Akcija!

Atemfrisch rinkinys FRESH

(1 pirkėjo atsiliepimas)

49,25  46,90 

Burnos skalavimo skystis ir dantų pasta su deguonimi Atemfrisch – gaiviam burnos kvapui ir sveikoms dantenoms. Šis rinkinys užtikrina gaivų burnos kvapą iki 24 val. o taip pat saugo nuo burnos išsausėjimo, dantenų ligų, dantų karieso, dantų akmenų bei tonzilių akmenų formavimosi.

burnos skalavimo skystis atemfrisch | Burnos skystis su deguonimi

1 x Burnos skalavimo skystis Atemfrisch

ATEMFRISCH keičia TETROBREATH ir PERIOTHERAPY produktų linijas! Tetrobreath GmbH sukūrė naują burnos skalavimo skystį su deguonimi – Atemfrisch Mundspülung – kuris dar labiau orientuotas apsaugoti nuo blogo burnos kvapo su dideliu deguonies kiekiu (high dosage) = hdO2. Atemfrisch panaikina bet kokį blogą burnos kvapą, įskaitant alkoholio, cigarečių, svogūno, česnako ir kt. ATNAUJINTA SUDĖTIS – daugiau mėtos, daugiau gaivumo!

Turime
Atemfrisch dantu pasta

1 x Dantų pasta Atemfrisch

Dantų pasta su deguonimi Atemfrisch savo sudėtyje turi viską, ko tikitės iš geriausios dantų pastos, ir netgi daugiau. Didesnės koncentracijos nei bet kada deguonies junginiai hdO2 užtikrina iki 24 val. išliekantį gaivų burnos kvapą ir sveikas dantenas. Deguonis apsaugo nuo anaerobinių bakterijų, kurios sukelia blogą burnos kvapą ir dantenų ligas. Sudėtyje taip pat aukštos kokybės koncentruotos alijošiaus sultys, ksilitolis, pirofosfatai, cinkas, karbamido peroksidas, kofermentas Q10. Gaivaus ir malonaus mėtų skonio. Sudėtyje nėra SLS (Sodium Lauryl Sulfate).

Turime
Burnos gaiviklis atemfrisch

1 x Burnos gaiviklis Atemfrisch

Burnos kvapo neutralizatorius Atemfrisch – ištikimas draugas Jūsų kišenėje! Padeda išlaikyti gaivų burnos kvapą iki 24 val. per parą. Naudokite kaip papildomą priemonę kartu su burnos skalavimo skysčiu Atemfrisch. Idealiai tinka kelionėms. Ne maskuoja, o neutralizuoja blogą burnos kvapą vos po pirmojo panaudojimo.

Turime
Liezuvio valiklis Curaprox

1 x Liežuvio valiklis Curaprox

Liežuvio valiklis (dar kitaip vadinamas liežuvio grandikliu) yra burnos higienos įrankis, skirtas pašalinti bakterijų sluoksnį, maisto likučius, grybelius ir negyvas ląsteles, esančias ant liežuvio. Bakterijos ir grybeliai augantys ant liežuvio ir besidauginantys burnos ertmėje yra susiję su daugybe burnos higienos ir bendros žmogaus sveikatos problemų.

Turime

Aprašymas

Burnos skalavimo skystyje Atemfrisch esantys deguonies junginiai slopina blogą burnos kvapą sukeliančių anaerobinių bakterijų išskiriamus sieros junginius, todėl burnos kvapas visuomet išlieka nepriekaištingai gaivus. Burnos gaiviklio Atemfrisch sudėtyje padidinta deguonies junginio hdO2 koncentracija. Dantų pasta Atemfrisch suteikia gaivų burnos kvapą, saugo nuo karieso, dantenų ligų, burnos išsausėjimo, tonzilių akmenų formavimosi. Liežuvio valiklis švelniai nuvalo liežuvio apnašas, po kuriomis slepiasi anaerobinės blogą kvapą sukeliančios bakterijos.

Rinkinį sudaro:

 • 1 burnos skalavimo skystis Atemfrisch (1 x 500 ml);
 • 1 dantų pasta Atemfrisch (1 x 100 ml);
 • 1 burnos gaiviklis Atemfrisch (1 x 50 ml);
 • 1 liežuvio valiklis Curaprox.

Kaip naudoti šį rinkinį?

 1. Praskalaukite burną vandeniu.
 2. Švelniai nuvalykite liežuvį liežuvio valikliu.
 3. Padenkite liežuvį plonu dantų pastos Atemfrisch sluoksniu.
 4. Išsivalykite dantis, neskalaukite burnos vandeniu.
 5. Išskalaukite burną skalavimo skysčiu. Neskalaukite burnos vandeniu!

Pasistenkite nevalgyti ir negerti 15 min. po procedūros. Burnos gaiviklis – ištikimas draugas Jūsų kišenėje – naudokite pagal poreikį, tiek kartų, kiek norisi.

Produktų sudėtį rasite produktų aprašymuose.

1 atsiliepimas apie Atemfrisch rinkinys FRESH

5 star
100%
4 star
0%
3 star
0%
2 star
0%
1 star
0%
Powered by Customer Reviews Plugin
 1. Mindaugas

  Pasta, gaiviklis, skalavimo skystis – trys deriniai atitinka lūkesčius bei tikrai panaikina blogą burnos kvapą.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *