dažniausiai užduodami klausimai

Jei turite klausimų, kurie nėra aptarti šiame puslapyje, užpildykite klausimo formą esančią apačioje. Mes mielai atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus – paprastai atsakome per 1 darbo dieną (iš tiesų stengiamės atsakyti kaip įmanoma greičiau). Mes neteikiame jokių medicininių konsultacijų.

Beveik visų komercinių dantų pastų sudėtyje yra natrio laurilsulfato (ang. Sodium Lauryl Sulfate (SLS), Sodium laureth sulfate (SLES), Ammonium Lauryl Sulfate (ASL)), kuris yra pastos sudėtyje tam, kad sukurtų putojimo efektą ir Jūs manytumėte, jog kažkas iš tiesų vyksta. Tačiau ši medžiaga apskritai neturi jokio naudingo poveikio. Nelaimei, ji taip pat slopina aktyviųjų elementų, esančių TetroBreath produktuose, veikimą. Štai kodėl tie, kurie naudoja dantų pastas, turėtų perskaityti sudėtines medžiagas, esančias savo dantų pastoje: jos sudėtyje yra natrio laurilsulfato! Šis komponentas suardo TetroBreath produktų deguonies junginius.

Vienas iš būdų, kuris tikrai efektyviai užkirs kelią bakterijoms, gaminančioms lakiuosius sieros junginius, yra naudoti aktyviosios deguonies formule paremtus produktus. Jokie kiti junginiai nesuteiks tokio poveikio. Bakterijos atsinaujina kas 10-12 valandų, todėl patariama priemones naudoti po kiekvieno valgymo ar užkandžiavimo. Jei nėra rimtų halitozės požymių, tuomet ryte ir vakare, kaip įprastas burnos priežiūros priemones. Po kelių mėnesių, net ir esant stipriam burnos kvapui, pastebimas teigiamas efektas, nes priemonių veikimas turi ilgiau išliekantį poveikį. Kai kurie pacientai tuomet gali atlikti procedūrą dukart per dieną, tačiau jei siekiate pačių geriausių rezultatų, burnos higienos procedūras patariame atlikti triskart per dieną.

Dauguma pacientų sunaudoja 1-2 buteliukus skalavimo skysčio per mėnesį. Dantų gelio įprastai užtenka 5-6 savaitėms. Jei jūs nustosite naudoti šiuos produktus, problemos vėl sugrįš, nes bakterijos pajus terpės skirtumą jau po kelių dienų. Šie produktai buvo sumodeliuoti taip, kad užtikrintų nepriekaištingą Jūsų kasdieninės burnos higienos sistemą ir Jums nebereikės naudoti jokių kitų produktų. Mažiau nei 1 € per dieną gaiviam burnos kvapui ir skoniui bei nepriekaištingai burnos higienai – juk tai puiki investicija.

Burnos higiena ir gaivus kvapas yra du skirtingi dalykai. Yra svarbu valytis dantis ir naudoti dantų siūlą, nes taip jūs apsaugote dantis, bet nesusidorojate su blogu kvapu. Jūsų vaikino burnoje gali išsiskirti daug seilių ar jo liežuvio paviršius yra lygus ir dėl šių priežasčių burnos kvapas išlieka gaivus.

Kiekvieno žmogaus burnoje egzistuoja to paties tipo bakterijos (fuzobakterijos ir aktinomisės), kurios yra normalios burnos mikrofloros dalis ir jų pirminis tikslas yra skaidyti junginius maiste, kad jis būtų lengviau virškinamas. Bet deja, kai kurių žmonių, kenčiančių nuo blogo burnos kvapo, organizmuose dėl neaiškių priežasčių šių bakterijų kiekis yra didesnis. Sakykime, kai kurie žmonės yra labiau linkę turėti blogą burnos kvapą, nes jų burnos ertmė sukuria palankią terpę anaerobinėms bakterijoms, kurios gamina sieros junginius, lemiančius blogą burnos kvapą ir skonio sutrikimus.

Kita priežastis galėtų būti ta, jog Jūsų vaikinas valgo maistą, kuris neskatina bakterijų aktyvumo, kaip tai daro daug baltymų turintis maistas. Kita vertus, galbūt Jūs nuolat jaučiate sausos burnos pojūtį dėl streso darbe, tam tikrų įpročių ar dėl menstruacinio ciklo. Ir, labai tikėtina, jog Jūsų dabartinis burnos skalavimo skystis ir dantų pasta kenkia burnos kvapui, lygiai taip pat, kaip mėtinės pastilės, sudėtyje turinčios cukraus.

Neurologiškai, kvapo pojūtis ir skonio pojūtis turi du atskirus fizinius centrus smegenyse, kur yra gaunami specifiniai elektriniai impulsai. Vis dėlto, pasirodo, jog jie išsidėstę labai arti vienas kito. Egzistuoja fizinis įrodymas apie tai, jog šių dviejų fizinių centrų receptoriai perduoda skirtingus pojūčius, kurie dažnai susimaišo tarpusavyje. Dėl to kartais yra jaučiamas kvapas, nors iš tiesų jokio kvapo, paremto stimuliavimu skonio centre, nėra. Ir atvirkščiai.

Farmacijos kompanijos seniai suvokė tai, jog galėtų būti labai paprasta ir lengva apgauti visuomenę, sukuriant stiprius mėtinukus ar medicininius kvapus skalavimo skysčiuose, kurie būtų užfiksuojami smegenyse ir sukurtų pojūtį lyg vartotojo kvapas būtų gaivus. Kai kurie gamintojai netgi prideda į skalavimo skysčius karamelės spalvos, kad šie atrodytų labiau „medicininiai“.

Turite suvokti, jog taip, kaip matymas ir girdėjimas yra du skirtingi pojūčiai, lygiai taip pat kvapo ir skonio pojūčiai yra visiškai skirtingi. Jūs galite justi puikų mėtų skonį burnoje, bet darbe šalia Jūsų esantis žmogus gali užuosti nemalonų sieros kvapą, sklindantį iš jūsų burnos. Tai yra dėl to, jog šiuose produktuose esantis cukrus ar alkoholis skatina bakterijas išskirti daugiau sieros junginių.

Kai kuriems skalavimo skysčiams yra suteikiamas „medicininis“ skonis, kad įtikintų vartotoją, jog šis „medicininis“ skonis iš tiesų turi gerą poveikį. Tačiau jei produkto sudėtyje yra alkoholio ar cukraus, vienintelis šio produkto poveikis yra jūsų burnos kvapo pabloginimas.

Ar jūsų burnos kvapas yra gaivus gali padėti sužinoti 5 paprasti būdai aprašyti mūsų svetainėje.

Daug informacijos galite rasti mikrobiologijos ir dantų gydymo žurnaluose. Vis dėlto, blogą burnos kvapą tiriantis mokslas yra neseniai atrastas – tikros blogo burnos kvapo priežastys buvo nustatytos mažiau nei prieš dešimt metų ir greičiausiai tada, kai Jūsų gydytojas jau buvo baigęs universitetą.

Po 1997-ųjų Amerikos Dantistų Asociacija galiausiai nutarė tai, ką mes dabar nuolat kartojame – „Blogas burnos kvapas susiformuoja liežuvio pabaigoje ir gerklėje“.

Iki tol, oficialiai buvo paskelbta, jog halitozę lemia netinkama burnos higiena.

Iš tiesų, pacientai, turintys blogo burnos kvapo problemą, palaiko puikią burnos higieną, jie valosi dantis ar naudoja dantų siūlą dažniau nei kiti žmonės. Šie žmonės turbūt geriausiai pasaulyje laikosi burnos higienos, nes praleidžia daugybę laiko bandydami atsikratyti šios nemalonios problemos. Bet visos šios priemonės nepakeičia vienos fizinės charakteristikos, kuri, pasirodo, yra viena dažniausių blogo kvapo veiksnių: ant liežuvio esantis baltų apnašų sluoksnis.

STRESAS yra tiesiogiai susijęs su blogu burnos kvapu. Kai Jūs patiriate stresą, pradeda veikti parasimpatinė nervų sistema, kurios veikimo Jūs negalite kontroliuoti (kaip ir įkvėpimo ar iškvėpimo). Iš tiesų, kai Jūs jaučiate stresą, Jūsų burna tampa sausa, ir kaip buvo teigta anksčiau, dėl šios priežasties Jūsų burnos kvapas pablogėja. Pavyzdžiui Jūs sėdite didelėje auditorijoje, kurioje vyksta paskaita, ir staiga Jūs esate paprašomas kalbėti tarp visos minios… jūsų burna pradeda džiūti… ir jūs negalite ištarti nė žodžio, nes jūsų burnoje yra labai mažai seilių. Tokios situacijos gali akimirksniu nulemti blogą burnos kvapą.

Nėra tokios priemonės, kuri viena galėtų išgydyti visus blogo burnos kvapo atvejus (kaip ir galvos skausmą, dantų skausmą, cukraligę, taip pat panaikintų pleiskanas, spuogus ir t.t). Bakterijų negalima panaikinti ilgam laikui, kadangi jos nuolat burnoje atsinaujina (dalis jų yra natūralios kilmės, kurios turi pradėti virškinimo procesą). Vis dėlto, jų aktyvumas gali būti slopinamas prisotinant deguonimi ir kitais natūraliaisiais junginiais, kurie apsaugo 12 valandų ar kartais net ilgiau nuo bakterijų išskiriamų sieros kvapų.

Paprastai tariant, negalima perduoti blogo burnos kvapo kažkam kitam. Bakterijos, kurios sukelia blogą kvapą, iš tiesų yra gerosios bakterijos ir jos turi būti esant normaliai burnos florai (bakterijų mišinys yra reikalingas, kad Jūsų organizmas tinkamai funkcionuotų). Yra tikimybė, jog bakterijos Jūsų vaikino burnoje (ant liežuvio, gerklės, tonzilių, periodontito pažeistose vietose) reaguoja į sausos burnos būseną, kuri atsiranda rūkant, vartojant tam tikrus vaistus ar alkoholį. Papasakokite jam apie TetroBreath ir jūs abu greitu metu galėsite jaustis užtikrintai.

Šios mažos apvalios globulės yra žinomos kaip tonzilolitai (tonzilių akmenys) ir jie labiausiai siejami su halitoze bei rūgščiu skonio pojūčiu. Jie yra sukuriami sieros dujų, kurias išskiria bakterijos (jos formuojasi priešais tonziles gerklės plote). Sieros dujos susimaišo su gleivėmis ir tirštomis seilėmis jūsų gerklėje. Po kiek laiko sutirštėja į šias koncentruotas, skleidžiančias stiprų kvapą, globules. Jos susidaro tuomet, kai tonzilės nėra pašalintos, bet vis dėlto ne visais atvejais.

Teko pažinti daugybę pacientų, kurie pašalino tonziles dėl gydytojų suteiktos klaidingos informacijos apie šios problemos gydymą. Žinoma, šie pacientai vis tiek nepanaikino blogo burnos kvapo po tonzilektomijos, nes blogas burnos kvapas susiformuoja ne tonzilėse (susiformuoja liežuvio pabaigoje). Vis dėlto, ignoruojant šią burnos problemą, vėliau blogas burnos kvapas gali išplisti ir į tonziles.

Svarbu: štai, ką dauguma pacientų sakė darantys, jog susilpnintų halitozę ir išspręstų šią problemą:

TetroBreath skalavimo skysčiu skalaukite burną 1-2 skalavimo skysčio dangteliais prieš einant miegoti. Taip pat, galite lašinti jo į nosį. Taip sinusai yra išvalomi nuo anaerobinių bakterijų, kurios sukelia blogą burnos kvapą. Pacientai sako, jog po to, kai tirpalas pasiekia tonzilių sritį, kvapas ir nemalonus skonis yra neutralizuojami.

Ne. Blogo kvapo kaltininkės yra anaerobinės sierą išskiriančios bakterijos, kurios sukuria blogą kvapą, gyvuoja ir dauginasi liežuvio gale ir gerklės gleivėse. Padidintą gleivių kiekį šios bakterijos naudoja kaip maisto šaltinį. Jos suskaido gleivėse esančius baltymus į sulfido molekules, taip sukurdamos blogą kvapą ir aštrų, rūgštų ar metalo skonį burnoje. Žmonėms, kurie turi problemų su sinusais, užnosiniu lašėjimu, taip pat turintiems tonzilių akmenų ar kitokių panašaus pobūdžio problemų, dažniau atsiranda blogas burnos kvapas ir nemalonus skonis burnoje. Tinkamai padėti pašalinti šią problemą gali TetroBreath skalavimo skysčiai bei jų lašinimas į nosies ertmę.

Skonio pasikeitimus pastebi kai kurie pacientai. Kodėl Atemfrisch priemonės pakeičia maisto skonį? Atsakymas yra labai paprastas – jos skonio nekeičiaǃ Maisto skonis, kurį dabar jaučiate yra tikrasis maisto skonis.

Kodėl? Iki pradedant naudoti Atemfrisch Jūs jausdavote ne tik maisto skonį. Jūs jausdavote maisto skonį +  sieros junginius, kuriuos išskiria anaerobinės bakterijos. Tai lygiai taip pat kaip visą laiką žiūrėti į pasaulį per tamsintus akinius ir vieną dieną juos nusiimti. Jums atrodo, kad pasikeitė spalvos, nors Jūs tik dabar imate matyti natūralias spalvas, kokios jos yra iš tiesų.

Lygiai tas pats su Atemfrisch. Visą savo gyvenimą įpratote prie maisto skonio su bakterijų išskiriamu sieros „prieskoniu“. Tai kaip foninis triukšmas, prie kurio tiesiog priprantama. Tai tęsiasi iki tol, kol panaudojate Atemfrisch pirmąjį kartą.

Šie skonio pokyčiai gali kelti nerimą kai kuriems žmonėms po pirmojo Atemfrisch priemonių panaudojimo. Nesijaudinkite, tai trunka keletą dienų. Per kelias dienas Jūsų smegenys padės pažinti tikrąjį produktų skonį ir skonio pojūčiai taps normalūs. Tik dabar Jūsų burnoje nebeliks šalutinių bjaurių dalykų ir kvapas taps gaivus. Nepamirškite kaskart valantis dantis naudoti liežuvio valiklio!

Dažniausia stiprius skonio pokyčius jaučia tie žmonės, kurių burnos terpė yra stipriai rūgštinė. Atemfrisch pH yra neutralus, o tai reiškia, kad jis neutralizuoja rūgštinę burnos terpę. Dėl šio pokyčio keičiasi skonio suvokimas. Palaipsniui Jūsų skonio receptoriai pripras prie šios naujos, mažiau rūgščios aplinkos.

Labai svarbu priemones naudoti pastoviai, o ne pripuolamai, kartą per savaitę ar du kartus per mėnesį. Tokiu atveju burnos sausumas gali sustiprėti, o taip pat atsirasti skonio pokyčiai. Įprastai, esant blogam burnos kvapui ar skomiui, burnos ertmė yra labiau artima rūgštinei. TetroBreath priemonės šarmina ir pripildo deguonimi burnos ertmę, taip apsaugodamos nuo blogo burnos kvapo, dantų akmenų ir dantenų problemų.

Dėl Jūsų problemos išsamiai negalime pakonsultuoti, kadangi nežinome kas Jus kankina. Jei jaučiate burnos sausumą, yra baltų apnašų ant liežuvio, siūlome įsigyti bet kurį mūsų siūlomą rinkinį su Atemfrisch burnos skalavimo skysčiu. Jei halitozė jau įsisenėjusi, jaučiamas metalo, kartus, rūgštus skonis burnoje, reikėtų naudoti Atemfrisch rinkinį su padidintu aktyvios deguonies kiekiu.

Kruopščiai atlikite burnos higienos procedūrą – nuvalykite ne tik dantis, bet ir liežuvį, gomurį, žandų vidines puses. Po dantų valymo burną skalaukite ne vandeniu, o Atemfrisch burnos skalavimo skysčiu (jei naudojate Atemfrisch dantų pastą su deguonimi). Produktai su deguonimi slopina anaerobinių bakterijų veiklą, kurios sukelia blogą burnos kvapą. Skalavimo skystis padeda pasiekti tonziles ir gilumines burnos ertmes.

Įprastos dantų pastos labai dažnai savo sudėtyje turi komponentą Sodium Laurilsulfate (SLS), kuris panaikina priemonių veiksmingumą suardydamas aktyvius deguonies junginius, todėl geriausia, jei naudosite mūsų siūlomus rinkinius.

Jei kankina gleivių pojūtis giliai gerklėje, užnosinis lašėjimas, siūlome papildomai lašinti Atemfrisch skystį į nosį, geriausia prieš miegą. Pipetės pagalba įlašinkite į kiekvieną nosies šnervę po 10 lašų ir ramiai pagulėkite apie 5 min. Skystis turi tekėti per sinusus iki tonzilių. Po procedūros nosį švelniai išpūskite. Priemonė panaikina gleivių perteklių, stabdo užnosinį lašėjimą bei efektyviai naikina tonzilolitus (tonzilių akmenis), kurie skleidžia labai stiprų, nemalonų sieros kvapą iš burnos.

Taip, produktai yra saugūs nešiojantiems breketus.

Atemfrich dantų pastą naudokite kaip ir įprastą dantų pastą. Išsivalius ja dantis neskalaukite burnos vandeniu. Iš karto po valymo naudokite Atemfrisch burnos skalavimo skystį. Papildomai jokios kitos dantų pastos naudoti nereikia. Šios priemonės buvo sukurtos taip, kad užtikrintų nepriekaištingą Jūsų kasdieninės burnos higieną: gaivų burnos kvapą, apsaugą nuo karieso, dantų akmenų, dantenų ligų bei spindintį dantų baltumą. Naudodami šias priemones užtikrinsite burnos sveikatą, todėl Jums nebereikės naudoti jokių kitų priemonių.

Load More

 

Užduokite savo klausimą, jei neradote atsakymo.