Apie mus

Sveiki atvykę į Gaivus Kvapas – jūsų natūralaus grožio ir burnos higienos pasaulį! Mūsų elektroninė parduotuvė www.gaivuskvapas.lt yra skirta tiems, kurie vertina aukštos kokybės, natūralius produktus savo kasdienėje grožio ir sveikatos priežiūroje.

Kas mes esame?

Gaivus Kvapas yra įmonė, kurios tikslas – padėti žmonėms pasirinkti saugius ir natūralius produktus savo grožio ir sveikatos priežiūrai. Mes specializuojamės natūralioje kosmetikoje ir burnos higienos priemonėse, kurių sudėtyje tik patikrinti ir aukštos kokybės ingredientai. Mūsų tikslas – skatinti sveiką gyvenimo būdą ir prisidėti prie jūsų gerovės.

Mūsų asortimentas

  1. Burnos higienos produktai: Savo sveikatai ir burnos higienai skiriame ypatingą dėmesį. Mūsų parduotuvėje rasite įvairių burnos priežiūros priemonių, tokių kaip dantų pastos, dantų šepetėliai, burnos skalavimo skysčiai ir kitos naudingos priemonės.
  2. Natūrali kosmetika: Mūsų asortimente rasite kruopščiai su specialistų pagalba atrinktą natūralios kosmetikos produktų asortimentą. Visi mūsų kosmetikos produktai yra be kenksmingų chemikalų ir nesukelia jokio žalingo poveikio jūsų odai ar plaukams. Stengiamės pasirinkti tik geriausius prekių ženklus, kurie siekia aukščiausių standartų.

Kodėl verta pasirinkti mus?

  1. Patikimumas: Mes visada rūpinamės mūsų klientų pasitenkinimu ir pasirinkome tik patikimas prekes iš žinomų gamintojų. Jūsų pasitikėjimas mums labai svarbus.
  2. Natūralumas: Mes įsipareigoję teikti tik aukštos kokybės prekes, kurios yra ne tik saugios jūsų sveikatai, bet ir veiksmingai prisideda prie jūsų grožio ir sveikatos priežiūros.
  3. Sveikatos palaikymas: Mes siekiame skatinti sveiką gyvenimo būdą ir teikiame informaciją apie natūralius produktus ir jų naudą. Mūsų parduotuvėje galite lengvai rasti tinkamas priemones savo kasdieniam sveikatos palaikymui.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų ar norite gauti daugiau informacijos apie mūsų produktus, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda. Mes su malonumu jums padėsime ir atsakysime į jus dominančius klausimus.

Sekite mus ir gaukite naujienas bei specialias pasiūlymus:

Dėkojame, kad pasirinkote Gaivų Kvapą. Mūsų komanda yra pasirengusi padėti jums pasirinkti geriausius natūralios grožio ir burnos higienos produktus!

Curasept akcija

Populiariausi

Produktai burnos higienai

Balinanti dantų pasta Opalescence

Original Cool Mint – amerikietiška kokybė

TOP
Opalescence Original balinanti dantu pasta
10.30

Atemfrisch rinkinys FRESH

Kraujuojančioms dantenoms

VIDEO
Atemfrisch rinkinys FRESH hdo2 ir ksilitolis
46.90

Dantų pasta Ohlalá

Šypsena, kurią pamačius norėsis sakyti „Ohlala!“

Ohlala Paris dantu pasta

Tello Soft 4920 dantų šepetėlis minkštas

Black Edition 4920 minkštų Nollex šerelių

Tello dantu sepetelis 4920 Soft Black Edition

Naujausi Atsiliepimai

2024-05-23

Laura S.

Ne pirma karta perky,labai gera dantu pasta
2024-05-23

Laura S.

Labai gera dantu pasta
2024-05-22

Jolita Mernienė

Pateisino lūkesčius

Atsiliepimai

Gražina (MŪZA)

Bandydavau įvairiausius skalavimo skysčius, kol į mano rankas pateko Atemfrisch. Jis yra be alkoholio, labai švelnus, nedegina burnos. Po naudojimo lieka itin malonus jausmas su vos jaučiamu mėtos skoniu.

Oksana Pikul

Burnos priežiūros priemones Atemfrisch naudoja visa mūsų šeima, nes jos efektyviai gelbėja nuo tonzilių akmenėlių susidarymo. Priemonės yra švelnios ir labai efektingos, puikiai saugo nuo karieso ir apnašų.

Viktorija Siegel

Atemrfisch, ko gero, vienintelės mano naudotos priemonės, po kurių gaivus kvapas burnoje išlieka kaip minimum 24 valandas! Mano metų atradimas – burnos kvapo neutralizatorius Atemfrisch.

Vijolė Jočienė

Mano dantims atliktas estetinis plombavimas, tad detaliai analizuoju kiekvienos priemonės sudėtį. Atradusi Atemfrisch likau nustebinta puikia dantų pastos sudėtimi. Ji neputoja, todėl nesausina burnos gleivinės.

Eglė Barniškytė
Eglė Barniškytė

Mano atradimas, kuris pasiteisino 100 proc. buvo Vokiečių gamintojo dantų pasta Atemfrisch su deguonimi. Vakare išsivalius dantis ryte nebuna jokio blogo burnos kvapo, kadangi deguonis oksiduoja sieros junginius.

Natalija Bunke Atemfrisch
Natalija Bunkė

Naudojant Atemfrisch produktus pusryčiams galiu valgyti ką tik sugalvojus, nes dantų pastos sudėtyje yra didelės koncentracijos deguonis, kuris neutralizuoja bet kokį kvapą akimirksniu.