Rinktis ATEMFRISCH linijai su deguonimi -15%

Pastilės su ksilitoliu Xylinetten

Įvertinimas: 4.71 iš 5 (viso įvertinimų: 14)
(14 pirkėjų atsiliepimai)
Išvalyti

5,30 

PIRKTI DABAR

Burnos pastilės su ksilitoliu – Xylinetten, 60 g. (30 pastilių). Kartais svajonės tampa realybe. Pavyzdžiui, kad dantis galima prižiūrėti naudojant skanius saldainius. Dr. Bauer’s pastilės su ksilitoliu Xylinetten apsaugo nuo ėduonies, apnašų, burnos sausumo ir dantų akmenų susidarymo. Dėl to jos yra puiki dantų priežiūros priemonė jums. Tinka tuomet, kai nėra galimybės išsivalyti dantų pavalgius ar keliaujant. O kad rūpintumėtės ne tik savo dantimis, bet ir aplinka, Xylinetten pastilės yra supakuotos į biologinę plėvelę. Produkto pakuotė pagaminta visiškai nenaudojant plastiko (naftos produktų) ir yra pagaminta iš atsinaujinančių žaliavų, kurios biologiškai suyra.

Xylinetten – tai dantų priežiūros saldainiai, pagaminti iš daugiau kaip 95% natūralaus, genetiškai nemodifikuoto ksilitolio. Xylinetten pastilės yra maloniai saldžios su gaivumo užuomina. Xylinetten yra gausybė skirtingų skonių, todėl kiekvienas galės atrasti savo mėgstamą. Xylinetten yra puiki papildoma priemonė po valgymo ir idealiai tinka tiems, kurie nori išlaikyti savo burnos higieną bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje. Idealiai tinka darbe, moksleiviams, studentams ir nešiojantiems breketus. Taip pat puikiai tinka kaip alternatyvi burnos higienos priemonė keliaujant.

Saugojimas: Laikykite kambario temperatūroje, sausoje ir apsaugotoje nuo šviesos vietoje.
Rekomenduojama paros dozė: Suaugusiesiems 4 vnt., vaikams 2-3 vnt., geriausiai po valgio / po dantų valymo. Viename saldainyje yra 2 g ksilitolio.
Netinka jaunesniems nei trejų metų vaikams (pavojus užspringti nurijus).

Netinka naminiams gyvūnams! Vartojant per daug, gali sukelti vidurius laisvinantį poveikį. Su 100% saldikliu (ksilitoliu). Pagaminta Vokietijoje.