Gali būti, kad nešvariausia vieta jūsų biure yra jūsų burna

blogas burnos kvapas ofise

Yra kelios priežastys, kodėl burnos probiotikai yra geras pasirinkimas. Jie padeda sumažinti blogą burnos kvapą. Taip pat gali išnaikinti įsisenėjusias bakterijas, kurios sukelia dantų ėduonį. Ir, žinoma, jie paprasčiausiai padaro jūsų burną švaresne ir sveikesne. Pastarasis punktas gali būti ypač svarbus darbovietėje, kurioje būtina švara.

Neseniai atlikto nešvariausių darbovietės vietų tyrimo metu buvo aptikta, kad dauguma jų liečiamos rankomis, per kurias mikrobai patenka ant veido, į akis ir burną.

Biuruose ir virtuvėlėse pilna mikrobų!

Nėra taip, kad nesitikėjome, jog biuras galėtų būti nešvari vieta, tačiau naujausi tyrimai rodo, kad jame tiesiog knibžda bakterijų. Arizonos Universiteto mokslininkai paėmė mėginius iš tūkstančių įvairiausių darbo vietų, nuo teisininkų įmonių ir gamyklų iki sveikatos apsaugos įstaigų.

Tyrėjų komanda tuos mėginius apdorojo specialiu instrumentu, kuris skirtas išmatuoti paviršiaus adenozino trifosfato (AT) lygį. Esant didesniam AT lygiui paviršius būna palankesnis tarpti įvairiems patogenams.

Mokslininkai nustatė, kad keliose vietose AT lygis paprastai būna didesnis nei 300, o tai reiškia, kad jose yra daugybė bakterijų. Pasak „Medical News Today“, tai yra virtuvės vandens čiaupai, mikrobangų krosnelių durelės, klaviatūros, šaldytuvų durelės bei vandens aparatų ir užkandžių automatų mygtukai.

Dažniausiai nešvarios būna kriauklės čiaupo rankenėlės – 75 procentuose iš jų viršijamas 300 AT lygis.

Burnoje – dar blogiau

Žinoma, nesvarbu, kokia nešvari bebūtų jūsų darbovietė, jūsų burna neabejotinai bus nešvaresnė. Nešvarioje burnoje gali tarpti milijardai halitozę sukeliančių mikrobų, kurie dažnai netyčia parsinešami iš darbo.

Nėra aišku, kaip dažai bakterijos nuo rankų patenka į burną, tačiau, atkreipkite dėmesį į šitai: pasak daugelio šaltinių, savo veidą liečiame maždaug kas tris minutes, jei ne dažniau.

Jei bent vieną kartą priliečiate lūpas ar burną – viskas baigta. Tai vienintelė ertmė, per kurias jūsų darbo vietoje esančios bakterijos gali patekti į jūsų burną, kurioje netrunka įsitvirtinti ir imti skleisti nemalonius kvapus.

Norėdami susidoroti su šia problema, išmėginkite specialų burnos skalavimo skysčio ir probiotikų rinkinį. Tokie produktai be skausmo pakeičia jūsų burnoje apsigyvenusias blogąsias bakterijas nekenksmingomis ir bekvapėmis gerosiomis bakterijomis, taip pagerindami jūsų burnos kvapą ir palaikydami geresnę dantenų sveikatą.

burnos probiotikai atemfrisch burnos kvapui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *