VenipakPrekes Jums pristatys kurjerių tarnyba „Venipak“, darbo dienomis 8-17 bei 18-22 val. Vakarinis pristatymas (18-22 val.) galimas Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio ir Alytaus miestuose.

Siuntos pristatomos per 1-2 d.d. neskaitant siuntos perdavimo kurjerių tarnybai dienos. Apie jau paruoštą siuntimui Jūsų siuntą informuosime Jus užsakyme nurodytu el. paštu. Siuntos nepristatomos į AB „Lietuvos paštas“ pašto skyrius. Dėl ne nuo mūsų priklausančių aplinkybių siuntų pristatymo terminai gali keistis.

Prekių pristatymo kaina Jūsų nurodytu adresu Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją – teirautis individualiai) – 3,99-4,99 € (priklausomai nuo pristatymo laiko). Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 50 €.

Už prekes mokėti galite pavedimu arba galite rinktis atsiskaitymą kurjeriui siuntos įteikimo metu. Kurjeriui atvykus atiskaitykite grynaisiais arba banko kortele. Jei norite atsiskaityti grynaisiais, pristatymo metu turėkite tikslią pinigų sumą, nurodytą užsakyme.

Apie siuntos pristatymą Jums priminsime SMS žinute. Pristatymo dieną gausite SMS, kurioje bus nurodytas kurjerio telefono numeris. Jei planuojate išvykti ir nurodytu adresu nebūsite, malonėkite apie tai informuoti kurjerį bei sutarti kitą siuntos pristatymo dieną. Pasirinkti tikslų siuntos pristatymo laiką galimybės nėra.

Prekių siuntimas į užsienį:

Siuntas siunčiame į visas pasaulio šalis. Kainos ir terminai priklauso nuo šalies – parašykite mums žinutę ir mes Jums atsakysime kokia pristatymo kaina ir terminas siunčiant siuntą į užsienį.

Konfidencialumas:

Norėdami nepažeisti Jūsų privatumo, prekes siunčiame konfidencialiose pakuotėse ant kurių nebus jokių atstovaujamų prekinių logotipų ar žymų, leidžiančių suprasti kas yra siunčiama. Siuntėjo informacijoje nurodome tik įmonės pavadinimą (UAB „ARILIS“) ir adresą, todėl niekas nesužinos ir nenumanys kas siuntinio viduje, jo neatidaręs.

Prekių priėmimas:

Priimdami užsisakytas prekes patikrinkite siuntos ir prekių būklę bei pasirašykite. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote siuntos ir/ar prekių išorinės išvaizdos pažeidimus, būtinai pažymėkite tai siuntos perdavimo – priėmimo dokumente bei, dalyvaujant kurjeriui, surašykite laisvos formos siuntos ir/ar prekių pažeidimų/neatitikimų aktą. Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl prekių trūkumų ar pažeidimų.

Venipak