Burnos gaiviklis Atemfrisch

7,95 

Burnos gaiviklis Atemfrisch – ištikimas draugas Jūsų kišenėje! Padeda išlaikyti gaivų burnos kvapą iki 24 val. per parą. Naudokite kaip papildomą priemonę kartu su burnos skalavimo skysčiu Atemfrisch. Idealiai tinka kelionėms.

Turime

Aprašymas

Burnos gaiviklis Atemfrisch – vos keli papurškimai ir Jūsų burnos kvapas vėl gaivus! Šis purškiamas gaiviklis nemaskuoja burnos kvapo stipriu skoniu ar kvapu – ko mes įprastai tikimės iš burnos kvapo gaiviklio. Jo paskirtis – sieros junginius, kurie yra lakūs ir skleidžia nemalonų kvapą, paversti į beskones ir bekvapes medžiagas. Burnos gaiviklis Atemfrisch akimirksniu neutralizuoja bet kokį blogą burnos kvapą ir skonį, įskaitant svogūnų, česnakų, cigarečių, alkoholio ir kitus nemalonius kvapus.

Burnos gaiviklis Atemfrisch:

  • Nemaskuoja burnos kvapo, o jį neutralizuoja.
  • Didelės koncentracijos deguonies molekulės hdO2 (high-dose Oxygen) ima veikti kaskart patekusios į Jūsų burną.
  • Pašalina blogą burnos kvapą nepažeidžiant burnos mikrofloros (galima naudoti ilgą laiką).

Naudojimas:

  • Prieš naudojimą sukratykite.
  • Papurkškite burnos gaiviklio ant liežuvio ir gomurio 4-5 kartus.
  • Pasistenkite nenuryti seilių 10-20 sek.
  • Gali būti naudojamas taip dažnai, kaip reikia.

Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Patekus ant drabužių nedelsiant išplaukite. Produktas nebuvo testuotas su gyvūnais.

Burnos gaiviklis Atemfrisch padeda palaikyti burnos skalavimo skysčio Atemfrisch veiksmingumą, todėl burnos gaiviklį naudokite kaip papildomą priemonę.

Sudėtis: Aqua, Sodium Chlorite, Sodium Hydroxide, Sodium Bicarbonate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Mentha Piperita, Sodium Hydroxide, Tetrasodium EDTA, Aroma

Talpa 50 ml

Atstovas Lietuvoje: UAB ARILIS, J. Savickio g. 4, 01108 Vilnius

Gamintojas: Tetrobreath GmbH, Vokietija

Galiojimo data: žiūrėti ant pakuotės

 

Jums taip pat gali patikti…

burnos skalavimo skystis atemfrisch | Burnos skystis su deguonimi
Burnos skalavimo skystis Atemfrisch
ATEMFRISCH keičia TETROBREATH ir PERIOTHERAPY produktų linijas! Tetrobreath GmbH sukūrė naują burnos skalavimo skystį su deguonimi – Atemfrisch Mundspülung – kuris dar labiau orientuotas apsaugoti nuo blogo burnos kvapo su dideliu deguonies kiekiu (high dosage) = hdO2 Atemfrisch panaikina bet kokį blogą burnos kvapą, įskaitant alkoholio, cigarečių, svogūno, česnako ir kt. Atemfrisch dantų pasta bus pristatyta 2018 m. pabaigoje. ATNAUJINTA SUDĖTIS – daugiau mėtos, daugiau gaivumo!      
17,90  Į krepšelį