burnos kvapas testas

Ar jūsų burnos kvapas gaivus? 5 būdai tai sužinoti

Nemalonus burnos kvapas gali lydėti kiekvieną iš mūsų. Tačiau koks iš tiesų yra mūsų burnos kvapas galime ir nežinoti. Tai lemia mūsų kūno aklimatizacija, dėl kurios nosis neužuodžia kvapo, sklindančio iš burnos. Taigi, pačiam yra sunku pajusti savo burnos kvapą.

Norėdami sužinoti, ar kenčiate nuo blogo burnos kvapo, atlikite šiuos 5 paprastus bandymus.

1. Atsistokite prieš veidrodį ir kiek įmanoma daugiau iškiškite liežuvį. Jeigu pastebėsite, kad pats liežuvio galas yra balkšvas, tai gali būti ženklas, kad jūsų burnos kvapas yra blogas.

2. Kitas paprastas bandymas, kurį galite atlikti bet kur (tik įsitikinkite, kad jūsų niekas nestebi). Kuo didesniu liežuvio plotu palaižykite vidinę savo riešo pusę, palaukite apie 10-20 sekundžių, kol išdžius seilės, ir pauostykite. Jeigu užuosite blogą kvapą, vadinasi, jūsų burnos kvapas gali būti nekoks.

3. Norėdami pasitikrinti, ar nesergate halitoze, tarp galinių dantų įkiškite gabalėlį siūlo, skirto valyti tarpdančiams. Po to tą siūlą pauostykite. Jeigu per atstumą užuosite nemalonų kvapą, tai reiškia, kad jį gali užuosti kiti žmonės kalbėdami su jumis.

4. Vienas greitas odontologų naudojamas bandymas blogo kvapo nustatymui, kurį galite išbandyti namuose, tai nuvalyti liežuvio paviršių medvilniniu tamponu ir jį pauostyti. Jeigu ant medvilnės tampono atsirado gelsva dėmelė po to, kai pavalėte liežuvį, tikėtina, kad jūsų burnoje yra padidėjusi lakiųjų sieros dalelių (LSD) koncentracija, o tai parodo lėtinę halitozę bei blogo burnos kvapo atsiradimą.

5. Vienas geriausių ir sąžiningiausių būdų patikrinti, ar jūsų burnos kvapas geras, tai paklausti jums artimo žmogaus, kuriuo galite pasitikėti, nuomonės. Tiesa gali būti nemaloni, tačiau atsakymas tikrai bus nuoširdus.

Jei visgi Jūsų burnos kvapas nėra gaivus, tiesiog pasinaudokite TetroBreath burnos skalavimo skysčiu, kuris padės išlaikyti gaivų burnos kvapą 12 ir daugiau valandų. Tai Premium klasės oksiduojančio poveikio priemonės. Sudėtyje nėra alkoholio, dirbtinių dažiklių ar skonių. Aktyvaus patentuoto komponento Oxyd-8 pagrindinė paskirtis yra ne maskuoti, o panaikinti blogą burnos kvapą. TetroBreath burnos skalavimo skystis užtikrina nepriekaištingai gaivų burnos kvapą visą dieną.

Parašykite savo komentarą

Pakomentuokite pirmieji!

Informuoti apie