Ar jūsų burnos kvapas gaivus? 5 būdai tai sužinoti

burnos kvapas testas | kaip pasitikrinti burnos kvapa

Blogas burnos kvapas gali lydėti kiekvieną iš mūsų. Tačiau koks iš tiesų yra mūsų burnos kvapas galime ir nežinoti. Tai lemia mūsų kūno aklimatizacija, dėl kurios nosis neužuodžia kvapo, sklindančio iš burnos. Taigi, pačiam yra sunku užuosti savo burnos kvapą.

Norėdami sužinoti, ar kenčiate nuo blogo burnos kvapo, atlikite šiuos 5 paprastus bandymus.

1. Atsistokite prieš veidrodį ir kiek įmanoma daugiau iškiškite liežuvį. Jeigu pastebėsite, kad pats liežuvio galas yra balkšvas, tai gali būti ženklas, kad jūsų burnos kvapas yra blogas.

2. Kitas paprastas bandymas, kurį galite atlikti bet kur (tik įsitikinkite, kad jūsų niekas nestebi). Kuo didesniu liežuvio plotu palaižykite vidinę savo riešo pusę, palaukite apie 10-20 sekundžių, kol išdžius seilės, ir pauostykite. Jeigu užuosite blogą kvapą, vadinasi, jūsų burnos kvapas gali būti nekoks.

3. Norėdami pasitikrinti, ar nesergate halitoze, tarp galinių dantų įkiškite gabalėlį siūlo, skirto valyti tarpdančiams. Po to tą siūlą pauostykite. Jeigu per atstumą užuosite nemalonų kvapą, tai reiškia, kad jį gali užuosti kiti žmonės kalbėdami su jumis.

4. Vienas greitas odontologų naudojamas bandymas blogo kvapo nustatymui, kurį galite išbandyti namuose, tai nuvalyti liežuvio paviršių medvilniniu tamponu ir jį pauostyti. Jeigu ant medvilnės tampono atsirado gelsva dėmelė po to, kai pavalėte liežuvį, tikėtina, kad jūsų burnoje yra padidėjusi lakiųjų sieros dalelių (LSD) koncentracija, o tai parodo lėtinę halitozę bei blogo burnos kvapo atsiradimą.

5. Vienas geriausių ir sąžiningiausių būdų patikrinti, ar jūsų burnos kvapas geras, tai paklausti jums artimo žmogaus, kuriuo galite pasitikėti, nuomonės. Tiesa gali būti nemaloni, tačiau atsakymas tikrai bus nuoširdus.

Atemfrisch rinkinysJei visgi Jūsų burnos kvapas nėra gaivus, tiesiog naudokite Atemfrisch burnos priežiūros rinkinį su deguonimi, kuris padės išlaikyti gaivų burnos kvapą net iki 24 valandų. Ryte ir vakare naudokite oksiduojančio poveikio burnos skalavimo skystį ir dantų gelį su deguonimi – tik taip galėsite atsikratyti nemalonaus burnos kvapo, kurį išskiria anaerobinės bakterijos. Tai Premium klasės oksiduojančio poveikio priemonės, kurių sudėtyje nėra alkoholio, dirbtinių dažiklių ar skonių. Aktyvaus deguonies junginio hdO2 pagrindinė paskirtis yra ne maskuoti, o panaikinti blogą burnos kvapą. Atemfrisch burnos skalavimo skystis ir dantų pasta užtikrina nepriekaištingai gaivų burnos kvapą visą dieną. Vos pradėjus naudoti produktus galėsite laisviau bendrauti su aplinkiniais bei įgysite daugiau pasitikėjimo savimi!

5 komentarai apie “Ar jūsų burnos kvapas gaivus? 5 būdai tai sužinoti

  1. Vilija sako:

    Sveiki, gavome Bio Lactis probiotikus,rašo ,kad paskalavus reik išspjaut,kitur radau info,kad reik nuryti,kaip ištikrųjų reik naudoti.Dėkui už informaciją.

  2. Vita Grausliene sako:

    Pradėjau skalauti burną ir gerklę. Jaučiuosi tikrai gerai. Tik labai neskanus betkoks skystis.nei vanduo, nei kava ir t.t.Ar tai praeis? *

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *