TetroBreath: naujausias mokslo atsakas blogam burnos kvapui

TetroBreath moksliniai tyrimai

TetroBreath – tai ilgų mokslinių tyrinėjimų ir klinikinių testų rezultatas. Tyrimai buvo atliekami su įprastais vartotojais, kurie kovojo su blogu burnos kvapu. Šiuos produktus naudoti yra efektyvu, saugu ir paprasta.

TetroBreath produktų išskirtinumas yra paremtas efektyviuoju ir saugiuoju Oxyd-8® junginiu. Tai patentuota formulė su tinkamu pH potencialu, išgauta iš NaClO2 cheminio elemento, kuris jau daugiau nei 100 metų yra naudojamas vandens valyme. TetroBreath produktai rodo puikius rezultatus laboratoriniuose ir klinikiniuose tyrimuose. Tai daugiau nei „tradiciniai“ chloro dioksido produktai. Pastebėtas esminis skirtumas klinikiniuose tyrimuose, atliktuose su įprastais vartotojais, kurie vis bandė vieną produktą po kito. Iki šiol nei viena kompanija negali atkartoti stabilizuotos TetroBreath formulės. Ji yra saugoma tarptautinėmis patento teisėmis.

TetroBreath veikia kelis faktorius. Kartu su blogo burnos kvapo problema jie veikia ir kitas specifines burnos problemas, pavyzdžiui, jautrias ar kraujuojančias dantenas. Kiekvienas mūsų produktas yra detaliai apibūdintas produktų kataloge.

7 priežastys, kodėl TetroBreath yra veiksmingiausios priemonės esant nemaloniam burnos kvapui

Pirmoji:

Oxyd-8 aktyvusis ingredientas yra stabilizuotas ir sukuria oksiduojančią energiją vos patekęs į jūsų burną. Dėl šio stabilizacijos proceso TetroBreath produktai yra tinkami naudoti iki 3 metų nuo pagaminimo datos. Kai bet kuris iš TetroBreath produktų patenka į jūsų burną, įvyksta cheminė reakcija, kuri užtikrina DAUGYBĘ naujų oksidacijų kiekvieną kartą naudojant produktą. Būtent dėl to tūkstančiai TetroBreath komplektų yra parduodami kiekvieną savaitę Amerikoje, Azijoje, Europoje bei Australijoje!

Antroji:

TetroBreath tapo pačia draugiškiausia anti-halitozės sistema vartotojui, tiekianti burnos skalavimo skysčius, dantų pastas bei burnos purškalus. Visi šie produktai yra specialiai sukurti tam, kad iš pagrindų panaikintų problemą (o ne ją maskuotų stipriais aromatais ar skoniais) ir veiktų visą dieną su didžiausiu patikimumu. Kai kurios burnos kvapą atnaujinančios sistemos išimtinai remiasi tik skysčiais burnai skalauti, kad pašalintų blogą burnos kvapą jį užmaskuojant.

Trečioji:

TetroBreath dantų gelyje yra natrio fluorido, kuris kovoja su ėduonimi. Buvo įrodyta, jog fluoridas taip pat yra efektyvus jautrumą mažinantis faktorius. Kai kurios kitos anti-halitozės sistemos savo produktuose nenaudoja natrio fluorido iš viso.

Ketvirtoji:

Į dantų gelio sudėtį įtrauktas aukštos koncentracijos „Aloe Vera“. Mokslinis tyrimas Azijoje parodė, jog „Aloe Vera“ skatina kūne gamintis kolageną, kuris padeda silpnoms ir išbrinkusioms dantenoms greičiau pagyti (kraujuojančios dantenos išskiria proteinų maisto šaltinį bakterijoms, kurios skatina blogo burnos kvapo atsiradimą).

Penktoji:

Mūsų dantų gelio sudėtyje nėra sacharino (kai kurių kitų burnos kvapą gerinančių sistemų produktai turi sudėtyje sacharino). Buvo nustatyta, jog sacharinas yra kancerogeninis laboratoriniams gyvūnams. Taip pat kai kuriems žmonės sacharinas sukuria kartų – aštrų skonį po jo vartojimo, dėl specifinio cheminio elemento, išsiskiriančio sacharino skilimo metu.

Šeštoji:

TetroBreath dantų gelio sudėtyje nėra natrio laurilsulfato (angl. SLS – sodium lauryl sulfate), kenksmingo detergento, kuris sukuria didelį putojimo efektą burnoje. Jo veikimas yra susijęs su padidėjusia gangreninio stomatito (vėžio) įtaka sveikatai. Daugumoje dantų pastų sudėtyje yra šis cheminis junginys. Moksliniais tyrimais buvo įrodyta, jog natrio laurilsulfato neturėtų vartoti tie, kurie serga gangreniniu stomatitu. Naudojant dantų pastą, kurioje yra natrio laurilsulfato, sudirginama gleivinė, burnoje gali atsirasti opų (šaltinis Vikipedija).

Septintoji:

TetroBreath dantų gelis iš tiesų ir yra gelis. Žvelgiant cheminiu aspektu, gelio molekulės yra daug mažesnės nei dantų pastos ir tai užtikrina gilesnį prasiskverbimą po liežuvio paviršiumi. TetroBreath dantų gelis taip pat sudėtyje turi dantų valymo ir balinimo faktorius, kurie jūsų dantis palaiko baltus ir spindinčius, ir visa tai atliekama nenaudojant kenksmingų ingredientų. Sudėtinės medžiagos yra nekenksmingos ir nežalingos aplinkai.

TETROBREATH – PREMIUM KLASĖS PRODUKTAI:

[rev_slider tetrobreath]

 

Natūralūs ingredientai
Natūralūs ingredientai
Tausojantys aplinką
Tausojantys aplinką
Košerinė produkcija
Košerinė produkcija
Tinkami diabetikams
Tinkami diabetikams
Amerikietiška kokybė
Amerikietiška kokybė
Netestuoti su gyvūnais
Netestuoti su gyvūnais
Tinkami veganams
Tinkami veganams
Tinka jautiems dantims
Tinka jautriems dantims
Saugiai balina dantis
Saugiai balina dantis

tetrobreath produktai

2 komentarai apie “TetroBreath: naujausias mokslo atsakas blogam burnos kvapui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *