Rinktis OPALESCENCE pastoms -20%

Ohlalá Winter Set rinkinys

Turime

10,30 

Kiekis

PIRKTI DABAR

Ohlalá dantų pastų rinkinys Winter Set sukurs jums jaukumą ir šilumą bet kuriuo metų sezono laiku. Šis rinkinys supakuotas stilingoje Ohlalá dėžutėje, puikiai tinkančioje kasdieninei burnos higienai.

Ohlalá Winter Set rinkinio sudėtis:

  1. Aviečių ir mėtos Ohlalá dantų pasta (75 ml): O dangau! Tai „Ohlalá“ avietės gundo gomurį! Suderintas mėtos gaivumas ir rūgštokas aviečių skonis pakylės jus iki dangaus. Ar žinote? Avietės, švelnios ir subtilios uogos, turi galios pakeisti jas valgančiųjų nuotaiką. Pradėkite savo dieną su aviečių ir mėtų „Ohlalá“ ir leiskite skoniui suvilioti jūsų pojūčius. Tai tarsi prancūziškas dantų šepetuko ir jūsų dantų bučinys! Be to, ši kreminės tekstūros dantų pasta rūpinasi ne tik jūsų dantimis, bet ir dantenomis.
  2. Našlaitės ir mėtos Ohlalá dantų pasta (15 ml): Ši kompaktiška dantų pasta yra puikus pasirinkimas keliaujant ar tiesiog pabandymui. Švelnus našlaičių aromatas ir mėtos skonis suteiks jums švelnumo ir šviežumo pojūtį. Ji efektyviai šalina dantų ir burnos ertmės bakterijas, užtikrinant ilgalaikį gaivumą.
  3. Cinamono ir mėtos Ohlalá dantų pasta (15 ml): Ši dantų pasta pradžiugins jus šiltu cinamono aromatu, derinamu su gaivinančiu mėtos šviežumu. Pradėkite savo dieną cinamono ir mėtos „Ohlalá“ ir tegu jos jėga suteikia jums teigiamos energijos!

Ohlalá dantų pastų rinkinys Winter Set leis jums mėgautis žiemos žavesiu ir jaukumu kiekvieną dieną. Tai puiki dovana sau arba artimam žmogui, siekiant palaikyti švarius ir sveikus dantis bei gaivų burnos kvapą. Pasinerkite į žiemos aromatų pasaulį su Winter Set ir pasijuskite ypatingu!

Daugiau apie Ohlalá dantų pastas >>