo intensyvumas priklauso nuo to, kaip greitai bakterijos skaido baltymus, kiek jų yra ir kiek baltymų jos turi apdoroti. Tai ir yra pagrindinės blogo burnos kvapo priežastys. Šios bakterijos yra įprasta mūsų burnos floros dalis, todėl negalime šių bakterijų pašalinti – nei valydami dantis, nei šveisdami liežuvį, nei gerdami antibiotikus.

Dr. Katz‘as blogo kvapo klinikose išgydė daugybę halitozės atvejų ir atskleidė vieną svarbų faktą: vienintelis moksliškai įrodytas ir kliniškai efektyvus būdas stabdyti halitozę – kovoti su bakterijų gebėjimu gaminti lakiuosius sieros junginius (LSJ), paverčiant šiuos junginius į bekvapes ir beskones organines druskas. Kitaip tariant, reikia sulėtinti greitį, kuriuo bakterijos skaido baltymus ir išskiria pašalinius produktus, kuriuos reikia neutralizuoti.

burnos skalavimo skystis atemfrischTetroBreath“ buvo sukurtas pagal pagrindinį principą: norint užkirsti kelią blogam burnos kvapui reikia paveikti LSJ gaminančias bakterijas. Produktai prisodrina deguonimi bakterijas ir slopina gebėjimą taip greitai skaidyti baltymus bei daugintis. Sudėtyje esantys deguonies junginiai neutralizuoja kvapus, kuriuos sukelia bakterijos, todėl jūsų burnos kvapas išlieka gaivus. Taigi, skirtingai nuo kitų rinkoje esančių produktų, šios priemonės ne maskuoja kvapą, o tiesiog jį pašalina.

Jau milijonai žmonių pasitikti „TetroBreath“ norėdami palaikyti savo burnos kvapą gaivų, burną švarią, o dantis sveikus ir apsaugotus nuo dantų akmenų bei gedimo. Daugiau kaip 95 proc. vartotojų liko patenkinti produktų efektyvumu. Vartotojų atsiliepimai>>

Dėmesio! Kompanija Tetrobreath GmbH 2017 balandį pristatė naują produktą, kuris keičia TetroBreath ir PerioTherapy produktų linijas – tai Atemfrisch – dar daugiau deguonies, dar gaivesnis burnos kvapas. Įsitikinkite produkto efektyvumu jau šiandien!

Parašykite savo komentarą

2 Komantarai į "Visa tiesa apie blogą burnos kvapą"

Informuoti apie
Rūšiuoti pagal:   naujausi | seniausi | geriausi

Dėkui už pagalbą :)

Geri produktai.Padėjo išsivaduoti iš kompleksų