Pristatymas

Prekes į namus ar į ofisą Jums pristatys kurjerių tarnyba „Venipak“, darbo dienomis 8-17 val. Taip pat yra galimybė pasirinkti „Venipak“ Pickup punktą, kuriame savo siuntą galėsite atsiimti Jums patogiu metu. Dauguma punktų dirba iki 20-22 val., taip pat ir savaitgaliais. Visą punktų sąrašą ir jų darbo laiką galite rasti venipak.lt.

Taip pat galite siuntą nukreipti į Omniva, Venipak, LP Express paštomatus, iš kurių galėsite Jums patogiu metu atsiimti savo užsakymą.

Siuntos įprastai pristatomos per 1-2 d.d. neskaitant siuntos perdavimo kurjerių tarnybai dienos. Apie jau paruoštą siuntimui Jūsų siuntą informuosime užsakyme nurodytu el. paštu. Dėl ne nuo mūsų priklausančių aplinkybių siuntų pristatymo terminai gali keistis.

Prekių pristatymo kaina (išskyrus Kuršių Neriją – teirautis individualiai) bus nurodyta užsakymo formavimo metu. Nemokamai pristatysime prekes, kurių užsakymo suma yra 50 € ar daugiau.

Užsakymas apmokamas bankiniu pavedimu, arba atsiėmimo metu banko kortele ar grynaisiais, kada pasirenkate pristatymą „Iki durų” (taikomas papildomas 1 € mokestis).

Apie siuntos pristatymą Jus informuos kurjerių tarnyba SMS žinute. Jei pasirinkote pristatymą per „Venipak“ kurjerių tarnybą „Iki durų” o pristatymo dieną planuojate išvykti ir nurodytu adresu nebūsite, informuokite apie tai kurjerį. Pristatymo laiką derinkite su kurjeriu. Labai prašome atvykus kurjeriui būti sutartoje vietoje, kurjeriams brangi kiekviena minutė, todėl už kiekvieną prastovos minutę skaičiuojamas papildomas mokestis.

Prekių siuntimas į užsienį:

Šiuo metu siuntų į užsienį nesiunčiame.

Prekių priėmimas pristatant kurjeriui:

Priimdami užsisakytas prekes patikrinkite siuntos ir prekių būklę bei pasirašykite (dažnai vietoje parašo naudojamas PIN kodas gautas SMS žinute, kurį reikia padiktuoti kurjeriui). Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote siuntos ir/ar prekių išorinės išvaizdos pažeidimus, būtinai nufotografuokite bei, dalyvaujant kurjeriui, surašykite laisvos formos siuntos ir/ar prekių pažeidimų/neatitikimų aktą. Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl prekių trūkumų ar pažeidimų.

Curasept akcija

Populiariausi

Produktai burnos higienai

Balinanti dantų pasta Opalescence

Original Cool Mint – amerikietiška kokybė

TOP
Opalescence Original balinanti dantu pasta
10.30

Atemfrisch rinkinys FRESH

Kraujuojančioms dantenoms

VIDEO
Atemfrisch rinkinys FRESH hdo2 ir ksilitolis
46.90

Dantų pasta Ohlalá

Šypsena, kurią pamačius norėsis sakyti „Ohlala!“

Ohlala Paris dantu pasta

Tello Soft 4920 dantų šepetėlis minkštas

Black Edition 4920 minkštų Nollex šerelių

Tello dantu sepetelis 4920 Soft Black Edition

Naujausi Atsiliepimai

2024-05-23

Anonimas

Gera dantu pasta 👍
2024-05-23

Anonimas

Patiko 👍
2024-05-23

Laura S.

Ne pirma karta perky,labai gera dantu pasta

Atsiliepimai

Gražina (MŪZA)

Bandydavau įvairiausius skalavimo skysčius, kol į mano rankas pateko Atemfrisch. Jis yra be alkoholio, labai švelnus, nedegina burnos. Po naudojimo lieka itin malonus jausmas su vos jaučiamu mėtos skoniu.

Oksana Pikul

Burnos priežiūros priemones Atemfrisch naudoja visa mūsų šeima, nes jos efektyviai gelbėja nuo tonzilių akmenėlių susidarymo. Priemonės yra švelnios ir labai efektingos, puikiai saugo nuo karieso ir apnašų.

Viktorija Siegel

Atemrfisch, ko gero, vienintelės mano naudotos priemonės, po kurių gaivus kvapas burnoje išlieka kaip minimum 24 valandas! Mano metų atradimas – burnos kvapo neutralizatorius Atemfrisch.

Vijolė Jočienė

Mano dantims atliktas estetinis plombavimas, tad detaliai analizuoju kiekvienos priemonės sudėtį. Atradusi Atemfrisch likau nustebinta puikia dantų pastos sudėtimi. Ji neputoja, todėl nesausina burnos gleivinės.

Eglė Barniškytė
Eglė Barniškytė

Mano atradimas, kuris pasiteisino 100 proc. buvo Vokiečių gamintojo dantų pasta Atemfrisch su deguonimi. Vakare išsivalius dantis ryte nebuna jokio blogo burnos kvapo, kadangi deguonis oksiduoja sieros junginius.

Natalija Bunke Atemfrisch
Natalija Bunkė

Naudojant Atemfrisch produktus pusryčiams galiu valgyti ką tik sugalvojus, nes dantų pastos sudėtyje yra didelės koncentracijos deguonis, kuris neutralizuoja bet kokį kvapą akimirksniu.