Curaprox Black Is White kramtomoji guma

(1 pirkėjo atsiliepimas)

4,50 

Curaprox Black is White kramtomoji guma su aktyvuota anglimi. Aktyvuota anglis absorbuoja nešvarumus ir balina dantų emalį, o sudėtyje esantis hidroksilapatitas ir ksilitolis mineralizuoja bei apsaugo nuo dantų ėduonies. Gaivaus citrinos-mėtos skonio.

Neturime

Aprašymas

CURAPROX BLACK IS WHITE kramtomoji guma

Jos skonis citrusinis ir mėtinis, todėl ypač gaivinantis. Curaprox Black is White kramtomosios gumos sudėtyje gausu gerų dalykų: aktyvuota anglis, hidroksilapatitas (skystasis dantų emalis), gliukozės oksidazė, ksilitolis ir naujas gyvenimo būdas. O kas gi tai? Tiesiog išbandykite!

Duok penkis!

Sveikata prasideda burnoje – o ne tik sveikata: šviežias spinduliuojantis jausmas sklinda iš atvirų ir pasitikinčių šypsenų. Ir štai ką gali suteikti nauja “Black Is White” kramtoma guma. Penki wow Jūsų burnos sveikatai:

  1. Balti dantys – aktyvuota anglis
  2. Stiprus emalis – hidroksilapatitas (skystasis dantų emalis)
  3. Apsauga nuo karieso – ksilitolis
  4. Subalansuota burnos mikroflora – gliukozės oksidazė
  5. Spindinti šypsena – nepriekaištinga burnos sveikata

Švelniai balina. Aktyvioji anglis tiesiog absorbuoja daleles, kurios sukelia emalio spalvos pakitimus, pašalina dėmeles, nepažeidžiant emalio.

Stiprina emalį. Hidroksilapatitas užpildo mikroskopines emalio ertmes, apsaugo nuo besiformuojančio karieso, remineralizuoja dantų emalį ir danties kanalėlus. Hidroksilapatitas dar kitaip vadinamas skystuoju dantų emaliu yra visiškai natūrali medžiaga, biologiškai labai artima dantų emaliui.

Cukrus, apsaugantis nuo dantų gedimo ir praradimo. Ksilitolis, išgaunamas iš beržų, yra labai ypatingas cukrus: jis malonus ir saldus – bei apsaugo jūsų dantis nuo gedimo! Ar gali būti geriau?

Gaivi, spindinti šypsena. Balti dantys padės jums jaustis laimingu ir labiau pasitikinčiu savimi – puiki priežastis turėti nuostabią šypseną.

Subalansuota burnos mikroflora. Fermentas gliukozės oksidazė sako “iki” burnos mikrobams ir kontroliuoja bakterijų dauginimąsi visiškai natūraliu būdu.

Už visa tai esame dėkingi keturiems aktyviems ingredientams:

AKTYVUOTA ANGLIS

Šis ingredientas yra tai, kas daro šią balinančią kramtomąją gumą visiškai kitokią: aktyvuota anglis pašalina emalio spalvos pokyčius be abrazyvinių medžiagų. Ji sugeria daleles, kurios sukelia spalvos pakitimus ir švelniai jas pašalina. Sudėtyje esanti aktyvuota anglis išgaunama iš augalų.

HIDROKSILAPATITAS

Hidroksilapatitas yra natūralus mineralas, labai panašus į dantų emalį: jis sukuria danties apsauginį sluoksnį, remineralizuoja pažeistą danties emalį, sandarina dentino kanalėlius ir apsaugo nuo prasidedančio gedimo. Kai kurie mokslininkai teigia, kad jis yra efektyvesnis už fluoridą.

KSILITOLIS

Tai toks cukrus, kuris tinka jūsų dantims: taip, tai egzistuoja. Ksiltolis yra išgaunamas iš beržų, o taip pat randamas kukurūzuose. Jo skonis malonus ir saldus. Priešingai nei cukrus, kuris sukelia rūgštinį poveikį burnoje, ksilitolis veikia antibakteriškai ir apsaugo nuo karieso.

GLIUKOZĖS OKSIDAZĖ
Bitės naudoja gliukozės oksidazę, kad apsaugotų savo medų nuo gedimo. Šis fermentas neduoda bakterijoms jokios ramybės burnoje: gliukozės oksidazė paverčia cukrų vandenilio peroksidu, kuris naikina bakterijas. Gana protinga?

Svoris: 17 g, 12 vnt.

1 atsiliepimas apie Curaprox Black Is White kramtomoji guma

5 žvaigždutės
100%
4 žvaigždutės
0%
3 žvaigždutės
0%
2 žvaigždutės
0%
1 žvaigždutė
0%
Powered by Customer Reviews Plugin
  1. Aina

    Ilgai isliekantis skonis

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *