Blogas burnos kvapas yra tiek socialinė, tiek sveikatos problema

Blogas burnos kvapas socialine problema

Gyvenime pilna nepatogių situacijų. Susidūrimai su mokyklos laikų klasiokais parduotuvėje, įstrigimas lifte su šefu ar susitikimai su naujais žmonėmis dažnai verčia mus jaustis nepatogiai ir kelia stresą. Tačiau, šios situacijos gali pakrypti dar blogesne linkme, jei jus nuolat kamuoja blogas burnos kvapas.

Galbūt kartais pastebite, kad pokalbis niekaip nesivysto. Gal net atrodo, kad žmonės skuba pokalbį pabaigti ir keliauti savais reikalais. Dėl to pokalbiui pasibaigus dažnai jaučiamės nepatogiai ir burnoje tarsi lieka nemalonus skonis.

Šis nemalonus skonis burnoje gali likti ne vien dėl socialinių įgūdžių trūkumo – jis jums primena apie halitozę. Šis reiškinys yra tiek socialinė, tiek sveikatos problema, kuri negydoma gali atnešti rimtų pasekmių.

Žmonės retai vieni kitiems pasako apie blogą burnos kvapą. Kenčiantys nuo halitozės dažnai apie savo bėdą sužino paskutiniai. Kitų žmonių higienos įpročiai nėra patogi pokalbio tema, todėl jos dažnai vengiama.

Tačiau tai yra tikra „meškos paslauga“ blogą burnos kvapą turintiems žmonėms. Užuosti savo burnos kvapą yra praktiškai neįmanoma. Jei niekas jums apie tai nepasako, galite taip ir nugyventi visą gyvenimą nežinodami, kad jus persekioja nemalonūs kvapai. Taip pat visą gyvenimą gali tekti kentėti nuo nemalonių socialinių situacijų ir nutrūkusių pokalbių. Halitozė gali apsunkinti jūsų pastangas kuriant ir išlaikant ilgalaikius ryšius su žmonėmis. Viena pirmųjų kliūčių naujų santykių mezgimui – pokalbiai akis į akį. Jei šios pradinės bendravimo situacijos yra nepatogios dėl nemalonaus burnos kvapo, su naujais pažįstamais greičiausiai toli nenuvažiuosite.

Jei pastebėjote, kad žmonės dažnai bendraudami su jumis bando laikytis atokiau, pasitikrinkite savo burnos kvapą. Pats efektyviausias būdas šitai bėdai diagnozuoti yra paklausti kito žmogaus, pavyzdžiui, dantų higienos specialisto, artimo draugo arba šeimos nario.

Be to, burnos higienos gerinimas gali padėti gerinant socialinio bendravimo situacijas. „Atemfrisch“ siūloma produkcija burnos gaivai užtikrinti gali žymiai sumažinti šios problemos tikimybę.

Atemfrisch qaiviam burnos kvapui9 pagrindiniai Atemfrisch privalumai:

  1. Panaikina bet kokio tipo burnos kvapą, įskaitant svogūnų, česnakų, alkoholio, cigarečių.
  2. Iš karto suteikia gaivumo pojūtį.
  3. Panaikina, o ne maskuoja burnos kvapą.
  4. Sudėtyje dideli kiekiai deguonies junginių, kurie kaskart išsiskiria vos patekę į burną.
  5. Deguonis oksiduoja anaerobines sieros junginius gaminančias bakterijas ir sieros junginius paverčia į beskones ir bekvapes medžiagas.
  6. Neleidžia formuotis tonzilių akmenims, palaipsniui tirpdo jau susiformavusius.
  7. Ypač efektyviai padeda esant dantenų ligoms (dantenų kraujavimas, parodontozė, periodontitas, gingivitas).
  8. Tinka naudoti ilgą laiką, nesukelia šalutinio poveikio.
  9. Natūraliai balina dantis.

2 komentarai apie “Blogas burnos kvapas yra tiek socialinė, tiek sveikatos problema

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.