Akcija!

Atemfrisch rinkinys 2+1

(11 pirkėjų atsiliepimai)

55,70  51,90 

Burnos skalavimo skystis ir dantų pasta su deguonimi Atemfrisch – gaiviam burnos kvapui ir sveikoms dantenoms. Šis rinkinys užtikrina gaivų burnos kvapą iki 24 val. o taip pat saugo nuo burnos išsausėjimo, dantenų ligų, dantų karieso, dantų akmenų bei tonzilių akmenų formavimosi.

burnos skalavimo skystis atemfrisch | Burnos skystis su deguonimi

2 x Burnos skalavimo skystis Atemfrisch

ATEMFRISCH keičia TETROBREATH ir PERIOTHERAPY produktų linijas! Tetrobreath GmbH sukūrė naują burnos skalavimo skystį su deguonimi – Atemfrisch Mundspülung – kuris dar labiau orientuotas apsaugoti nuo blogo burnos kvapo su dideliu deguonies kiekiu (high dosage) = hdO2. Atemfrisch panaikina bet kokį blogą burnos kvapą, įskaitant alkoholio, cigarečių, svogūno, česnako ir kt. ATNAUJINTA SUDĖTIS – daugiau mėtos, daugiau gaivumo!

Turime
Atemfrisch dantu pasta

1 x Dantų pasta Atemfrisch

Dantų pasta su deguonimi Atemfrisch savo sudėtyje turi viską, ko tikitės iš geriausios dantų pastos, ir netgi daugiau. Didesnės koncentracijos nei bet kada deguonies junginiai hdO2 užtikrina iki 24 val. išliekantį gaivų burnos kvapą ir sveikas dantenas. Deguonis apsaugo nuo anaerobinių bakterijų, kurios sukelia blogą burnos kvapą ir dantenų ligas. Sudėtyje taip pat aukštos kokybės koncentruotos alijošiaus sultys, ksilitolis, pirofosfatai, cinkas, karbamido peroksidas, kofermentas Q10. Gaivaus ir malonaus mėtų skonio. Sudėtyje nėra SLS (Sodium Lauryl Sulfate).

Turime

Aprašymas

Burnos skalavimo skystyje Atemfrisch esantys deguonies junginiai slopina blogą burnos kvapą sukeliančių anaerobinių bakterijų išskiriamus sieros junginius, todėl burnos kvapas visuomet išlieka nepriekaištingai gaivus. Dantų pasta Atemfrisch suteikia gaivų burnos kvapą, saugo nuo karieso, dantenų ligų, burnos išsausėjimo, tonzilių akmenų formavimosi. Nepamirškite valyti liežuvio, nes po jo apnašomis slepiasi gausybė anaerobinių bakterijų, kurios sukelia blogą burnos kvapą.

Rinkinį sudaro:

 • 2 burnos skalavimo skysčiai Atemfrisch (2 x 500 ml);
 • 1 dantų pasta Atemfrisch (1 x 100 ml).

Kaip naudoti šį rinkinį?

Nuvalykite liežuvį liežuvio valikliu (rinkinyje nėra, įsigykite atskirai). Padenkite liežuvį plonu dantų pastos Atemfrisch sluoksniu. Išsivalykite dantis, nuvalykite liežuvį, neskalaukite vandeniu. Po dantų ir liežuvio valymo išskalaukite burną deguonimi prisotintu burnos skalavimo skysčiu Atemfrisch. Neskalaukite burnos vandeniu! Pasistenkite nevalgyti ir negerti 15 min. po procedūros.

Produktų sudėtį rasite produktų aprašymuose.

11 atsiliepimų apie Atemfrisch rinkinys 2+1

5 žvaigždutės
100%
4 žvaigždutės
0%
3 žvaigždutės
0%
2 žvaigždutės
0%
1 žvaigždutė
0%
Powered by Customer Reviews Plugin
 1. Jolanta

  Greitas pristatymas. Puikūs produktai.

 2. VILMA MISEVIC

  Patiko, aišku kaina brangi

 3. Irena

  Jūsų produkciją esu pirkusi ir anksčiau, žinau, kad tūtelei gelio nepakanka vienos pakuotės skalavimo skysčio, todėl užsisakiau šį rinkinį.

 4. Simona J.

  Džiaugiuosi atradusi šiuos produktus. Rekomenduoju.

 5. Dalia

  Seniai naudoju ir kitiems rekomenduoju!

 6. Kęstutis

  Tiesiog neįtikėtinai efektyvus derinys, pirkau jau ne vieną kartą. Tai tikrai labai geras sprendimas, naikinantis blogą burnos kvapą.

 7. Arunas V.

  geras derinys : pasta ir skalavimo skystis

 8. Audrone Malinauskiene

  Atgaivina

 9. Tomas

  Puiku

 10. Asta Aperavičienė

 11. Daiva Brindzienė

  Patiko

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *