PerioTherapy

41,90 

PRODUKTAS NEBETIEKIAMAS NUO 2017.02
ATEMFRISCH pakeitė TETROBREATH ir PERIOTHERAPY produktų linijas!
Unikalus natūralių antimikrobinių ir audinių atkuriamųjų medžiagų mišinys paverčia PerioTherapy burnos priežiūros produktus puikiomis priemonėmis esant dantenų ligoms (jautrios dantenos, kraujuojančios dantenos, gingivitas, periodontitas, parodontozė) ir nemaloniam burnos kvapui. Priemonės sukurtos JAV, gydytojo Dr. Katz („The California Breath Clinics“ klinikos įkūrėjo, gydytojo odontologo-bakteriologo).

Aprašymas

PerioTherapy rinkinys skirtas žmonėms, kovojantiems su dantenų ligomis ar turintiems jautrias ir kraujuojančias dantenas. Ši priemonė taip pat kovoja su blogu burnos kvapu. Neskubėkite – kuo ilgiau dantų gelis sąveikauja su pažeistų dantenų audiniu, tuo geriau.
PerioTherapy testuotas kliniškai siekiant efektyviai skatinti dantenų audinio ir bendrą burnos sveikatą. Pažangi PerioTherapy sistema sukurta kasdieniniam naudojimu.

PerioTherapy rinkinio išskirtinės savybės:

  • PeriO2TM tai patentuotas junginys, kuris aprūpina pažeistą dantenų audinį deguonimi ir kovoja su bjauriomis anaerobinėmis bakterijomis.
  • ZincRxTM junginys aprūpina dantenas cinko jonais, kurie padeda kovoti su bakterijomis.
  • CoQ10 (kofermentas Q10) tiekia energiją pažeistoms ląstelėms.
  • Pirofosfatai padeda išvengti apnašų ir akmenų susidarymo ant dantų paviršiaus.
  • Švelnaus mėtinio skonio.
  • Sudėtyje yra alavijo, arbatmedžio aliejaus, ksilitolio.
  • Be natrio laurilsulfato, sacharino ar aspartamo.
  • Be dirbtinių dažiklių ar kvapiųjų medžiagų.
  • Be alkoholio.
  • Burnos skalavimo skysčio pH 9,0

Tavo burna yra durys į visą kūną“ – Dr. Harold Katz. Naudingi patarimai, kaip išsaugoti burnos sveikatą SPAUSKITE IR SKAITYKITE ČIA>>

Kaip naudoti šį produktą

Skalavimas (kiekvieną kartą prieš naudodami gerai suplakite):

Nuimkite dozatorių, atsukite dangtelį ir pripilkite burnos skysčio iki nurodytos žymos. Kruopščiai išskalaukite skalavimo skysčiu visą burną. Skalaukite gerklę (gargaliuokite) – tai vienintelis būdas pasiekti giliąsias gerklės ertmes!

Po šios procedūros patariame išsivalyti tarpdančius dantų siūlu, suteptu PerioTerapy dantų geliu.

Švirkšto naudojimas (rinkinyje nėra, galima užsisakyti atskirai):

Nuimkite švirkšto kojelę ir pripildykite šiek tiek dantų pastos į švirkštą ir įšvirkškite į visus dantenose esančius plyšelius bei pažeistas vietas. Palikite dantų gelį dantenų plyšeliuose iki 5 minučių.

Valymas:

Švelniai nuvalykite liežuvį higieniniu valikliu, siekdami patį liežuvio pagrindą. Tada ant higieninio liežuvio valiklio uždėkite šiek tiek dantų pastos (gelio) ir tepkite ja liežuvį kuo giliau, nesukeldami springimo reflekso. Dantis, taip pat gomurį, vidinę skruostų pusę ir liežuvį reikia valyti 2 min. Jei pajusite norą spjauti, taip ir padarykite, bet neskalaukite burnos vandeniu.

Antrasis skalavimas:

Kruopščiai skalaukite visą burną 1–2 „PerioTherapy“ skalavimo skysčio dozatoriaus talpos kiekiu. Neskalaukite burnos vandeniu.

Naudokite „PerioTherapy“ priemones 2–3 kartus per dieną.

SVARBU SUPRASTI, KAD PARODONTOZĖ, PERIODONTITAS, KRAUJUOJANČIOS DANTENOS IR KITOS DANTENŲ LIGOS NEPAGYDOMOS PER MĖNESĮ. TAI JUMS PATVIRTINS BET KURIS ODONTOLOGAS (PERIODONTOLOGAS). TAČIAU JAU PO MĖNESIO PASTEBĖSITE RYŠKIŲ POKYČIŲ SAVO BURNOS ETMĖJE. TURĖKITE KANTRYBĖS IR JŪS DŽIAUGSITĖS SVEIKA BURNA!

Klausimus apie prekes galite užduoti >>

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “PerioTherapy”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *