Girta kaip šlepetė, bet gaiviai kvepianti

Burnos skalavimo skystis be alkoholio

Žiniose pasirodė reportažas apie moterį, kuri išgėrusi tris stiklines „Listerine“ burnos skalavimo skysčio, buvo suimta už vairavimą išgėrus. Remiantis šiomis žiniomis, „Listerine“ yra 26,9 procentų alkoholio! Istorijos moralas: nevairuokite išgėrę. Kitas istorijos moralas: nevartokite burnos skalavimo skysčio, kuriame yra alkoholio. Alkoholis yra stipri medžiaga, galinti išsausinti jūsų burną ir iš tiesų pabloginti burnos kvapą.

ADRIAN, Mich. („Associated Press“ naujienų agentūra) Penktadienį policija pranešė, kad už vairavimą išgėrus suimtos moters, kuri išgėrė tris stiklines burnos skalavimo skysčio, alkoholio kiekis kraujyje daugiau nei tris kartus viršijo leidžiamą normą.

Moteris, seržanto Mike’o Shadbolto apibūdinta kaip penkiasdešimties metų amžiaus Carol A. Ries, buvo suimta sekmadienio vakarą ir paleista už pasižadėjimą kitą dieną. Shadboltas teigė, kad praėjusios savaitės pabaigoje jai buvo pateikti kaltinimai už vairavimą išgėrus.

Policija Ries automobilyje taip pat rado atidarytą „Listerine“ burnos skalavimo skysčio butelį ir penktadienį Lenawee grafystės prokuroro paprašė išrašyti orderį dėl atidarytos svaigalų taros turėjimo automobilyje. Po darbo valandų prokuratūroje niekas neatsiliepė.

Ries apsvaigimas buvo nustatytas po to, kai jos automobilis sekmadienį galu trenkėsi į kitą automobilį, pasakojo Shadboltas. Ji teigė policijai alkoholio nevartojusi, alkotesterio rezultatai taip pat buvo neigiami, tačiau, pasak Shadbolto, jautėsi, kad „kažkas buvo ne taip“.

Antrojo patikrinimo, naudojant kitą apsvaigimo nustatymo įrangą, ji neišlaikė ir vėliau pripažino anksčiau tądien išgėrusi tris stiklines „Listerine“ burnos skalavimo skysčio.

Remiantis „Listerine“ gamintojo „Pfizer Inc.“ interneto svetaine, jo sudėtyje yra 26,9 procentai alkoholio, kitose rūšyse alkoholio kiekis yra 21,6 proc.

Su pačia Carol Ries žiniasklaidai susisiekti nepavyko.

http://www.foxnews.com/story/2005/01/19/put-it-on-tab.html

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *