Pristatymas

Prekes į namus ar į ofisą Jums pristatys kurjerių tarnyba „Venipak“, darbo dienomis 8-17 val. Taip pat yra galimybė pasirinkti „Venipak“ Pickup punktą, kuriame savo siuntą galėsite atsiimti Jums patogiu metu. Dauguma punktų dirba iki 20-22 val., taip pat ir savaitgaliais. Visą punktų sąrašą ir jų darbo laiką galite rasti venipak.lt.

Taip pat galite siuntą nukreipti į „Omniva“ paštomatus, iš kur galėsite Jums patogiu metu atsiimti savo užsakymą.

Siuntos įprastai pristatomos per 1-2 d.d. neskaitant siuntos perdavimo kurjerių tarnybai dienos. Apie jau paruoštą siuntimui Jūsų siuntą informuosime užsakyme nurodytu el. paštu. Siuntos nepristatomos į AB „Lietuvos paštas“ pašto skyrius. Dėl ne nuo mūsų priklausančių aplinkybių siuntų pristatymo terminai gali keistis.

Prekių pristatymo kaina (išskyrus Kuršių Neriją – teirautis individualiai) – „Venipak“ „iki durų“ 2,99 €, į „Omniva“ paštomatus 2,49 €. Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 50 €.

Už savo siuntą galite apmokėti išankstiniu banko pavedimu arba per „Paysera“ sistemą, o taip pat atsiėmimo metu banko kortele „Omniva“ paštomate arba banko kortele ar grynaisiais „Venipak“ kurjeriui. Norintiems užsakymą apmokėti siuntos atsiėmimo metu („Venipak“ kurjeriui arba „Omniva“ paštomate) taikomas papildomas 1 € mokestis.

Apie siuntos pristatymą Jus informuosime SMS žinute. Jei pasirinkote pristatymą per „Venipak“ kurjerių tarnybą „iki durų“ o pristatymo dieną planuojate išvykti ir nurodytu adresu nebūsite, informuokite apie tai kurjerį. Pristatymo laiką derinkite su kurjeriu. Labai prašome atvykus kurjeriui būti sutartoje vietoje – gerbkime vieni kitų laiką. Kurjeriams brangi kiekviena minutė, todėl už kiekvieną prastovos minutę skaičiuojamas papildomas mokestis.

Prekių siuntimas į užsienį:

Šiuo metu siuntų į užsienį nesiunčiame.

Konfidencialumas:

Norėdami nepažeisti Jūsų privatumo, prekes siunčiame konfidencialiose pakuotėse ant kurių nebus jokių atstovaujamų prekinių logotipų ar žymų, leidžiančių suprasti kas yra siunčiama. Siuntėjo informacijoje nurodome tik įmonės pavadinimą (UAB „ARILIS“) ir adresą, todėl niekas nesužinos ir nenumanys kas siuntinio viduje, jo neatidaręs.

Prekių priėmimas pristatant „Venipak“ kurjeriui:

Priimdami užsisakytas prekes patikrinkite siuntos ir prekių būklę bei pasirašykite. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote siuntos ir/ar prekių išorinės išvaizdos pažeidimus, būtinai pažymėkite tai siuntos perdavimo – priėmimo dokumente bei, dalyvaujant kurjeriui, surašykite laisvos formos siuntos ir/ar prekių pažeidimų/neatitikimų aktą. Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl prekių trūkumų ar pažeidimų.

Populiariausi

Produktai burnos higienai

Atemfrisch rinkinys FRESH

Burnos higiena - rinkiniai

VIDEO
Atemfrisch rinkinys FRESH

BIOLactis + Atemfrisch rinkinys

Burnos higiena - rinkiniai

Biolactis burnos probiotikai atemfrisch skystis

Atemfrisch + Tebodont 2+1

Burnos higiena - rinkiniai

Atemfrisch Tebodont rinkinys 2+1

Curaprox Black Is White rinkinys

Burnos higiena - rinkiniai

Curaprox Black Is White rinkinys

Dantų šepetėlis Curaprox 5460

5460 ypač minkštų šerelių

Curaprox 5460 ypac minkstas dantu sepetelis

Naujausi Atsiliepimai

2020-09-17

Pranas

Labai geras produktas rekuomenduoju tikrai padeda geriau negu visi analogai esantis rinkoje
2020-09-17

Edita Matkevičienė

Esu patenkinta, zadu dar pirkti.
2020-09-17

Edita Matkevičienė

Puiki

Atsiliepimai

Gražina (MŪZA)

Bandydavau įvairiausius skalavimo skysčius, kol į mano rankas pateko Atemfrisch. Jis yra be alkoholio, labai švelnus, nedegina burnos. Po naudojimo lieka itin malonus jausmas su vos jaučiamu mėtos skoniu.

Oksana Pikul-Jasaitienė

Burnos priežiūros priemones Atemfrisch naudoja visa mūsų šeima, nes jos efektyviai gelbėja nuo tonzilių akmenėlių susidarymo. Priemonės yra švelnios ir labai efektingos, puikiai saugo nuo karieso ir apnašų.

Viktorija Siegel

Atemrfisch, ko gero, vienintelės mano naudotos priemonės, po kurių gaivus kvapas burnoje išlieka kaip minimum 24 valandas! Mano metų atradimas – burnos kvapo neutralizatorius Atemfrisch.

Vijolė Jačienė

Mano dantys balinti, tad detaliai analizuoju kiekvienos priemonės sudėtį. Atradusi Atemfrisch likau nustebinta puikia dantų pastos sudėtimi. Ji neputoja, todėl nesausina burnos gleivinės.

Eglė Barniškytė
Eglė Barniškytė

Mano atradimas, kuris pasiteisino 100 proc. buvo Vokiečių gamintojo dantų pasta Atemfrisch su deguonimi. Vakare išsivalius dantis ryte nebuna jokio blogo burnos kvapo, kadangi deguonis oksiduoja sieros junginius.

Natalija Bunke Atemfrisch
Natalija Bunkė

Naudojant „Atemfrisch“ produktus pusryčiams galiu valgyti ką tik sugalvojus, nes dantų pastos sudėtyje yra didelės koncentracijos deguonis, kuris neutralizuoja bet kokį kvapą akimirksniu.