„TetroBreath“ komanda burnos higienos bei blogų kvapų šalinimo srityje dirba jau nuo 2002 m. Pirmiausia „TetroBreath“ produkciją iš JAV importuoti ir pardavinėti Vokietijos vaistinėse pradėjo įmonė „Glasow & Wagatha Medical GmbH“. Taip pat buvo daug nudirbta aiškinantis, iš kur atsiranda blogas burnos kvapas. Daug odontologų galvojo ir tebegalvoja, kad jis sklinda iš skrandžio. Daug nuo blogo burnos kvapo kenčiančių žmonių susiduria su vis ta pačia įvykių seka: dantų higienos patikrinimas pas odontologą, tuomet gerklės/nosies/ausų ligų paieškos pas LOR gydytoją, tada gastroskopija ir galiausiai – didžiulis nusivylimas kai visa tai nepadeda, bei bejėgiškumo jausmas, kai nepavyksta rasti sprendimo ir atsikratyti blogo burnos kvapo. Taigi, mes visuomet manėme, kad mūsų pagrindinė užduotis yra ne tik pasiūlyti būdų, kaip išvengti blogo burnos kvapo, bet ir prisidėti prie pagrindinės blogo burnos kvapo priežasties išaiškinimo: daugiau nei 90% burnos kvapų susidaro pačioje burnos ertmėje dėl pirminių virškinimo procesų (tai yra, anaerobinių bakterijų, kurioms nepatinka deguonis). Taigi, kas gali būti efektyviau, nei pasiūlyti joms didelės deguonies koncentracijos dozes?

2010 „TheraBreath“ persivadino į „TetroBreath“ ir, kartu su „TetroBreath GmbH“ bei „Glasow & Wagatha Medical GmbH“ išplatino „TetroBreath“ produkciją po visą Europą. Šiandien, 2017 m. „TetroBreath GmbH“ pristato naują, optimizuotos sudėties burnos skalavimo skystį, skirtą kovoti su blogu burnos kvapu – „Atemfrisch Mundspulung“. Pagrindinė jo sudedamoji dalis – tai dideli deguonies kiekiai (hd O2). Visos burnos gaiviklio koncepcijos esmė – ne užmaskuoti blogą burnos kvapą, bet jį atgaivinti – jei tik jo priežastis yra anaerobinės bakterijos (t.y. iki 90% atvejų). Gaivus burnos kvapas su „Atemfrisch Mundspulung“! Tai mūsų visos „TetroBreath“ komandos 15 metų darbo patirtis!

9 pagrindiniai Atemfrisch privalumai:

 1. Panaikina bet kokio tipo burnos kvapą, įskaitant svogūnų, česnakų, alkoholio, cigarečių.
 2. Iš karto suteikia gaivumo pojūtį.
 3. Panaikina, o ne maskuoja burnos kvapą.
 4. Sudėtyje dideli kiekiai deguonies junginių, kurie kaskart išsiskiria vos patekę į burną.
 5. Deguonis oksiduoja anaerobines sieros junginius gaminančias bakterijas ir sieros junginius paverčia į beskones ir bekvapes medžiagas.
 6. Neleidžia formuotis tonzilių akmenims, palaipsniui tirpdo jau susiformavusius.
 7. Ypač efektyviai padeda esant dantenų ligoms (dantenų kraujavimas, parodontozė, periodontitas, gingivitas).
 8. Tinka naudoti ilgą laiką, nesukelia šalutinio poveikio.
 9. Natūraliai balina dantis.

Pagrindinės rekomendacijos:

 1. Poveikiui sustiprinti rekomenduojame kartu vartoti burnos probiotikus BIOLactis. Probiotikai suvartojami iš karto po skysčio panaudojimo (geriausia vakare).
 2. Po priemonių naudojimo pasistenkite nevalgyti ir negerti 15 min.
 3. Naudokite tik kartu su dantų pasta, kurios sudėtyje nėra SLS.
 4. Paruošta naudoti, neskiesti vandeniu.

Mūsų svetainėje pateikta informacija skirta šviesti ir paaiškinti tikrąsias blogo burnos kvapo, burnos džiuvimo, halitozės, skonio sutrikimų (kurie apima metalo, rūgštų, kartų skonius) ir dantenų ligų tikrąsias priežastis, bei kaip sušvelninti šias problemas naudojant kliniškai išbandytus produktus, kurie geriausiai tiktų Jūsų asmeninėms burnos sveikatos problemoms spręsti.

MŪSŲ ĮMONĖ YRA OFICIALUS IR VIENINTELIS ATEMFRISCH PRODUKCIJOS ATSTOVAS LIETUVOJE IR LATVIJOJE

atemfrisch burnos skalavimo skystis