Rinktis OPALESCENCE pastoms -20%

Ohlalá Autumn Set rinkinys

Įvertinimas: 5.00 iš 5 (viso įvertinimų: 1)
(1 pirkėjo atsiliepimas)

Turime

10,30 

Kiekis

PIRKTI DABAR

Ohlalá dantų pastų rinkinys Autumn Set atneš jums gaivumą ir jaukią rudeninę nuotaiką. Šis rinkinys supakuotas stilingoje Ohlalá dėžutėje, puikiai tinkančioje kasdieninei burnos higienai.

Ohlalá Autumn Set rinkinio sudėtis:

  1. Apelsinų ir mėtos Ohlalá dantų pasta (75 ml): Jos tekstūra, skonis, aromatas… Apelsinas ir mėta – energingas ir gyvybingas šuolis. Citrusinių vaisių natos, sulietos su mėtos gaiva, išmaudys jus optimizmo lietuje! Ar žinote? Pasak klasikinės mitologijos, apelsinai laikyti aukso obuoliais, kurie suteikia dievams amžiną jaunystę. Apelsinai ne tik simbolizuoja meilę, bet ir vaisingumą, nes vienas medis išaugina žiedus, vaisius ir lapus. Pradėkite savo dieną su apelsinų ir mėtų „Ohlalá“ ir tegul šviesa užlieja jūsų gyvenimą! Ši dantų pasta sujungia šviežumą ir vaisių saldumą, kuris yra būdingas rudens laikotarpiui. Apelsino skonis kartu su gaivinančia mėtos gaiva  suteiks jums ypatingą malonumą ir švarumo pojūtį. Be to, ši pasta rūpinasi jūsų dantimis ir dantenomis, padedama išlaikyti jų sveikatą
  2. Našlaitės ir mėtos Ohlalá dantų pasta (15 ml): Ši kompaktiška dantų pasta yra puikus pasirinkimas keliaujant ar tiesiog pabandymui. Švelnus našlaičių aromatas ir mėtos skonis suteiks jums švelnumo ir šviežumo pojūtį. Ji efektyviai šalina dantų ir burnos ertmės bakterijas, užtikrinant ilgalaikį gaivumą.
  3. Aviečių ir mėtos Ohlalá dantų pasta (15 ml): Ši dantų pasta pradžiugins jus subtiliu aviečių skoniu, suderinamu su gaivinančia mėtos gaiva. Ji suteiks jūsų burnai ypatingo saldumo ir švarumo pojūtį.

Ohlalá dantų pastų rinkinys Autumn Set leis jums mėgautis rudeniu kiekvieną dieną. Tai puiki dovana sau arba artimam žmogui, siekiant palaikyti švarius ir sveikus dantis bei gaivų burnos kvapą. Pasinerkite į rudens aromatų pasaulį su Autumn Set ir pasijuskite išskirtiniu!

Daugiau apie Ohlalá dantų pastas >>