Akcija!

Atemfrisch + The Breath Co rinkinys

41,30  39,90 

Burnos skalavimo skystis su deguonimi Atemfrish ir dantų gelis su deguonimi The Breath Co – geriausias pasirinkimas. Šis rinkinys užtikrina gaivų burnos kvapą iki 24 val. o taip pat saugo nuo burnos išsausėjimo, dantenų ligų, dantų karieso, dantų akmenų bei tonzilių akmenų formavimosi. Panaikina bet kokį blogą burnos kvapą, įskaitant alkoholio, cigarečių, svogūno, česnako ir kt.

ATNAUJINTA BURNOS SKALAVIMO SKYSČIO SUDĖTIS – daugiau mėtos, daugiau gaivumo!

burnos skalavimo skystis atemfrisch | Burnos skystis su deguonimi

1 x Burnos skalavimo skystis Atemfrisch

ATEMFRISCH keičia TETROBREATH ir PERIOTHERAPY produktų linijas! Tetrobreath GmbH sukūrė naują burnos skalavimo skystį su deguonimi – Atemfrisch Mundspülung – kuris dar labiau orientuotas apsaugoti nuo blogo burnos kvapo su dideliu deguonies kiekiu (high dosage) = hdO2. Atemfrisch panaikina bet kokį blogą burnos kvapą, įskaitant alkoholio, cigarečių, svogūno, česnako ir kt. ATNAUJINTA SUDĖTIS – daugiau mėtos, daugiau gaivumo!      

Turime
The breath Co dantu gelis

1 x Dantų gelis The Breath Co

Dantų gelis The Breath Co su patentuotu OXYD-8 deguonimi apsaugo dantis nuo blogo burnos kvapo. Atnaujinta formulė taip pat saugo nuo burnos sausumo, dantenų ligų, karieso bei dantų akmenų formavimosi. The Breath Company produktus naudoja milijonai žmonių visame pasaulyje. Šis deguonimi prisotintas dantų gelis – tai 20 metų medicinos ir odontologijos tyrimų rezultatas. Jį atrado ir sukūrė tarptautiniu mastu pripažintas amerikiečių odontologas-bakteriologas, blogo burnos kvapo ekspertas Dr. Haroldas Katzas.

Turime
Liezuvio valiklis Curaprox

1 x Liežuvio valiklis Curaprox

Liežuvio valiklis (dar kitaip vadinamas liežuvio grandikliu) yra burnos higienos įrankis, skirtas pašalinti bakterijų sluoksnį, maisto likučius, grybelius ir negyvas ląsteles, esančias ant liežuvio. Bakterijos ir grybeliai augantys ant liežuvio ir besidauginantys burnos ertmėje yra susiję su daugybe burnos higienos ir bendros žmogaus sveikatos problemų.

Turime

Aprašymas

Atemfrisch + The Breath Co rinkinį sudaro:

  • 1 burnos skalavimo skystis Atemfrisch (500 ml);
  • 1 dantų gelis The Breath Co (75 ml);
  • 1 higieninis liežuvio valiklis.

Burnos skalavimo skystis Atemfrisch su deguonimi hdO2 ir dantų gelis The Breath Co su deguonimi OXYD-8 – geriausias pasirinkimas. Šis rinkinys užtikrina gaivų burnos kvapą iki 24 val. o taip pat saugo nuo burnos išsausėjimo, dantenų ligų, dantų karieso, dantų akmenų bei tonzilių akmenų formavimosi.

Atemfrisch burnos skalavimo skystis – ilgai išliekančiam gaiviam burnos kvapui. Sudėtyje dideli deguonies junginių kiekiai (hdO2). Atemfrisch burnos skalavimo skystis nenaikina blogą burnos kvapą sukeliančių anaerobinių bakterijų, o stabdo jų dauginimąsi. Iš tiesų jos reikalingos burnoje prasidedančiam virškinimo procesui.

Atemfrisch burnos skalavimo skystis:

  • neutralizuoja blogą kvapą turinčius sieros junginius į bekvapį sulfatą;
  • puiki priemonė atsikratyti blogo burnos ir „rytinio“ kvapo;
  • naikina rūgštų ar kartų skonį burnoje;
  • skatina seilių išsiskyrimą;
  • be alkoholio, sacharino ir dažiklių.

Dantų gelis The Breath Co su patentuotu OXYD-8 deguonimi apsaugo dantis nuo blogo burnos kvapo. Atnaujinta formulė taip pat saugo nuo burnos sausumo, dantenų ligų, karieso bei dantų akmenų formavimosi. The Breath Company produktus naudoja milijonai žmonių visame pasaulyje. Šis deguonimi prisotintas dantų gelis – tai 20 metų medicinos ir odontologijos tyrimų rezultatas. Jį atrado ir sukūrė tarptautiniu mastu pripažintas amerikiečių odontologas-bakteriologas, blogo burnos kvapo ekspertas Dr. Haroldas Katzas.

Kaip naudoti šį rinkinį?

Švelniai nuvalykite liežuvio paviršių liežuvio valikliu ir padenkite jo paviršių plonu dantų gelio sluoksniu (dantų šepetėlio pagalba). Išspauskite nedidelį dantų gelio kiekį ant dantų šepetėlio ir įprastai valykite dantis ~2 min. Neskalaukite burnos vandeniu!

Burnos skalavimo skysčio naudojimas. Prieš naudodami sukratykite! Įpilkite du kaušelius Atemfrisch burnos skysčio į tuščią, švarią stiklinę. Skysčiu kruopščiai skalaukite burną ir gerklę 90 sekundžių. Tuomet išspjaukite. NESKIESKITE vandeniu! SVARBU: išskalavę burną 15 min. nieko nevalgykite ir negerkite.

Norėdami išlaikyti šviežią burnos kvapą bei sumažinti dantų jautrumą, kartokite procedūrą 2-3 kartus per dieną.

Ką dar reikėtų žinoti:

– Jei panaudojus priemones degina burną/liežuvį, gali būti, kad esate alergiški. Tuomet produktų nebenaudokite.

– Gali būti (nebūtinai), kad liežuviu jausite lengvą dilgčiojimą. Tai reiškia, kad produktai veikia. Po kelių dienų tas dilgčiojimas turėtų dingti. Tas pats galioja ir esant skonio pojūčio pokyčiams.

Laikykite vaikams neprieinamoje vietoje. Išsiliejus ant medžiagos, nedelsiant išplaukite.

Produktų sudėties ieškokite produktų aprašymuose.

 

ATSILIEPIMAI APIE PRODUKTĄ

Super produktai

★★★★★
5 5 1
Jau keli metai kaip naudoju gelį ir skalavimo skystį. Puikiai kovoja su blogu kvapu. Ačiū :)

Super produktai

★★★★★
5 5 1
Produktus naudoju jau 3 metai, nebeisivaizduoju savo burnos higienos be ju...

Atsiliepimas

★★★★★
5 5 1
Perku jau ne pirmą kartą, tad geresnių priemonių pakolkas neradau. Puikiai kovoja su blogu kvapu

Dantų gelis the Breath Co

★★★★★
5 5 1
Nuostabus gelis. Kartu su burnos skalavimo skysčiu Atemfrisch puikiai atbalina dantis.

super

★★★★★
5 5 1
puiki prekė, gaila jog viena iš brangesniu

Dantų pasta

★★★★★
5 5 1
Puiku. Rezultatai akivaizdūs.

Gaivus kvapas

★★★★★
5 5 1
Labai veiksmingi produktai kovojant su blogu burnos kvapu. Naudoju jau kelinti metai. Ačiū Jums labai :)

Tikrai superiniai produktai

★★★★★
5 5 1
Labai džiaugiuosi išbandžiusi kelis produktus( dantų pastą, burnos skalavimo skystį, bei liežuviui valyti pastą).Tikrai labai veiksmingos priemonės, nors turiu prisipažinti, kad nelaibai tikėjau ir buvau nusiteikusi, gan skeptiškai. Bet išbandžiau tikrai veiksmingas priemones ir pati sau sakau, o kur aš buvau anksčiau. Tad galiu drąsiai parekomenduoti kitiems. Ačiū , kad esate ir linkiu išlikti ilgai ilgai. Nes kaip sakoma, kartą pabandęs, neieškosi kitų tokių veiksmingų ir patikimų priemonių, palengvinančių gyvenimo kokybę.

Super produktai! Rekomenduoju!

★★★★★
5 5 1
Tikrai veiksmingos priemonės jau po pirmo panaudojimo. Patiko burnos gelis ir skamavimo skystis, šauniai atlieka savo darbą…. Ir gumos labai skanios! Su cinamonu jėga! :)

Puikiai!

★★★★★
5 5 1
Perku ne pirma karta. Dabar įsigyjau, balinančia pudrytę tikiuosi ji bus tokia pati veiksminga kaip ir kiti produktai. Trūkumas tik tas jog kaina didoka.

jega

★★★★☆
4 5 1
Kol kas geriausios priemonės:)

Patiko

★★★★★
5 5 1
Pradėjau naudoti, lauksiu rezultatų

Komplektas

★★★★★
5 5 1
Labai dziaugiuosi atradusi si produkta naudoju geli dantu ir skisti iskarto pajutau rezultata.

Produktai

★★★★★
5 5 1
Tikrai labai geri produktai. Panaikina blogą burnos kvapą. Naudoju dantų gelį ir skalavimo skystį. Ačiū Jums labai.

Skalavimo skystis

★★★★★
5 5 1
Prieš įsigydamas daug domejausi ir buvau gana skeptiškas, bet esu maloniai nustebintas, kaip jis panaikino mano blogą burnos kvapą. Labai patenkintas produktu.

Produktai

★★★★★
5 5 1
Puikus produktas. Nesitikėjau. Dėl blogo burnos kvapo net išėjau iš darbo, jei bučiau nusipirkus prieš tai tikrai nebūčiau išėjus . Būtinai vėl pirksiu Ačiū, ačiū, ačiū

Atemfrisch

★★★★★
5 5 1
Labai patenkinta.Pašalino blogą burnos kvapą. Nuostabu.

Kvapas

★★★★★
5 5 1
Nuostabūs produktai ,ačiū ,kad esate kartu.

Atemfrisch rinkinys

★★★★★
5 5 1
Labai patiko atnaujintas skalavimo skysčio skonis. Dabar iš tiesų ne tik labai gaivus pojūtis jaučiamas po panaudojimo dar ilgą laiką, tačiau ir maloniai švelnus mėtos skonis.

Gaivus kvapas

★★★★★
5 5 1
Džiaugiuosi atradusi šiuos produktus. Labai veiksmingi kovojant su blogu burnos kvapu.

Atsiliepimas

★★★★☆
4 5 1
Pirmas įspūdis tikrai geras

Kvapas

★★★★★
5 5 1
Produktus naudoju jau puse metų ir esu labai patenkinta.

Kvapas

★★★★★
5 5 1
Brangoka biškuti, bet labai geri produktai

Atsiliepimas

★★★★★
5 5 1
Siuos produktus perku nebe pirma karta. Labai veiksmingi kovojant su blogu burnos kvapu. Patikima el. parduotuve bei greitas prekiu pristatymas

Burnos priemonių rinkiniai

★★★★★
5 5 1
Naudoju jau keli metai ,produkcija puiki, gal kiek brangoka.

Atemfrisch

★★★★☆
4 5 1
Naudoju skalavimo skystį ir dantų pastą jau 2 mėn. Pagrindinė problema buvo, kad pas mane yra tonzilių "akmenukai", kol kas jie visiškai neišnyko tik pamažėjo ir rečiau yra matomi. Bet priemonės tikrai veiksmingos dėl burnos kvapo, patenkinta likau ir dantų pasta, todėl ir toliau naudosiu šiuos produktus.

Klausimus apie prekes galite užduoti >>

Palikite savo atsiliepimą apie produktą čia>>