Akcija!

Atemfrisch rinkinys

41,30  39,90 

Burnos skalavimo skystis ir dantų pasta su deguonimi Atemfrisch – gaiviam burnos kvapui ir sveikoms dantenoms. Šis rinkinys užtikrina gaivų burnos kvapą iki 24 val. o taip pat saugo nuo burnos išsausėjimo, dantenų ligų, dantų karieso, dantų akmenų bei tonzilių akmenų formavimosi. Panaikina bet kokį blogą burnos kvapą, įskaitant alkoholio, cigarečių, svogūno, česnako ir kt.

burnos skalavimo skystis atemfrisch | Burnos skystis su deguonimi

1 x Burnos skalavimo skystis Atemfrisch

ATEMFRISCH keičia TETROBREATH ir PERIOTHERAPY produktų linijas! Tetrobreath GmbH sukūrė naują burnos skalavimo skystį su deguonimi – Atemfrisch Mundspülung – kuris dar labiau orientuotas apsaugoti nuo blogo burnos kvapo su dideliu deguonies kiekiu (high dosage) = hdO2. Atemfrisch panaikina bet kokį blogą burnos kvapą, įskaitant alkoholio, cigarečių, svogūno, česnako ir kt. ATNAUJINTA SUDĖTIS – daugiau mėtos, daugiau gaivumo!      

Turime
Atemfrisch dantu pasta

1 x Dantų pasta Atemfrisch

Dantų pasta su deguonimi Atemfrisch savo sudėtyje turi viską, ko tikitės iš geriausios dantų pastos, ir netgi daugiau. Didesnės koncentracijos nei bet kada deguonies junginiai hdO2 užtikrina iki 24 val. išliekantį gaivų burnos kvapą ir sveikas dantenas. Deguonis apsaugo nuo anaerobinių bakterijų, kurios sukelia blogą burnos kvapą ir dantenų ligas. Sudėtyje taip pat aukštos kokybės koncentruotos alijošiaus sultys, ksilitolis, pirofosfatai, cinkas, karbamido peroksidas, kofermentas Q10. Gaivaus ir malonaus mėtų skonio. Sudėtyje nėra SLS (Sodium Lauryl Sulfate).

Turime
Liezuvio valiklis Curaprox

1 x Liežuvio valiklis Curaprox

Liežuvio valiklis (dar kitaip vadinamas liežuvio grandikliu) yra burnos higienos įrankis, skirtas pašalinti bakterijų sluoksnį, maisto likučius, grybelius ir negyvas ląsteles, esančias ant liežuvio. Bakterijos ir grybeliai augantys ant liežuvio ir besidauginantys burnos ertmėje yra susiję su daugybe burnos higienos ir bendros žmogaus sveikatos problemų.

Turime

Aprašymas

Atemfrisch rinkinį sudaro:

 • 1 burnos skalavimo skystis Atemfrisch (1 x 500 ml);
 • 1 dantų pasta Atemfrisch (1 x 100 ml);
 • 1 liežuvio valiklis Curaprox.

Burnos skalavimo skystis ir dantų pasta Atemfrisch su deguonimi hdO2 – geriausias pasirinkimas. Šis rinkinys užtikrina gaivų burnos kvapą iki 24 val. o taip pat saugo nuo burnos išsausėjimo, dantenų ligų, karieso, dantų akmenų bei tonzilių akmenų formavimosi.

Atemfrisch burnos skalavimo skystis – ilgai išliekančiam gaiviam burnos kvapui. Atemfrisch burnos skalavimo skystis neutralizuoja nemalonų burnos kvapą deguonimi prisotindamas anaerobines bakterijas, nepakenkdamas gerosioms.

Atemfrisch burnos skalavimo skystis:

 • neutralizuoja blogą kvapą skleidžiančius sieros junginius;
 • puiki priemonė atsikratyti blogo burnos ir „rytinio“ kvapo;
 • naikina rūgštų ar kartų skonį burnoje;
 • skatina seilių išsiskyrimą;
 • be alkoholio, sacharino ir dažiklių.

Dantų pasta su deguonimi Atemfrisch gaiviam burnos kvapui ir sveikoms dantenoms. Atemfrisch dantų pasta savo sudėtyje turi viską, ko tikitės iš dantų pastos, ir netgi daugiau. Didesnės koncentracijos nei bet kada deguonies junginiai hdO2 užtikrina iki 24 val. išliekantį gaivų burnos kvapą ir sveikas dantenas. Deguonis apsaugo nuo anaerobinių bakterijų, kurios sukelia blogą burnos kvapą ir dantenų ligas. Aukštos kokybės koncentruotas Aloe Vera teigiamai veikia dantenas, o ksilitolis apsaugo nuo burnos išsausėjimo, padeda apsaugoti dantis nuo karieso ir periodontito.

8 ypatingi dantų pastos Atemfrisch komponentai:

 • Didelės koncentracijos deguonis hdO2 ne maskuoja, o neutralizuoja blogą burnos kvapą vos po pirmojo panaudojimo. Deguonis taip pat apsaugo nuo periodontito ir kitų dantenų ligų.
 • Ksilitolis suteikia antibakterinį poveikį, apsaugo dantis nuo karieso, skatina seilių išsiskyrimą bei padeda atstatyti burnos mikroflorą. Suardo bakterijų kolonijas ant dantų paviršiaus ir taip sumažina apnašų susidarymą ir skatina dantų remineralizaciją.
 • Cinko gliukonatas padeda šalinti rūgštų, kartų ir metalo skonį burnoje.
 • Dviejų tipų pirofosfatai apsaugo dantų paviršių nuo apnašų ir dantų akmenų susiformavimo.
 • Sudėtyje taip pat yra natrio fluorido (1200 ppm vienetų), kuris kovoja su ėduonimi. Buvo įrodyta, jog fluoridas taip pat yra efektyvus jautrumą mažinantis faktorius.
 • Karbamido peroksidas oksiduoja bakterijas, sukeliančias blogą burnos kvapą ir dantenų ligas bei tuo pačiu suteikia saugų ir švelnų dantų balinimo efektą.
 • Į dantų pastos sudėtį įtrauktas aukštos koncentracijos „Aloe Vera“. Moksliniai tyrimai parodė, jog „Aloe Vera“ skatina gamintis kolageną, kuris padeda silpnoms ir išbrinkusioms dantenoms greičiau pagyti.
 • Ubikvinolis – tai ypač lengvai įsisavinama kofermento Q10 forma, kuri tiekia energiją pažeistoms ląstelėms.

Prie dantų pastos Atemfrisch sukūrimo prisidėjo 6 Vokietijos mokslininkų komanda – tai ilgai lauktas, ypatingos sudėties ir kokybės produktas. Su produktu buvo atlikti išsamūs klinikiniai tyrimai.

Produktas netestuotas su gyvūnais. Dantų pastos tubelės sudėtyje tik 50% plastiko – mes mylime gamtą!

DĖMESIO. Dantų pasta beveik neputoja, kadangi jos sudėtyje nėra burnos gleivinę dirginančio komponento Sodium Lauryl Sulfate (liaukitės plauti burną muilu!). Mes rūpinamės Jūsų ir Jūsų artimųjų burnos sveikata.

Kaip naudoti šį rinkinį?

Naudojimas

Vaikams iki 6 metų. Naudokite žirnio dydžio dantų pastos rutuliuką. Kad būtų išvengta paspringimo, būtina suaugusiojo priežiūra. Dėl fluorido perdozavimo pasikonsultuokite su jus prižiūrinčiu odontologu.
Suaugusiems ir vyresniems nei 6 metų vaikams. Švelniai nuvalykite savo liežuvį higieniniu liežuvio valikliu, siekdami patį liežuvio pagrindą. Padenkite liežuvį plonu Atemfrisch dantų pastos sluoksniu. Toliau kaip ir įprastai valykite dantis 1-2 min., o taip pat gomurį, vidinę skruostų pusę bei liežuvį. Jei pajusite norą spjauti, taip ir padarykite, bet neskalaukite burnos vandeniu. Kai baigsite valyti dantis, 60-90 sek. skalaukite burną Atemfrisch burnos skalavimo skysčiu, prisotintu deguonimi. Prieš skysčio naudojimą buteliuką švelniai pakratykite, kad aktyvuotumėte dueguonį. Efektui sustiprinti rekomenduojame nevalgyti ir negerti 15 min. po procedūros.

Po naudojimo sandariai užsukite kamštelį. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Patekus ant drabužių nedelsiant nuplaukite vandeniu.

Ką dar reikėtų žinoti:

– Jei panaudojus priemones degina burną/liežuvį, gali būti, kad esate alergiški. Tuomet produktų nebenaudokite.

– Gali būti (nebūtinai), kad liežuviu jausite lengvą dilgčiojimą. Tai reiškia, kad produktai veikia. Po kelių dienų tas dilgčiojimas turėtų dingti. Tas pats galioja ir esant skonio pojūčio pokyčiams.

Burnos skalavimo skysčio sudėtis: Aqua, Sodium Chlorite, Sodium Hydroxide, Sodium Bicarbonate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Tetrasodium EDTA, Mentha Piperita, Aroma. Talpa 500 ml

Dantų pastos Atemfrisch sudėtis: Aqua, Sorbitol, Glycerin, Hydrated Silica, Glycerin, Xylitol, Aroma, Lactic Acid, Tetrapotassium Pyrophosphate, Sodium Benzoate, Urea Peroxide, Sodium Fluoride, Chondrus Crispus (Carrageenan), Zinc Gluconate, Menthol, Tetrasodium Pyrophosphate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Ubiquinone, Limonene, Potassium Sorbate, Citric Acid. Talpa: 100 ml

Gamintojas: TetroBreath GmbH, Vokietija

Atemfrisch rinkinys Bendras įvertinimas: ★★★★★ 4.6 based on 3 reviews
5 1

ATSILIEPIMAI APIE PRODUKTĄ

Atradimas

★★★★★
5 5 1
Labai geras skalavimo skystis. Momentaliai panaikina nemalonų burnos kvapą. Pirksiu dar ne kartą!

Atemfrisch

★★★★★
5 5 1
Burnos gaiva visai dienai

liux

★★★★☆
4 5 1
Produktai veiksmingi, tik gaila, kad brangūs. Rekomenduoju

Klausimus apie prekes galite užduoti >>

Palikite savo atsiliepimą apie produktą čia>>