blogas burnos kvapas skrandis

Ar gali blogas kvapas sklisti iš skrandžio?

Pagalvokite apie tai: jūs išeinate papietauti ir suvalgote didžiausią porciją pietų, nei bet kada anksčiau gyvenime. Po to jūs pasilenkiate susirišti batų raištelių. Ar jūsų suvalgytas maistas iškrenta per burną? Žinoma, ne.

Nėra atviros angos, jungiančios storąją žarną, plonąją žarną, skrandį su stemple ir jūsų burna. Visur yra vožtuvai, raumenys, sutraukiamieji raumenys ir t.t., kurie išlaiko suvirškintą maistą jam skirtoje vietoje. Jeigu jūs dažnai atsirūgstate, tai nėra ta problema, apie kurią mes čia kalbėsime. Minėtoji problema gali būti kontroliuojama.

Taigi, BLOGAS KVAPAS NESKLINDA IŠ SKRANDŽIO Į BURNĄ, išskyrus labai išimtinus atvejus, kai raumenys, išsidėstę stemplėje, susilpnėja (tokie atvejai pasitaiko 2 iš 10 000 atvejų).

Blogą burnos kvapą sukeliančios bakterijos yra išsidėsčiusios liežuvio paviršiaus gale, ant gomurio, gerklės ir kai kuriais atvejais ant tonzilių paviršiaus, jeigu jos vis dar nepašalintos.  Tonzilės gali paskatinti baltų, turinčių kvapą globulių, vadinamų tonzilolitais, atsiradimą. Tai yra tikrasis problemos šaltinis. Štai kodėl liežuvis gali tapti nuo šviesiai rožinės iki baltos spalvos.

Niekas nežino, iš kur kilo ir kaip prasidėjo mitas apie „skrandžio įtaką blogam burnos kvapui“, bet šis mitas daugybei metų atidėjo tinkamą gydymą milijonams kenčiančiųjų dėl nemalonaus burnos kvapo. Kai kurie iš jų netgi iškentė nereikalingas medicinines bei dantų gydymo procedūras, apimančias skausmingas bei brangias operacijas. Taip pat ištirta, jog blogas kvapas ir su juo susiję sutrikimai nėra įtakojami sinusito ar plaučių ligų.

Remiantis naujausiais tyrimais medicinos, odontologijos, bakteriologijos bei biologijos srityse, duomenys parodė, jog 98 proc. visų lėtinių blogo burnos kvapo atvejų susiformuoja BURNOJE (NE SKRANDYJE, SINUSUOSE AR PLAUČIUOSE).

  1. Loreta

    Man irgi taip sakė, kad čia dėl skrandžio visos bėdos…Pasirodo, gydytojams žinias ne pro šalį būtų atnaujinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *