DUK – dažniausiai užduodami klausimai

Ar aš galiu ir toliau naudoti savo reguliarią dantų pastą ir dantų skalavimo skystį, jei aš naudoju Atemfrisch?

Beveik visų komercinių dantų pastų sudėtyje yra natrio laurilsulfato (ang. Sodium Lauryl Sulfate (SLS), Sodium laureth sulfate (SLES), Ammonium Lauryl Sulfate (ASL)), kuris yra pastos sudėtyje tam, kad sukurtų putojimo efektą ir Jūs manytumėte, jog kažkas iš tiesų vyksta. Tačiau ši medžiaga apskritai neturi jokio naudingo poveikio. Nelaimei, ji taip pat slopina aktyviųjų elementų, esančių Atemfrisch produktuose, veikimą. Štai kodėl tie, kurie naudoja dantų pastas, turėtų perskaityti sudėtines medžiagas, esančias savo dantų pastoje: jos sudėtyje yra natrio laurilsulfato! Šis komponentas suardo Atemfrisch produktų deguonies junginius.

Ar aš turiu naudoti šias priemones visą likusį savo gyvenimą?

Vienas iš būdų, kuris tikrai efektyviai užkirs kelią bakterijoms, gaminančioms lakiuosius sieros junginius, yra naudoti aktyviosios deguonies formule paremtus produktus. Jokie kiti junginiai nesuteiks tokio poveikio. Bakterijos atsinaujina kas 10-12 valandų, todėl patariama priemones naudoti po kiekvieno valgymo ar užkandžiavimo. Jei nėra rimtų halitozės požymių, tuomet ryte ir vakare, kaip įprastas burnos priežiūros priemones. Po kelių mėnesių, net ir esant stipriam burnos kvapui, pastebimas teigiamas efektas, nes priemonių veikimas turi ilgiau išliekantį poveikį. Kai kurie pacientai tuomet gali atlikti procedūrą dukart per dieną, tačiau jei siekiate pačių geriausių rezultatų, burnos higienos procedūras patariame atlikti triskart per dieną.

Dauguma pacientų sunaudoja 1-2 buteliukus skalavimo skysčio per mėnesį. Dantų pastos įprastai užtenka 5-6 savaitėms. Jei jūs nustosite naudoti šiuos produktus, problemos vėl sugrįš, nes bakterijos pajus terpės skirtumą jau po kelių dienų. Šie produktai buvo sumodeliuoti taip, kad užtikrintų nepriekaištingą Jūsų kasdieninės burnos higienos sistemą ir Jums nebereikės naudoti jokių kitų produktų. 1 € per dieną gaiviam burnos kvapui ir skoniui bei nepriekaištingai burnos higienai – juk tai puiki investicija!

Kodėl iš mano burnos sklinda blogas burnos kvapas, nors valausi dantis dantų pasta ir dantų siūlu, o mano vaikinas retai valosi dantis dantų pasta ir niekada nenaudoja dantų siūlo, bet jo burnos kvapas yra tarsi kūdikio? Kodėl taip yra? Tai neteisinga!

Burnos higiena ir gaivus kvapas yra du skirtingi dalykai. Yra svarbu valytis dantis ir naudoti dantų siūlą, nes taip jūs apsaugote dantis, bet nesusidorojate su blogu kvapu. Jūsų vaikino burnoje gali išsiskirti daug seilių ar jo liežuvio paviršius yra lygus ir dėl šių priežasčių burnos kvapas išlieka gaivus.

Kiekvieno žmogaus burnoje egzistuoja to paties tipo bakterijos (fuzobakterijos ir aktinomisės), kurios yra normalios burnos mikrofloros dalis ir jų pirminis tikslas yra skaidyti junginius maiste, kad jis būtų lengviau virškinamas. Bet deja, kai kurių žmonių, kenčiančių nuo blogo burnos kvapo, organizmuose dėl neaiškių priežasčių šių bakterijų kiekis yra didesnis. Sakykime, kai kurie žmonės yra labiau linkę turėti blogą burnos kvapą, nes jų burnos ertmė sukuria palankią terpę anaerobinėms bakterijoms, kurios gamina sieros junginius, lemiančius blogą burnos kvapą ir skonio sutrikimus.

Kita priežastis galėtų būti ta, jog Jūsų vaikinas valgo maistą, kuris neskatina bakterijų aktyvumo, kaip tai daro daug baltymų turintis maistas. Kita vertus, galbūt Jūs nuolat jaučiate sausos burnos pojūtį dėl streso darbe, tam tikrų įpročių ar dėl menstruacinio ciklo. Ir, labai tikėtina, jog Jūsų dabartinis burnos skalavimo skystis ir dantų pasta kenkia burnos kvapui, lygiai taip pat, kaip mėtinės pastilės, sudėtyje turinčios cukraus.

Norėčiau įsigyti keletą produktų, vertinčiau galimybę pasitarti - kas geriau?

Dėl Jūsų problemos išsamiai negalime pakonsultuoti, kadangi nežinome kas Jus kankina. Jei jaučiate burnos sausumą, yra baltų apnašų ant liežuvio, siūlome įsigyti bet kurį mūsų siūlomą rinkinį su Atemfrisch burnos skalavimo skysčiu. Jei halitozė jau įsisenėjusi, jaučiamas metalo, kartus, rūgštus skonis burnoje, reikėtų kartu naudoti Atemfrisch rinkinį su burnos gaivikliu, kuriame yra padidinta aktyvios deguonies junginių koncentracija.

Kruopščiai atlikite burnos higienos procedūrą – nuvalykite ne tik dantis, bet ir liežuvį, gomurį, žandų vidines puses. Po dantų valymo burną skalaukite ne vandeniu, o Atemfrisch burnos skalavimo skysčiu (jei naudojate Atemfrisch dantų pastą su deguonimi). Produktai su deguonimi slopina anaerobinių bakterijų veiklą, kurios sukelia blogą burnos kvapą. Skalavimo skystis padeda pasiekti tonziles ir gilumines burnos ertmes.

Įprastos dantų pastos labai dažnai savo sudėtyje turi komponentą Sodium Laurilsulfate (SLS), kuris panaikina priemonių veiksmingumą suardydamas aktyvius deguonies junginius.

Jei kankina gleivių pojūtis giliai gerklėje, užnosinis lašėjimas, siūlome papildomai lašinti Atemfrisch skystį į nosį, geriausia prieš miegą. Pipetės pagalba įlašinkite į kiekvieną nosies šnervę po 10 lašų ir ramiai pagulėkite apie 5 min. Skystis turi tekėti per sinusus iki tonzilių. Po procedūros nosį švelniai išpūskite. Priemonė panaikina gleivių perteklių, stabdo užnosinį lašėjimą bei efektyviai naikina tonzilolitus (tonzilių akmenis), kurie skleidžia labai stiprų, nemalonų sieros kvapą iš burnos.

Naudojant šiuos produktus labai keičiasi maisto skonis. Net vanduo pasidarė neskanus. Kodėl taip yra?

Skonio pasikeitimus pastebi kai kurie pacientai. Kodėl Atemfrisch priemonės pakeičia maisto skonį? Atsakymas yra labai paprastas – jos skonio nekeičiaǃ Maisto skonis, kurį dabar jaučiate yra tikrasis maisto skonis.

Kodėl? Iki pradedant naudoti Atemfrisch Jūs jausdavote ne tik maisto skonį. Jūs jausdavote maisto skonį +  sieros junginius, kuriuos išskiria anaerobinės bakterijos. Tai lygiai taip pat kaip visą laiką žiūrėti į pasaulį per tamsintus akinius ir vieną dieną juos nusiimti. Jums atrodo, kad pasikeitė spalvos, nors Jūs tik dabar imate matyti natūralias spalvas, kokios jos yra iš tiesų.

Lygiai tas pats su Atemfrisch. Visą savo gyvenimą įpratote prie maisto skonio su bakterijų išskiriamu sieros „prieskoniu“. Tai kaip foninis triukšmas, prie kurio tiesiog priprantama. Tai tęsiasi iki tol, kol panaudojate Atemfrisch pirmąjį kartą.

Šie skonio pokyčiai gali kelti nerimą kai kuriems žmonėms po pirmojo Atemfrisch priemonių panaudojimo. Nesijaudinkite, tai trunka keletą dienų. Per kelias dienas Jūsų smegenys padės pažinti tikrąjį produktų skonį ir skonio pojūčiai taps normalūs. Tik dabar Jūsų burnoje nebeliks šalutinių bjaurių dalykų ir kvapas taps gaivus. Nepamirškite kaskart valantis dantis naudoti liežuvio valiklio!

Dažniausia stiprius skonio pokyčius jaučia tie žmonės, kurių burnos terpė yra stipriai rūgštinė. Atemfrisch pH yra šarminantis 9,98, o tai reiškia, kad jis neutralizuoja rūgštinę burnos terpę. Dėl šio pokyčio keičiasi skonio suvokimas. Palaipsniui Jūsų skonio receptoriai pripras prie šios naujos, mažiau rūgščios aplinkos.

Labai svarbu priemones naudoti pastoviai, o ne pripuolamai, kartą per savaitę ar du kartus per mėnesį. Tokiu atveju burnos sausumas gali sustiprėti, o taip pat atsirasti skonio pokyčiai. Įprastai, esant blogam burnos kvapui ar skoniui, burnos ertmė yra labiau artima rūgštinei. Atemfrisch priemonės šarmina ir pripildo deguonimi burnos ertmę, taip apsaugodamos nuo blogo burnos kvapo, dantų akmenų ir dantenų problemų.

Kaip naudoti Atemfrisch dantų pastą/gelį? Ar pradžioje reikia išsivalyti dantis su įprasta dantų pasta, o po to naudoti Atemfrisch?

Atemfrich dantų pastą naudokite kaip ir įprastą dantų pastą, tik nešlapinkite savo dantų šepetėlio vandeniu. Dantų pasta neputoja, todėl visai nereikia šepetėlio šlapinti vandeniu. Išsivalius dantis neskalaukite burnos vandeniu. Iš karto po valymo naudokite Atemfrisch burnos skalavimo skystį. Papildomai jokios kitos dantų pastos naudoti nereikia. Šios priemonės buvo sukurtos taip, kad užtikrintų nepriekaištingą Jūsų kasdieninės burnos higieną: gaivų burnos kvapą, apsaugą nuo karieso, dantų akmenų, dantenų ligų bei spindintį dantų baltumą. Naudodami šias priemones užtikrinsite burnos sveikatą, todėl Jums nebereikės naudoti jokių kitų priemonių.

Ar gali blogas kvapas būti išgydytas?

Nėra tokios priemonės, kuri visiems laikams galėtų panaikinti blogą burnos kvapą. Bakterijų negalima panaikinti ilgam laikui, kadangi jos nuolat burnoje atsinaujina (dalis jų yra natūralios kilmės, kurios turi pradėti virškinimo procesą). Vis dėlto, jų aktyvumas gali būti slopinamas prisotinant deguonimi ir kitais natūraliais junginiais, kurie apsaugo nuo bakterijų išskiriamų sieros kvapų.

Kartais ant tonzilių atsiranda maži apvalūs taškeliai ir pasitaiko, jog kartais aš juos netgi iškosėju. Jie skleidžia labai stiprų kvapą. Kas tai ir ar tai susiję su mano burnos kvapo ir skonio sutrikimais?

Šios mažos apvalios globulės yra žinomos kaip tonzilolitai (tonzilių akmenys) ir jie labiausiai siejami su halitoze bei rūgščiu skonio pojūčiu. Jie yra sukuriami sieros dujų, kurias išskiria bakterijos (jos formuojasi priešais tonziles gerklės plote). Sieros dujos susimaišo su gleivėmis ir tirštomis seilėmis jūsų gerklėje. Po kiek laiko sutirštėja į šias koncentruotas, skleidžiančias stiprų kvapą, globules. Jos susidaro tuomet, kai tonzilės nėra pašalintos, bet vis dėlto ne visais atvejais.

Teko pažinti daugybę pacientų, kurie pašalino tonziles dėl gydytojų suteiktos klaidingos informacijos apie šios problemos gydymą. Žinoma, šie pacientai vis tiek nepanaikino blogo burnos kvapo po tonzilektomijos, nes blogas burnos kvapas susiformuoja ne tonzilėse (susiformuoja liežuvio pabaigoje). Vis dėlto, ignoruojant šią burnos problemą, vėliau blogas burnos kvapas gali išplisti ir į tonziles.

Svarbu: štai, ką dauguma pacientų sakė darantys, jog susilpnintų halitozę ir išspręstų šią problemą:

Atemfrisch skalavimo skysčiu skalaukite burną 1-2 skalavimo skysčio dangteliais prieš einant miegoti. Taip pat, galite lašinti jo į nosį. Taip sinusai yra išvalomi nuo anaerobinių bakterijų, kurios sukelia blogą burnos kvapą. Pacientai sako, jog po to, kai tirpalas pasiekia tonzilių sritį, kvapas ir nemalonus skonis yra neutralizuojami.

Kodėl mano dantų gydytojas ar šeimos gydytojas nieko nežino apie šį gydymą?

Daug informacijos galite rasti mikrobiologijos ir dantų gydymo žurnaluose. Vis dėlto, blogą burnos kvapą tiriantis mokslas yra neseniai atrastas – tikros blogo burnos kvapo priežastys buvo nustatytos mažiau nei prieš dešimt metų ir greičiausiai tada, kai Jūsų gydytojas jau buvo baigęs universitetą.

Po 1997-ųjų Amerikos Dantistų Asociacija galiausiai nutarė tai, ką mes dabar nuolat kartojame – „Blogas burnos kvapas susiformuoja liežuvio pabaigoje ir gerklėje“.

Iki tol, oficialiai buvo paskelbta, jog halitozę lemia netinkama burnos higiena ir virškinimo sutrikimai.

Iš tiesų, pacientai, turintys blogo burnos kvapo problemą, palaiko puikią burnos higieną, jie valosi dantis ar naudoja dantų siūlą dažniau nei kiti žmonės. Šie žmonės turbūt geriausiai pasaulyje laikosi burnos higienos, nes praleidžia daugybę laiko bandydami atsikratyti šios nemalonios problemos. Bet visos šios priemonės nepakeičia vienos fizinės charakteristikos, kuri, pasirodo, yra viena dažniausių blogo kvapo veiksnių: ant liežuvio esantis baltų apnašų sluoksnis.

Jei aš valau liežuvį, ar tai padės išspręsti blogo burnos kvapo problemą?

Užduokite savo klausimą, jei neradote atsakymo.





    Curasept Booster Protection akcija

    Populiariausi

    Produktai burnos higienai

    Balinanti dantų pasta Opalescence

    Original Cool Mint – amerikietiška kokybė

    TOP
    Opalescence Original balinanti dantu pasta
    10.30

    Atemfrisch rinkinys FRESH

    Kraujuojančioms dantenoms

    VIDEO
    Atemfrisch rinkinys FRESH hdo2 ir ksilitolis
    48.50

    Dantų pasta Ohlalá

    Šypsena, kurią pamačius norėsis sakyti „Ohlala!“

    Ohlala Paris dantu pasta

    Tello Soft 4920 dantų šepetėlis minkštas

    Black Edition 4920 minkštų Nollex šerelių

    Tello dantu sepetelis 4920 Soft Black Edition

    Naujausi Atsiliepimai

    2024-03-17

    Rasa

    Labai gera.
    2024-03-17

    Rasa

    Prekė labai gera.
    2024-03-17

    Rasa

    Prekė puiki.Padeda nuo blogo burnos kvapo visą dieną.Gaiva jaučiama visą dieną.

    Atsiliepimai

    Gražina (MŪZA)

    Bandydavau įvairiausius skalavimo skysčius, kol į mano rankas pateko Atemfrisch. Jis yra be alkoholio, labai švelnus, nedegina burnos. Po naudojimo lieka itin malonus jausmas su vos jaučiamu mėtos skoniu.

    Oksana Pikul

    Burnos priežiūros priemones Atemfrisch naudoja visa mūsų šeima, nes jos efektyviai gelbėja nuo tonzilių akmenėlių susidarymo. Priemonės yra švelnios ir labai efektingos, puikiai saugo nuo karieso ir apnašų.

    Viktorija Siegel

    Atemrfisch, ko gero, vienintelės mano naudotos priemonės, po kurių gaivus kvapas burnoje išlieka kaip minimum 24 valandas! Mano metų atradimas – burnos kvapo neutralizatorius Atemfrisch.

    Vijolė Jočienė

    Mano dantims atliktas estetinis plombavimas, tad detaliai analizuoju kiekvienos priemonės sudėtį. Atradusi Atemfrisch likau nustebinta puikia dantų pastos sudėtimi. Ji neputoja, todėl nesausina burnos gleivinės.

    Eglė Barniškytė
    Eglė Barniškytė

    Mano atradimas, kuris pasiteisino 100 proc. buvo Vokiečių gamintojo dantų pasta Atemfrisch su deguonimi. Vakare išsivalius dantis ryte nebuna jokio blogo burnos kvapo, kadangi deguonis oksiduoja sieros junginius.

    Natalija Bunke Atemfrisch
    Natalija Bunkė

    Naudojant Atemfrisch produktus pusryčiams galiu valgyti ką tik sugalvojus, nes dantų pastos sudėtyje yra didelės koncentracijos deguonis, kuris neutralizuoja bet kokį kvapą akimirksniu.