Blogas burnos kvapas susijęs su užnosiniu varvėjimu, gausiomis gleivėmis ir sinuso problemomis

tonzilolitai

Žmonėms, kurie neturi labai rimtų sinuso problemų, o tik laikinai atsirandantį ir dingstantį užnosinį lašėjimą, galima pasiūlyti alternatyvą (ir kartu geresnį sprendimą) – sumažinti sekretų susidarymą gerklėje ir kartu sumažinti šių sekretų sukeltą kvapą.

Baltymai skatina anaerobinių bakterijų susidarymą, kurios sukelia blogą burnos kvapą. Bakterijos maitinasi amino rūgštimis metioninu ir cisteinu, kurios sukelia nemalonų kvapą turinčių junginių atsiradimą, ar, papraščiau, blogą burnos kvapą.

Pagrindiniai būdai, kurie padės sumažinti blogą kvapą, atsiradusį dėl užnosinio lašėjimo

Nepamirškite, jog mes visada rekomenduojame naudoti oksiduojančio poveikio burnos skalavimo skysčius ir dantų pastas kaip pirmą pagalbą kovojant su blogu burnos kvapu.

Kai Dr. Katz (California Breath klinikų įkūrėjas) prieš dešimt metų pradėjo gydyti savo dukros burnos kvapo problemas, tada jis net nesvajojo, jog vėliau padės daugybei žmonių iš viso pasaulio. Žmonėms, kurie turi tokias pačias problemas, kokias turėjo jo dukra ir kurias neteisingai diagnozavo odontologai. Praėjus vos keliems klinikinės terapijos metams, Dr. Katz suprato, kad kiekvienas blogo burnos kvapo atvejis yra skirtingas ir nėra vienintelio sprendimo būdo, kuris galėtų išgydyti visus.

Dr. Katz dirba daugybę metų, kad jums padėtų kovoti su blogu burnos kvapu, sinuso ir nemalonaus skonio burnoje problemomis ir dirbs dar daug metų.

Jei yra kas nors, dėl ko mes galėtume jums padėti, prašome nedvejodami kreipkitės į mus – štai kodėl mes čia!

3 komentarai apie “Blogas burnos kvapas susijęs su užnosiniu varvėjimu, gausiomis gleivėmis ir sinuso problemomis

 1. Rima sako:

  Visa savo gyvenima kovoju su blogu kvapu is burnos,rytais liezuvis buna baltas ,kartais net geltonos apnasos.Valant dantis issispjaunu nemaloniais rudais skrepliais.

 2. Robertas sako:

  Laba diena. Pastoviai sklinda blogas kvapas is burnos. Atrodo kad kazkas visada uzstrige gerklej. Nuryju seile lygtais trumpam kvapas sumazeja ir vel atsiranda po keliu minuciu. Jau nebezinau kaip su situo atveju . Toks jausmas kad kazkas bega is noses i gerkle. Neesu del tikras bet pastoviai kaio nuruju seiles pale gveja bet neilgam. keliom sekundem ar minutem ir vel tas pats . Kad kazkas tekais noses i gerkle. Padekite prasau

  • gaivuskvapas.lt sako:

   Sveiki, užnosinis lašėjimas sukelia tokius nemalonius pojūčius lyg „varlė gerklėje“, nemalonus skonis ir kvapas. Jums reikia išbandyti priemones su deguonimi, kurios padės pašalinti šiuos simptomus. Atemfrisch rinkinys, kuriame yra: dantų pasta su deguonimi, skalavimo skystis su deguonimi, liežuvio valiklis ir burnos purškiklis. Papildomai lašinkite burnos skalavimo skystį tiesiai į nosį. Išpūskite nosį, kad butų lengva kvėpuoti. Truputį atloškite galvą, įlašinkite apie 5-10 lašų Atemfrisch skalavimo skysčio į kiekvieną nosies šnervę, leiskite jam lėtai tekėti per sinusus į gerklę. Truputį pabūkite tokioje pozicijoje, kad spėtų suveikti priemonė ir po to švelniai išpūskite nosį.
   Kaip naudoti priemones burnos higienai rasite aprašyme: Atemfrisch rinkinys Fresh su deguonimi
   Jei leidžia finansinės galimybės, taip pat įsigykite ir burnos probiotikus: Burnos probiotikai
   Jei dar turite klausimų, klauskite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *