VenipakPrekes Jums pristatys kurjerių tarnyba „Venipak“, darbo dienomis 8-17 val. Taip pat yra galimybė pasirinkti „Venipak“ Pickup punktą, kuriame savo siuntą galėsite atsiimti Jums patogiu metu. Dauguma punktų dirba iki 20-22 val., taip pat ir savaitgaliais. Visą punktų sąrašą ir jų darbo laiką galite rasti venipak.lt. Punktų sąrašas vis papildomas.

Siuntos įprastai pristatomos per 1-2 d.d. neskaitant siuntos perdavimo kurjerių tarnybai dienos. Apie jau paruoštą siuntimui Jūsų siuntą informuosime užsakyme nurodytu el. paštu. Siuntos nepristatomos į AB „Lietuvos paštas“ pašto skyrius. Dėl ne nuo mūsų priklausančių aplinkybių siuntų pristatymo terminai gali keistis.

Prekių pristatymo kaina (išskyrus Kuršių Neriją – teirautis individualiai) – 3,99 €. Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 50 €.

Už prekes mokėti galite pavedimu arba galite rinktis atsiskaitymą kurjeriui siuntos įteikimo metu grynaisiais arba banko kortele. Jei norite atsiskaityti grynaisiais, pristatymo metu turėkite tikslią pinigų sumą, nurodytą užsakyme.

Apie siuntos pristatymą Jums priminsime SMS žinute, kurioje bus nurodytas kurjerio telefono numeris. Jei planuojate išvykti ir nurodytu adresu nebūsite, informuokite apie tai kurjerį. Pristatymo laiką derinkite su kurjeriu. Labai prašome atvykus kurjeriui būti sutartoje vietoje – gerbkime vieni kitų laiką. Kurjeriams brangi kiekviena minutė, todėl už kiekvieną prastovos minutę skaičiuojamas papildomas mokestis.

Prekių siuntimas į užsienį:

Siuntas siunčiame į visas pasaulio šalis. Kainos ir terminai priklauso nuo šalies – parašykite mums žinutę ir mes Jums atsakysime kokia pristatymo kaina bei terminai siunčiant siuntą į užsienį.

Konfidencialumas:

Norėdami nepažeisti Jūsų privatumo, prekes siunčiame konfidencialiose pakuotėse ant kurių nebus jokių atstovaujamų prekinių logotipų ar žymų, leidžiančių suprasti kas yra siunčiama. Siuntėjo informacijoje nurodome tik įmonės pavadinimą (UAB „ARILIS“) ir adresą, todėl niekas nesužinos ir nenumanys kas siuntinio viduje, jo neatidaręs.

Prekių priėmimas:

Priimdami užsisakytas prekes patikrinkite siuntos ir prekių būklę bei pasirašykite. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote siuntos ir/ar prekių išorinės išvaizdos pažeidimus, būtinai pažymėkite tai siuntos perdavimo – priėmimo dokumente bei, dalyvaujant kurjeriui, surašykite laisvos formos siuntos ir/ar prekių pažeidimų/neatitikimų aktą. Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl prekių trūkumų ar pažeidimų.

Venipak