Rinktis OPALESCENCE pastoms -20%

Pesitro liežuvio valiklis

Įvertinimas: 4.67 iš 5 (viso įvertinimų: 3)
(3 pirkėjų atsiliepimai)

Turime

3,92 

Kiekis

PIRKTI DABAR

PESITRO UltraClean liežuvio valiklis – tai aukščiausios kokybės burnos priežiūros priemonė, sukurta efektyviai pašalinti apnašų sankaupas nuo liežuvio ir kovoti su blogu burnos kvapu. Pagamintas iš švelnaus, aukštos kokybės plastiko, šis valiklis yra švelnus jūsų liežuviui, tuo pačiu metu veiksmingai pašalinantis apnašas ir užtikrinantis gaivesnę burnos ertmę. Atsikratykite nemalonaus burnos kvapo ir mėgaukitės gaivesne burnos ertme su PESITRO liežuvio valikliu!

Ar žinojote, kad net 90% nemalonaus burnos kvapo sukeliančių bakterijų kaupiasi ant liežuvio? Šios bakterijos ne tik sukelia nemalonų kvapą, bet ir gali turėti neigiamą poveikį bendrai burnos ir organizmo sveikatai.

♥ Įdomus faktas: mūsų organizmas miego metu šalina įvairius toksinus, kurie nusėda ant liežuvio paviršiaus kai mes kvėpuojame, todėl ne vėliau kaip per 30 minučių nuo pabudimo rekomenduojama nuvalyti liežuvį liežuvio valikliu.

Liežuvio valikliai yra įvairių spalvų, spalva parenkama atsitiktine tvarka, o perkant daugiau kaip 1 vnt., parenkamos skirtingos spalvos.