Blogas burnos kvapas susijęs su užnosiniu varvėjimu, gausiomis gleivėmis ir sinuso problemomis

tonzilolitai

Žmonėms, kurie neturi labai rimtų sinuso problemų, o tik laikinai atsirandantį ir dingstantį užnosinį lašėjimą, galima pasiūlyti alternatyvą (ir kartu geresnį sprendimą) – sumažinti sekretų susidarymą gerklėje ir kartu sumažinti šių sekretų sukeltą kvapą.

Baltymai skatina anaerobinių bakterijų susidarymą, kurios sukelia blogą burnos kvapą. Bakterijos maitinasi amino rūgštimis metioninu ir cisteinu, kurios sukelia nemalonų kvapą turinčių junginių atsiradimą, ar, papraščiau, blogą burnos kvapą.

Pagrindiniai būdai, kurie padės sumažinti blogą kvapą, atsiradusį dėl užnosinio lašėjimo

Nepamirškite, jog mes visada rekomenduojame naudoti oksiduojančio poveikio burnos skalavimo skysčius ir dantų pastas kaip pirmą pagalbą kovojant su blogu burnos kvapu.

Kai Dr. Katz (California Breath klinikų įkūrėjas) prieš dešimt metų pradėjo gydyti savo dukros burnos kvapo problemas, tada jis net nesvajojo, jog vėliau padės daugybei žmonių iš viso pasaulio. Žmonėms, kurie turi tokias pačias problemas, kokias turėjo jo dukra ir kurias neteisingai diagnozavo odontologai. Praėjus vos keliems klinikinės terapijos metams, Dr. Katz suprato, kad kiekvienas blogo burnos kvapo atvejis yra skirtingas ir nėra vienintelio sprendimo būdo, kuris galėtų išgydyti visus.

Dr. Katz dirba daugybę metų, kad jums padėtų kovoti su blogu burnos kvapu, sinuso ir nemalonaus skonio burnoje problemomis ir dirbs dar daug metų.

Jei yra kas nors, dėl ko mes galėtume jums padėti, prašome nedvejodami kreipkitės į mus – štai kodėl mes čia!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *