Naudojant šiuos produktus labai keičiasi maisto skonis. Net vanduo pasidarė neskanus. Kodėl taip yra?

Skonio pasikeitimus pastebi kai kurie pacientai. Kodėl Atemfrisch priemonės pakeičia maisto skonį? Atsakymas yra labai paprastas – jos skonio nekeičiaǃ Maisto skonis, kurį dabar jaučiate yra tikrasis maisto skonis.

Kodėl? Iki pradedant naudoti Atemfrisch Jūs jausdavote ne tik maisto skonį. Jūs jausdavote maisto skonį +  sieros junginius, kuriuos išskiria anaerobinės bakterijos. Tai lygiai taip pat kaip visą laiką žiūrėti į pasaulį per tamsintus akinius ir vieną dieną juos nusiimti. Jums atrodo, kad pasikeitė spalvos, nors Jūs tik dabar imate matyti natūralias spalvas, kokios jos yra iš tiesų.

Lygiai tas pats su Atemfrisch. Visą savo gyvenimą įpratote prie maisto skonio su bakterijų išskiriamu sieros „prieskoniu“. Tai kaip foninis triukšmas, prie kurio tiesiog priprantama. Tai tęsiasi iki tol, kol panaudojate Atemfrisch pirmąjį kartą.

Šie skonio pokyčiai gali kelti nerimą kai kuriems žmonėms po pirmojo Atemfrisch priemonių panaudojimo. Nesijaudinkite, tai trunka keletą dienų. Per kelias dienas Jūsų smegenys padės pažinti tikrąjį produktų skonį ir skonio pojūčiai taps normalūs. Tik dabar Jūsų burnoje nebeliks šalutinių bjaurių dalykų ir kvapas taps gaivus. Nepamirškite kaskart valantis dantis naudoti liežuvio valiklio!

Dažniausia stiprius skonio pokyčius jaučia tie žmonės, kurių burnos terpė yra stipriai rūgštinė. Atemfrisch pH yra neutralus, o tai reiškia, kad jis neutralizuoja rūgštinę burnos terpę. Dėl šio pokyčio keičiasi skonio suvokimas. Palaipsniui Jūsų skonio receptoriai pripras prie šios naujos, mažiau rūgščios aplinkos.

Labai svarbu priemones naudoti pastoviai, o ne pripuolamai, kartą per savaitę ar du kartus per mėnesį. Tokiu atveju burnos sausumas gali sustiprėti, o taip pat atsirasti skonio pokyčiai. Įprastai, esant blogam burnos kvapui ar skomiui, burnos ertmė yra labiau artima rūgštinei. TetroBreath priemonės šarmina ir pripildo deguonimi burnos ertmę, taip apsaugodamos nuo blogo burnos kvapo, dantų akmenų ir dantenų problemų.

Comment on this FAQ

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *