Naudojant šiuos produktus labai keičiasi maisto skonis. Net vanduo pasidarė neskanus. Kodėl taip yra?

Skonio pasikeitimus pastebi kai kurie pacientai. Kodėl TetroBreath priemonės pakeičia maisto skonį? Atsakymas yra labai paprastas – jos skonio nekeičiaǃ Maisto skonis, kurį dabar jaučiate yra tikrasis maisto skonis.

Kodėl? Iki pradedant naudoti TetroBreath Jūs jausdavote ne tik maisto skonį. Jūs jausdavote maisto skonį +  sieros junginius, kuriuos išskiria anaerobinės bakterijos. Tai lygiai taip pat kaip visą laiką žiūrėti į pasaulį per tamsintus akinius ir vieną dieną juos nusiimti. Jums atrodo, kad pasikeitė spalvos, nors Jūs tik dabar imate matyti natūralias spalvas, kokios jos yra iš tiesų.

Lygiai tas pats su TetroBreath. Visą savo gyvenimą įpratote prie maisto skonio su bakterijų šalutinių produktų „prieskoniu“. Tai kaip foninis triukšmas – visada yra ir visada keičia skonį. Tai tęsiasi iki tol, kol panaudojate TetroBreath pirmąjį kartą.

Šie skonio pokyčiai gali kelti nerimą kai kuriems žmonėms po pirmojo TetroBreath priemonių panaudojimo. Nesijaudinkite. Tai trunka keletą dienų, bet tai pradings. Per kelias dienas Jūsų smegenys padės pažinti tikrąjį produktų skonį ir skonio pojūčiai taps normalūs. Tik dabar Jūsų burnoje nebeliks šalutinių bjaurių dalykų ir kvapas taps gaivus.

Labai svarbu priemones naudoti pastoviai, o ne pripuolamai, kartą per savaitę ar du kartus per mėnesį. Tokiu atveju burnos sausumas gali sustiprėti, o taip pat atsirasti skonio pokyčiai. Įprastai, esant blogam burnos kvapui ar skomiui, burnos ertmė yra labiau artima rūgštinei. TetroBreath priemonės šarmina ir pripildo deguonimi burnos ertmę, taip apsaugodamos nuo blogo burnos kvapo, dantų akmenų ir dantenų problemų.

Comment on this FAQ

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *