BIOLactis burnos probiotikai

26,90 

BIOLactis burnos probiotikai sveikiems dantims ir dantenoms. Itin aukštos kokybės probiotinės bakterijos ir ksilitolis:

Poveikis įrodytas klinikiniais tyrimais!

Turime

Aprašymas

BIOLactis probiotikaiKiekviename BIOLactis burnos probiotikų pakuotės maišelyje yra ne mažiau kaip 1 milijardas probiotinių mikroorganizmų iš trijų skirtingų padermių (žiūrėkite sudėtį), kurios palaipsniui išstumia blogąsias bakterijas, esančias ant dantų, dantenų, liežuvio bei burnos ertmėje. Probiotiniai mikroorganizmai kolonizuoja burnos ertmę ir taip stabdo patogeninių bakterijų augimą (pvz. S.mutans ir B. gingivalis).

  • Teigiamo poveikio požymiai jaučiami jau po 2 savaičių naudojimo;
  • Sunaudojus 1 pakuotę, poveikis išlieka iki 3 mėnesių;
  • Pakuotės užtenka vienam mėnesiui (30 x 1 g);
  • Tinka vaikams nuo 3 metų ir suaugusiesiems.

Vartojimas: 1 kartą per dieną ištirpinkite vieno maišelio turinį burnos ertmėje. Palaikius 60 sekundžių nurykite. Miltelius galite ištirpinti burnos ertmėje arba sumaišius su nedideliu vandens kiekiu. Rekomenduojama prieš miegą, išsivalius dantis ir išskalavus Atemfrisch burnos skalavimo skysčiu su deguonimi. Kodėl tai yra svarbu? Burnos skalavimo skystis Atemfrisch pašalina burnos ertmėje esančias bakterijas ir padeda įsitvirtinti geriesiems burnos probiotikams BIOLactis.

Praktiški patarimai:

  1. Rūkantiems ar dažnai vartojantiems alkoholį kursas kartojamas dažniau – kas 1-2 mėn.
  2. Jei vartojami antibiotikai, burnos probiotikai vartojami nuo pat pirmos antibiotikų vartojimo dienos ir dar mažiausiai 14 d. po antibiotikų kurso.
  3. Vartojant antibiotikus burnos probiotikai suvartojami ne anksčiau kaip po 1-2 val.
  4. Ypač tinka po įvairių burnos-nosies-ausų-gerklės intervencijų, operacijų.
  5. Mėnesio ar 14 d. kursas po burnos higienos procedūros.

Sudėtis: Xylitol, Maltodextrin, Lactobacillus Helveticus Rosell-52, Lactobacillus Rhaminosus Rosell-11, Bifidobacterium Longum Rosell-175, Aroma.

Gamintojas: Cumdente GmbH, Paul-Ehrlich-Strasse 11, 72076 Tübingen, Vokietija. Produkte yra firmos „Lallemand“ (Kanada) patentuotų burnos probiotikų.

BIOLactis burnos probiotikai Bendras įvertinimas: ★★★★★ 5 based on 2 reviews
5 1

ATSILIEPIMAI APIE PRODUKTĄ

Auksčiausia kokybė

★★★★★
5 5 1
Burnos probiotikai- mano metų atradimas. Momentaliai pašalino anginos simptomus. Naudoju jau 1 sav.- maloniai nustebino ryžkiai sumažejęs rytinis apnašas ant liežuvio. Dėkui už išsamią konsultaciją :)

Biolactis burnos probiotikai

★★★★★
5 5 1
Išbandžiau ir labai patiko!! Nuo šiol naudojame kartu su visa šeima. Ypač pasiteisino dėl rytinio burnos kvapo - jokių apnašų ir jokio nelamonaus skonio ar kvapo. Perkant tris pakuotes galėtumėte suteikti nuolaidą :)

Klausimus apie prekes galite užduoti >>

Palikite savo atsiliepimą apie produktą čia>>