5 patarimai baltiems dantims

Balti dantys

Štai keletas patarimų, kurie padės jums išlaikyti baltesnius dantis ir sumažins blogo burnos kvapo tikimybę.

Venkite gazuotų ar rūgšties turinčių gėrimų. Tokių, ar sportui skirtų gėrimų sudėtyje yra dantų emaliui kenkiančių rūgščių, pavyzdžiui, fosforo, citrinų, obuolių ar vyno rūgšties. Jei manote, kad be jų negalite gyventi, atsigėrę praskalaukite burną vandeniu.

Vanduo

Apelsinų sultis pakeiskite arbata. Deja, nepaisant daugybės privalumų, apelsinų sultyse esančios rūgštys taip pat kenkia jūsų dantis saugančiam emaliui. Galite pamėginti gerti juodą arba žalią arbatą, kadangi jos emaliui nekenkia.

Arbata

Valgykite daugiau žalių daržovių. Jos nedažo jūsų dantų. Obuoliai, morkos ir salierai padeda pašalinti dėmes, o špinatai, salotos ir brokoliai net nuo jų apsaugo.

Žalios daržovės

Valgykite jogurtą! Probiotikų turintis jogurtas gali padėti išvengti dantenų ligų ir dantų klibėjimo. Kasdien suvalgomas 50 g jogurto tikrai pasitarnaus jūsų burnos higienai. Burnos probiotikai (dar žinomi kaip „gerosios“ burnos bakterijos), padeda išlaikyti burnos floros pusiausvyrą.

Jogurtas probiotikai

Naudokite šiaudelius. Naudodami šiaudelį išvengsite tam tikrų gėrimų (pavyzdžiui, kokakolos ar pan.) kontakto su jūsų dantimis. Šiaudelio galiukui būnant už jūsų dantų, gėrime esančios rūgšties poveikis bus silpnesnis.

Šiaudeliai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *