Atsikratykite tonzilių akmenų, tonzilolitų, blogo burnos kvapo

uznosinis lasejimas tonziles tonziliu akmenys

Tonzilių akmenys yra labai dažnai neteisingai diagnozuojami ir yra dažnesni, nei daugelis mano. Žinant kas tai yra ir kaip tonzilių akmenys (dar kitaip vadinami tonzilių kamščiai) atsiranda, galima užkirsti kelią jų atsiradimui ir pašalinti be chirurgijos.

Tonzilių akmenys, taip pat žinomi kaip tonzilolitai ar tonzilių kamščiai, atsiranda dėl bakterijų, kurios išskiria blogą kvapą turinčius junginius ir dėl maisto bei gleivių likučių, kurie kaupiasi tonzilėse. Likučiai, kuriems priskiriami taip pat ir užnosinio lašėjimo sekretai, gali gesti gerklėje ir kauptis tonzilių plyšeliuose.

Maisto, gleivių ir užnosinio sekreto liekanos kaupiasi ant liežuvio paviršiaus kartu su blogą kvapą turinčiais junginiais, kuriuos išskiria anaerobinės bakterijos. Joms sutirštėjus ant tonzilių formuojasi balti gabaliukai, kurie ir vadinami tonzilių akmenimis. Tonzilių akmenų savininkus dažniausia lydi lėtinė halitozė ir kiti blogo kvapo bei skonio receptorių sutrikimai.

Net jei jūs neturite tonzilių, jūs vis tiek galite turėti blogą burnos kvapą

tonzilėsŽmonės, kurie neturi tonzilių, dažniausiu atveju neturi ir tonzilių akmenų. Tačiau tai visai nereiškia, jog jūs turėtumėte pašalinti savo tonziles. Deja, sieros junginius gaminančios bakterijos, dauginasi tiek ant liežuvio paviršiaus, tiek tonzilėse ir būtent jos yra didžiausios blogo burnos kvapo kaltininkės! Taigi, net jei jums pašalino tonzilės, jūs vis tiek galite atstumti žmones blogu burnos kvapu. Kadangi liežuvio išoperuoti negalima (na, bent jau ne Lietuvoje), laimei, atsikratyti tonzilių akmenų nėra taip jau sunku.

Kaip atsikratyti tonzilių akmenų?

Naudojant Atemfrisch deguonimi prisotintas priemones tonzilių akmenys efektyviai pasišalins ir chirurgijos įsikišimo neprireiks. Tonzilių akmenysJei Jūs tikrai norite užkirsti kelią nemaloniam burnos kvapui, rekomenduojame naudoti oksiduojančio poveikio dantų gelį ir skalavimo skystį bei liežuvio valiklį, kad anaerobinės bakterijos, esančios ant liežuvio nugarėlės, būtų neutralizuotos.

Kaip naudoti Atemfrisch produktus?

Apnašų pašalinimas. Švelniais judesiais nuvalykite liežuvį higieniniu valikliu nuo liežuvio nugarėlės iki galiuko. Tada ant higieninio liežuvio valiklio ar dantų šepetėlio uždėkite šiek tiek Atemfrisch dantų pastos (gelio) ir tepkite ja liežuvį kuo giliau, nesukeldami springimo reflekso. Neskalaukite burnos vandeniu.

Dantų valymas. Dantis su Atemfrisch geliu reikia valyti 1–2 min., taip pat gomurį, vidinę skruostų pusę ir liežuvį. Jei pajusite norą spjauti, taip ir padarykite, bet neskalaukite burnos vandeniu.

Atemfrisch rinkinys FRESHSkalavimas. Kai baigsite valyti, mažiausiai 60 sekundžių kruopščiai skalaukite burną Atemfrisch skalavimo priemone. Ją naudokite 2–3 kartus per dieną. 1–2 skalavimo skysčio dangtelio talpos kiekiu gerai išskalaukite gerklę gargaliuodami. Leiskite burnos skalavimo priemonei kuo giliau nutekėti į gerklę, nesukeliant springimo reflekso. Gargaliuokite mažiausiai 30 sekundžių arba tiek, kiek galite. Po to įsipilkite dar vieną burnos skalavimo priemonės kaušelį ir gerai skalaukite visą burną mažiausiai dar 45 sekundes. Kuo ilgiau burnos skalavimo skystis veikia tas sritis, kuriose kaupiasi anaerobinės sierą gaminančios bakterijos, tuo geriau. Jokiu būdu neišskalaukite veikliųjų Atemfrisch skalavimo skysčio medžiagų vandeniu. Po procedūros rekomenduojama 30 min. nevalgyti ir negerti – taip pasieksite geriausią efektą. Tik pradėję naudoti deguonimi prisotintus produktus dauguma pacientų pajunta skonio pasikeitimų, taip pat dažnai junta metalo / rūgštų ar kartų skonį. Tai yra normalus reiškinys, kuris po kelių dienų savaime išnyksta. Išsamiau, kodėl taip atsitinka, ieškokite dažniausia užduodamų klausimų skyriuje (DUK).

Jei naudosite deguonimi prisotintas dantų pastas ir skalavimo skysčius, jūs pajusite išliekamąjį efektą, užkirsdami kelią tonzilių akmenų susiformavimui ateityje.

Vadovaujantis duomenimis, gautais iš California Breath klinikų, žmonėms, kurie naudojo deguonimi prisotintas priemones, tonzilių akmenys žymiai sumažėjo arba visai išnyko.

Dėmesio! Kompanija Tetrobreath GmbH 2017 balandį pristatė naują produktą, kuris keičia TetroBreath ir PerioTherapy produktų linijas – tai Atemfrisch – dar daugiau deguonies, dar gaivesnis burnos kvapas. Įsitikinkite produkto efektyvumu jau šiandien!

Komentaras apie “Atsikratykite tonzilių akmenų, tonzilolitų, blogo burnos kvapo

  1. Kęstutis sako:

    Efektas stebinantis, buvo normalu turėti baltą liežuvį, jau trečią dieną atsirado nuostaba valant liežuvį, balta masė nusivalė, liežuvis atgavo spalvą, rytinis burnos tvaikas išnyko, produktas vertas didžiausių ovacijų, rekomenduoju kiekvienam baltaliežuviui su nekokiu kvapu iš panosies

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *