Užnosinis lašėjimas bei sinuso problemos = blogas burnos kvapas!

užnosinis lašėjimas blogas kvapas

Sužinokite kaip panaikinti tą nemalonų jausmą „varlė gerklėje“. Kodėl jūsų antihistamininiai preparatai gali situaciją tik pabloginti ir kodėl užnosinis lašėjimas neabejotinai paveiks jūsų burnos kvapą?

Blogas burnos kvapas yra labai glaudžiai susijęs su užnosiniu lašėjimu, gleivine, sinusų problemomis, tonzilėmis ir tonzilolitais. Tonzilolitai – tai balti ar gelsvi, kieti, tonzilėse atsirandantys gumuliukai, tonzilių akmenys.

Bakterijų maistas – gleivės

Bakterijos, kurios sukelia blogą burnos kvapą ir sūrų, kartų, metalo skonį burnoje, yra anaerobinės (gali gyventi be deguonies). Šių bakterijų tikslas yra skaidyti maiste esančius baltymus, kurį mes suvalgome. Tačiau esant tam tikroms sąlygoms, jos pradeda skaidyti baltymus, esančius gleivėse ir gerklės sekrete.

Tad žmonėms, kurie turi problemų su sinusais, užnosiniu lašėjimu ar kitokių panašaus pobūdžio problemų, dažniau atsiranda blogas burnos kvapas ar nemalonus skonis burnoje.

Taip yra todėl, kad bakterijos padidintą gleivių kiekį naudoja kaip maisto šaltinį ir iš amino rūgščių, randamų gleivių baltymuose, išskiria nemalonų kvapą turinčius sieros junginius (angl. sulfur compounds). Amino rūgštys yra svarbios baltymų susidarymui.

Svarbu: jei jūs neturite tonzilių, jūs NETURĖSITE tonzilių akmenų. Tačiau tai žinoma nereiškia, kad jūs dabar turėtumėte bėgti ir išsioperuoti tonziles.

Pieno produktai tirština gleives

Moksliškai, anaerobinės bakterijos, sukeliančios blogą burnos kvapą, mėgsta amino rūgštis: cisteiną ir metioniną, kurios yra statybiniai baltymų elementai ir yra randamos gleivėse, sekretuose bei pieno produktuose. Daug žmonių pastebi, kad geriant daug pieno ir valgant daug sūrio, gerklėje atsiranda daugiau gleivių (žiūrėti straipsnį apie maistą, kuris gali sukelti blogą burnos kvapą). Tai natūrali reakcija daugeliui žmonių ir galiausiai sukelia blogą burnos kvapą bei nemalonų skonį burnoje.

užnosinis lašėjimasJei jūs vis dar turite savo tonziles, jos gali būti prieglauda bakterijoms, kurios paskatina atsirasti tonzilolitus. Tonzilolitais vadinami burnos ertmėje atsirandantys tonzilių akmenys. Jie atsiranda iš žemyn gerkle tekančių gleivių ir bakterijų, kurios gamina blogą kvapą turinčius sieros junginius. Šie dariniai, kiekvieną kartą ryjant, kaupiasi bakterijoms palankiose ertmėse, plyšiuose. Daugybę kartų žmonės sako, kad odontologai jiems neteisingai diagnozavo ligą, tonzilės akmenis palaikydami tiesiog maisto dalelėmis, kas yra labai toli nuo tiesos. Dėl išsamesnės informacijos skaitykite straipsnį apie tonzilių akmenis.

Trys pradiniai žingsniai

Jei jūs kenčiate dėl padidinto gleivių kiekio, turite problemų su sinusais ar užnosiniu lašėjimu, yra kelios išeitys:

  1. Vartokite vaistus, kad išdžiovintumėte gleivinę ir užkirstumėte kelią gleivių pertekliaus susidarymui. Visą laiką mažais kiekiais gukšnokite vandenį, kad išvengtumėte burnos sausumo, kuris yra šalutinis visų antihistamininių vaistų poveikis. Sausa burna dažnai yra blogo burnos kvapo priežastis, nes ji imituoja anaerobinę aplinką, kuri yra palanki bakterijoms daugintis. Jūs turite atsargiai naudoti antihistamininius vaistus ir neleisti, jog tai taptų įpročiu.
  2. Naudokite Atemfrisch burnos skalavimo skystį. Įlašinkite po 5-10 lašų į kiekvieną nosies landą (ir lengvai įkvėpkite, kad skystis tekėtų per sinusus) du kartus per dieną. Atemfrisch priemonė padeda atgauti gaivų burnos kvapą ir nebejausti nemalonaus skonio burnoje.
  3. Sumažinkite užnosinio sekreto lašėjimą į gerklę bei sinusus ir pašalinkite padidinto gleivių kiekio sukeliamą blogą burnos kvapą, vartodami oksiduojančio poveikio preparatus Atemfrisch.

Netapkite priklausomi

Yra daugybė skirtingų nosies paburkimą mažinančių preparatų ir antihistamininių vaistų nuo slogos, kuriuos jūs galite vartoti, kad sumažintumėte nemalonų jausmą gerklėje bei burnoje ir išdžiovintumėte gleives. Daugumos jų poveikis yra toks, kaip nurodo gamintojai, tačiau dauguma iš jų savo darbą atlieka per gerai! Šie preparatai pernelyg išdžiovina burną ir tai sukelia blogą burnos kvapą. Reikia žinoti ir tai, jog kai kuriais atvejais organizmas pasidaro atsparus antihistamininiams preparatams ar nosies paburkimą mažinantiems vaistams. Ypač būkite atsargūs su purškiamais preparatais, nes prie jų galima priprasti ir jie gali tapti įpročiu!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *