Rinktis OPALESCENCE pastoms -20%

Ohlalá Spring Set rinkinys

Įvertinimas: 5.00 iš 5 (viso įvertinimų: 4)
(4 pirkėjų atsiliepimai)

Turime

10,30 

Kiekis

PIRKTI DABAR

Ohlalá dantų pastų rinkinys Spring Set atneš jums gaivumą ir pavasarinę nuotaiką. Šis rinkinys supakuotas stilingoje Ohlalá dėžutėje, puikiai tinkančioje kasdieninei burnos higienai.

Ohlalá Sring Set rinkinio sudėtis:

  1. Cinamono ir mėtos Ohlalá dantų pasta (75 ml): Gyvenimas be spontaniškumo ir paslapties būtų blankus… Mišku kvepiančio cinamono prisilietimas, susituokęs su mėtos gaiva, ves iš proto jūsų dantų šepetėlį. Ar žinote? Senovėje manyta, kad cinamonas, egzotiškas ir neaiškios kilmės prieskonis, turi antgamtinių galių kovoti su piktosiomis jėgomis. Pradėkite savo dieną cinamono ir mėtos „Ohlalá“ ir tegu jos jėga suteikia jums teigiamos energijos! Be to, ši kreminės tekstūros dantų pasta rūpinasi ne tik jūsų dantimis, bet ir dantenomis.
  2. Aviečių ir mėtos Ohlalá dantų pasta (15 ml): Ši dantų pasta pradžiugins jus subtiliu aviečių skoniu, suderintu su gaivinančia mėtos šviežumu. Ji suteiks jūsų burnai subtilaus saldumo ir švarumo pojūtį. Be to, ši dantų pasta taip pat padės išlaikyti dantų ir dantenų sveikatą.
  3. Gaivios mėtos Ohlalá dantų pasta (15 ml): Šviežia mėta sudeda visus taškus ant „i“. Kitaip sakant, tai nėra paprasta mėta. Ji gaivina tarsi rudens rytas po audringos nakties. Ar žinote? Provanso turtas pipirmėtė žydi vasarą ir rudenį. Kadangi kruopščiai džiovinama paunksmėje, išlaiko stiprų kvapą ir skonį. Pradėkite savo dieną su šviežios mėtos „Ohlalá“ ir tegu jos gaivumas užkariauja jūsų pojūčius!

Ohlalá dantų pastų rinkinys Spring Set leis jums mėgautis pavasario gaivą kiekvieną dieną. Tai puiki dovana sau arba artimam žmogui, siekiant palaikyti švarius ir sveikus dantis bei gaivų burnos kvapą. Pasinerkite į pavasario aromatų pasaulį su Spring Set ir pasijuskite ypatingu!

Daugiau apie Ohlalá dantų pastas >>