Rinktis Visai COCOSOLIS linijai iki -50%

Curasept Professional tarpdančių siūlas su pastorinta dalimi

Įvertinimas: 4.67 iš 5 (viso įvertinimų: 6)
(6 pirkėjų atsiliepimai)

Neturime

5,90 

Kiekis

Pranešti kai turėsime prekę

Specialus tarpdančių siūlas Curasept Professional yra skirtas implantų, kabių (breketų), neišimamų protezų priežiūrai. Šis siūlas tarpdančių valymui pagamintas atsižvelgiant į vartotojų sunkumus, norint palaikyti tinkamą burnos ir dantų higieną. Dantų siūlas Curasept Professional yra su pastorinta dalimi, vieliniais kreipikliais. Vieliniai kreipikliai yra standūs, nesilenkia, tad palengvina pasiekti siaurus tarpdančių tarpelius. Minkštoji siūlo dalis kontaktuojant su seilėmis plečiasi, taip švelniai ir tiksliai prisitaikydama prie ertmių tarpdančiuose. Šis derinys suteikia galimybę nesunkiai ir saugiai išvalyti sunkiai pasiekiamas ertmes nuo apnašų ir bakterijų.

Profesionaliai apgalvota tarpdančių siūlo sudėtis taip pat prisideda prie optimalaus tarpdančių išvalymo, nes dantų siūle naudojamas mikropluoštas yra švelnus, nedirgina dantenų, tačiau puikiai nuvalo apnašas. Siūlas tarpdančiams Curasept Professional puikiai tinka visiems, turintiems dideles tarpdančių zonas.

Naudojimas: Curasept Professional tarpdančių siūlą galite naudoti kasdien. Valydami tarpdančių tarpus būkite atsargūs, atsižvelkite į odontologų ir burnos higienistų rekomendacijas.

Pakuotė: 50 vnt.

Gamintojas: Curasept (Italija)