Kodėl kai kurie supermodeliai kenčia nuo blogo burnos kvapo?

Supermodelis | Blogas burnos kvapas

Atrodytų, kad taip vadinamiems supermodeliams pavydi visi. Dauguma merginų galvoja, kad supermodeliai turi viską. Na, kalbėdami apie „viską“, nepamirškime ir BLOGO BURNOS KVAPO. Taip, halitozės!

Per pastaruosius 15 metų pas daktarą Haroldą Katzą Kalifornijos Burnos Kvapo Klinikoje apsilankė daug įžymių modelių. Ką gi daktaras sužinojo? Ogi tai, kad yra keturi su burnos higiena susiję dalykai, kuriuos jie ir jos (šios profesijos grupė) daro blogai.

  1. Rūkymas: norint išlaikyti žemą kūno svorį, modeliai pradeda rūkyti. Rūkymas žaloja skonio receptorius ir neįtikėtinai mažina apetitą. Jis taip pat išsausina burną, o jūs jau žinote, kad išsausėjusi burna labai greitai įgauna blogą kvapą.
  2. Alkoholis: modelio darbas labai sunkus, o po jo – nesibaigiantys vakarėliai (ar bent jau taip sakė). Alkoholis burną džiovina, o sausa burna (vėlgi) turi nemalonų kvapą, kadangi susidaro palanki terpė daugintis anaerobinėms bakterijoms kurios jį ir sukelia. Atkreipkite dėmesį: parduotuvėse parduodamo burnos skalavimo skysčio sudėtyje dažnai yra daugiau alkoholio nei šešiose skardinėse alaus, todėl būkite atidūs.
  3. Daug streso ir mažai miego. Tyrimai rodo, kad blogą burnos kvapą gali sukelti ir stresas. Dėl streso išsausėja burna, kadangi taip veikia mūsų simpatinė nervų sistema (organizmas pasiruošia sprukti arba kovoti).
  4. Vienas bendras blogas visų modelių įprotis (ir su juo turbūt lengviausia kovoti) tai PRALEIDŽIAMI PUSRYČIAI. Nepapusryčiavus „rytinis“ burnos kvapas užsitęsia tol, kol ką nors suvalgote. Štai, kodėl taip yra: Jums miegant smegenys žino, kad valgyti nesiruošiate ir atitinkamai išjungia seilių gamybą. Kadangi seilėse yra didelė koncentracija deguonies, kuris natūraliai kovoja su sieros junginius gaminančiomis anaerobinėmis bakterijomis, dėl seilių trūkumo susidaro palanki terpė joms daugintis, o tai ir yra pagrindinė prasto burnos kvapo priežastis. Tačiau, vos tik ką nors ryte suvalgote, įsijungia jūsų seilių liaukos ir ima išskirti deguonies prisotintas seiles, kurios kovoja su blogu burnos kvapu.

Kaip padėti supermodeliams turėti viską (įskaitant gaivų burnos kvapą)?

  1. Patarkite atsibudus ką nors suvalgyti – kad imtų gamintis seilės daug nereikia.
  2. Paskatinkite mesti rūkyti ir mažinti suvartojamo alkoholio kiekius (žvelkime realistiškai). Patarimas: atsigėrus alkoholinių gėrimų išsausėjusios burnos efektą galima sumažinti atsigėrus truputį vandens.
  3. Dabar visi daktaro konsultuoti modeliai naudoja TetroBreath produkciją – TetroBreah burnos skalavimo skystį ir dantų pastą, kurie yra paprasčiausios burnos higienos palaikymo pagrindas. Jie visi žino, kad per dieną reikia išgerti apie 6-8 stiklines vandens, tačiau dabar su blogu burnos kvapu gali kovoti ir naudodami deguonimi praturtintą TetroBreath produkciją.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *