Akcija!

Curaprox Black Is White dantų pasta + šepetėlis

(1 pirkėjo atsiliepimas)

29,99  25,40 

Curaprox Black Is White dantų pasta + Curaprox Black Is White ypač minkštas dantų šepetėlis. Burnos higiena – Jūsų gyvenimo dalis: paverskite ją – stilinga, su Black is White produktais!

 

Turime

Aprašymas

Curaprox Black Is White balinanti dantų pasta saugi naudoti kasdien. Stipraus gaivinančio laimo ir mėtos skonio. Ji pašalina dantų spalvos nevienodumą pasitelkdama savo sudėtyje esančią aktyvuotą anglį, o natrio fluoridas bei hidroksilapatitas (skystasis dantų emalis) burnos ertmėje neutralizuoja rūgštinę terpę ir tarnauja kaip apsauginis dantų emalio sluoksnis. Sudėtyje nėra SLS, triklozano ar agresyvių balinamųjų medžiagų ar plastiko. Tinka naudoti kartu su deguonimi prisotintu burnos skalavimo skysčiu Atemfrisch.

Curaprox Black Is White stilingas, juodas dantų šepetėlis. Baisiausias dantų apnašų priešas: CUREN® plaušelių švelnumas. Curaprox Black Is White CS 5460 dantų šepetėlio galvutėje yra net 5460 vienetų 0,10 mm storio CUREN® šerelių. Tuo tarpu įprasti dantų šepetėliai turi apie 500 šerelių.

Duok penkis!

Sveikata prasideda burnoje – o ne tik sveikata: šviežias spinduliuojantis jausmas sklinda iš atvirų ir pasitikinčių šypsenų. Ir štai ką gali suteikti nauja „Black Is White“ produktų linija. Penki wow Jūsų burnos sveikatai:

  1. Balti dantys – aktyvuota anglis
  2. Stiprus emalis – hidroksilapatitas (skystasis dantų emalis)
  3. Apsauga nuo karieso – ksilitolis
  4. Subalansuota burnos mikroflora – gliukozės oksidazė
  5. Spindinti šypsena – nepriekaištinga burnos sveikata

Natrio hidroksilapatitas (nano) 15000 ppm. Dantų pastos abrazyvumas (RDA) apie 40. Sudėtyje yra natrio fluorido 950 ppm vienetų. Talpa 90 ml. Pagaminta Šveicarijoje

Klausimus apie prekes galite užduoti >>

1 atsiliepimas apie Curaprox Black Is White dantų pasta + šepetėlis

5 star
100%
4 star
0%
3 star
0%
2 star
0%
1 star
0%
Powered by Customer Reviews Plugin
  1. Migle

    Labai patenkinta dantų pasta ir šepetukais. aciuuuuu!!

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *