Rūta Mazurevičiūtė: „Gražiausias man – besišypsantis žmogus“

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė Miss Lietuva 2013

Graži šypsena bei sveiki dantys yra kiekvieno siekiamybė, o blogas burnos kvapas – dalykas, kurio nori išvengti kiekvienas. Kad dantys būtų sveiki ir gražūs, o burnos kvapas – gaivus, būtina taisyklingai valyti dantis bei laiku kreiptis į specialistus.

Laidoje „Sveikas rytojus“ apie burnos bei dantų higienos svarbą kalbėjo Mis Lietuva 2013 Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė. Moteris sako esanti įsitikinusi, kad burnos priežiūra, sveiki dantys ir gaivus kvapas yra neatskiriama gero įvaizdžio dalis.

„Plati, graži šypsena kiekvienam priduoda daug žavesio. Gražiausias man – besišypsantis žmogus. O burnos kvapas yra labai svarbus dalykas, nes jis gali rodyti tam tikras sveikatos problemas. Man dantų priežiūra yra kertinis dalykas ir tam aš skiriu tikrai labai daug laiko ir pastangų“, – dalinosi pašnekovė.

Rūta atskleidė, jog jai dantų priežiūra nėra itin paprasta veikla. Moteris pasakojo, jog prieš breketų sudėjimą, jos dantys buvo labai nudilę ir nelygūs, o nešiojant breketus, dantų higiena ir priežiūra buvo ypatingai sudėtinga.

„Jeigu kas nors breketuose būtų likę, tai iš karto ir tas burnos kvapas būtų labai nemalonus. Būtent mano odontologė man pasakė, kad ten, kur nepatenka deguonis, į tam tikras nedideles ertmes, ten kaupiasi ir yra didžiausios bakterijų sankaupos“, – pasakojo Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė.

Žavioji Rūta dalinosi, jog neseniai atrado naujas dantų priežiūros priemones prisotintas deguonimi ir pasakojo, jog nebuvo apie jas girdėjusi, kol išbandyti nepatarė odontologė.

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė Atemfrisch

„Man iš tiesų labai patiko, todėl, kad priemonėse esantis deguonis rūpinasi burnos ertmės gaiva ir „sutraukia“ bakterijas. Po breketų nuėmimo man iš vidaus įdėjo tokias vielas, kad dantys nepakeistų savo pozicijos, tad mano dantų priežiūros priemonių arsenalas yra tikrai platus. Turiu du šepetėlius: vienas yra visiems dantims, kitas yra vieno danties šepetėlis, su kuriuo praeinu būtent vidines dantų puses ir vielą, kuri sutvirtina mano dantis. Taip pat, neapsieinu be dantų siūlo, naudoju šepetėlius tarpdančiams ir, būtinai, skalavimo skystį“, – pasakojo R. Mazurevičiūtė.

Gražuolė dalinosi, jog anksčiau niekada nenaudodavo burnos gaiviklio, bet dabar, išbandžiusi gaiviklį su deguonimi, visada jį nešiojasi kartu su savimi.

„Jį naudoju tam, kad panaikinti kvapą, kuris būna užsilikęs po valgio. Dar vienas labai įdomus dalykas, prie kurio iš tiesų turėjau priprasti – tai, kad Atemfrisch priemonės, ypač dantų pasta, visiškai neputoja. Bet tai, manau, dar vienas niuansas, įrodantis, kad priemonėse nėra cheminių elementų, kurie labiau kenkia, negu padeda“, – kalbėjo Rūta.

Atemfrisch rinkinys FRESH

Burnos higiena - rinkiniai

Akcija!
VIDEO
46,90 

Burnos gaiviklis Atemfrisch

Sudėtis papildyta ksilitoliu + hdO2

7,95 

OraLactin + Atemfrisch rinkinys

Skalavimo skystis su deguonimi + burnos probiotikai

Akcija!
TOP
37,90 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *