Akcija!

Dantų šepetėlis Curaprox 5460 ypač minkštas

(3 pirkėjų atsiliepimai)

4,95  3,70 

CURAPROX CS 5460 ypač minkštas dantų šepetėlis. Šis šepetėlis turi mažą galvutę, kuri pasieks net sunkiausiai prieinamas burnos vietas. Dantų šepetėlio šereliai yra iki 10 kartų tankesni, nei įprasti, todėl švelniai nuvalo apnašas, švelniai masažuoja, saugo dantenas ir lengvai juda dantų paviršiumi. Taip pasiekiamas dar geresnis rezultatas.

 

Turime

Aprašymas

Visi Curaprox 5460 dantų šepetėlio privalumai per 7 sekundes:

 • Efektyvus: tankūs Curen® šereliai
 • Švelniai ir rūpestingai: tai gali tik geriausi Curen® šereliai
 • Pasiekiamas kiekvienas kampelis ir plyšelis: kompaktiška, patogi galvutė
 • Teisingas valymo kampas: aštuonkampė rankenėlė

Laikas baigėsi? Neskubėkite – dantis valykite ilgai, lėtai ir su pasimėgavimu!

Baisiausias dantų apnašų priešas: CUREN® plaušelių švelnumas. Curaprox CS 5460 dantų šepetėlio galvutėje yra net 5460 vienetų 0,10 mm storio CUREN® šerelių. Tuo tarpu įprasti dantų šepetėliai turi apie 500 šerelių.

Daugumai gali iškilti klausimas, kodėl Curaden pasirinko tokį dantų šepetėlių dizainą ir kodėl šie šepetėliai yra tokie minkšti, švelnūs ir, žinoma, efektyvūs? Pirmiausia labai svarbu paminėti, kad dantų šepetėlio kokybė priklauso nuo šerelių. Kitaip nei kitos dantų šepetėlius gaminančios įmonės, Curaden CURAPROX šerelių gamybai nenaudoja nailono – vietoje jo renkasi ypač kokybiškus, CUREN® technologija paremtus plaušelius. CUREN® technologija užtikrina ne tik dantų šepetėlių šerelių kokybę, bet ir apsaugo dantenas nuo pažeidimų ir dantų valymas tampa tikru malonumu.

Tankiai išdėstytų CUREN® plaušelių paviršius užtikrina itin efektyvų valymą. Ar galite įsivaizduoti, jog CS 5460 ultra soft dantų šepetėlio galvutėje yra net 5460 vnt. 0,10 mm storio plaušelių? Neprilgstamas šerelių paviršius ir ypač kompaktiška dantų šepetėlio galvutė leidžia lengvai pasiekti ir išvalyti net atokiausias burnos kerteles.

Kotelis – taip pat labai svarbi ir kruopščiai apgalvota dantų šepetėlio dalis. Aštuonios dantų šepetėlio kotelio briaunos padeda tiksliau laikyti dantų šepetėlį rekomenduojamu kampu, t.y. šiek tiek pakreipti dantų šepetėlį link dantenų – taip, kad būtų valomi ne tik dantys, bet ir dantenų vagelė. Itin svarbu išvalyti ypač efektyviai, švelniai, netraumuojant.

Dantų valymas su Curaprox dantų šepetėliu yra tikras džiaugsmas!

3 atsiliepimai apie Dantų šepetėlis Curaprox 5460 ypač minkštas

5 star
66%
4 star
33%
3 star
0%
2 star
0%
1 star
0%
Powered by Customer Reviews Plugin
 1. Violeta

  Šiuos šepetėlius naudoju jau n metų ir nesiruošiu kesti .

 2. Asta Aperavičienė

 3. Daiva Brindzienė

  Man per minkštas

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *