Rinktis PRODUKTAI VAIKAMS IKI -25% PIGIAU

Atemfrisch rinkinys

Įvertinimas: 4.88 iš 5 (viso įvertinimų: 179)
(179 pirkėjų atsiliepimai)

38,90 

Burnos skalavimo skystis Atemfrisch

17,90 
Ypač švelnus burnos skalavimo skystis su deguonimi Atemfrisch, apsaugo nuo blogo burnos kvapo ir dantenų uždegimo. Sudėtyje esantys deguonies junginiai (high dosage) = hdO2 akimirksniu neutralizuoja blogą burnos kvapą, įskaitant alkoholio, cigarečių, svogūno, česnako ir kt. Veikia šarminančiai – pH 9,98 (įprasto vandens pH ~7,5) todėl puikiai apsaugo nuo rūgščių poveikio dantų emaliui. Sudėtis papildyta ksilitoliu, kuris padeda apsaugoti dantis nuo karieso, skatina seilių gamybą.

Turime

Dantų pasta Atemfrisch

19,90 
Dantų pasta su deguonimi Atemfrisch savo sudėtyje turi viską, ko tikitės iš geriausios dantų pastos, ir netgi daugiau. Didesnės koncentracijos nei bet kada deguonies junginiai hdO2 užtikrina iki 24 val. išliekantį gaivų burnos kvapą ir sveikas dantenas. Deguonis apsaugo nuo anaerobinių bakterijų, kurios sukelia blogą burnos kvapą ir dantenų ligas. Sudėtyje taip pat aukštos kokybės koncentruotos alijošiaus sultys, ksilitolis, pirofosfatai, cinkas, karbamido peroksidas, kofermentas Q10. Gaivaus ir malonaus mėtų skonio. Sudėtyje nėra SLS (Sodium Lauryl Sulfate).

Turime

Miradent liežuvio valiklis

6,49 
Liežuvio valiklis (dar kitaip vadinamas liežuvio grandikliu) yra burnos higienos įrankis, skirtas pašalinti bakterijų sluoksnį, maisto likučius, grybelius ir negyvas ląsteles, esančias ant liežuvio. Bakterijos ir grybeliai augantys ant liežuvio ir besidauginantys burnos ertmėje yra susiję su daugybe burnos higienos ir bendros žmogaus sveikatos problemų. Liežuvio valiklis Miradent liežuvio apnašų kontrolei. Dvi funkcijos viename:
  • Ant valiklio esantys šereliai, trumpais, užapvalintais šereliais pakelia ant liežuvio esančias apnašas.
  • Liežuvio grandiklis pašalina šerelių pakeltas apnašas.
  • Išlenktas valiklio viršus sumažina springimo refleksą.
  • Patogi rankenėlė.
  • Valiklis turi apsauginį kelioninį dangtelį.

Turime