VIDEO: Skystasis dantų emalis – „ApaCare“

Apacare skystasis dantu emalis

Dantų emalis yra tvirčiausia žmogaus organizmo medžiaga. Ji visą žmogaus gyvenimą sąveikauja su aplinka kaip antai seilės ir maistas. Saldus, angliavandenių turtingas ir rūgštus maistas nuolatos neigiamai veikia dantų emalio paviršių. Kaip apsaugoti mūsų dantų emalį? Pirmiausia reikia valyti dantis su tinkama dantų pasta.

Pavojingiausios 8 valandos paroje

Pasak burnos higienistės, Tomos Lesickienės, įprastinis dantų valymas yra ryte-vakare, tačiau ypač svarbus yra valymas vakare. Mes paliekame apnašas, visus maisto likučius ir nieko nejaučiant saldžiai miegame, o viso miego metu bakterijos turi galimybę daryti savo darbą. Jos maitinasi apnašomis ir išskiria tas medžiagas, kurios sukelia dantų ir dantenų ligas. Dėl pastovaus neigiamo poveikio dantų emalis praranda būtinas mineralines medžiagas, todėl reikia nuolat atkurti dantų emalį. Pirmiausiai reikia atsakingai pasirinkti sau tinkamas dantų priežiūros priemones. Kaip tai padaryti gali patarti odontologai.

Dantų pasta – pasitarus su odontologu

Pacientams, kurių dantys yra jautrūs skiriamos dantų pastos su didesniu fluoro kiekiu. Tiems, kuriems jau prasidėjęs dantenų uždegimas ir kraujavimas, reikėtų uždegimą malšinančios dantų pastos. Dantų pastą reikėtų rinktis pasitarus su odontologu. Apžiūrėjus paciento burną galima patarti kokią dantų pastą rekomenduoti: nuo dantų jautrumo, dantenų kraujavimo ar karieso rizikos.

Vienas iš efektyvių būdų saugoti mūsų dantis – naudoti patikimų gamintojų dantų priežiūros priemones su medicininiu hidroksilapatitu, dar kitaip vadinamu skystuoju dantų emaliu.

Kas vyksta su dantimis jei netinkamai juos prižiūrime?

Pavojingiausios vietos yra ties dantenomis, kadangi ten labiausia kaupiasi apnašas. Minkštas apnašas pasilieka ilgesnį laiką, o jo nenuvalius mineralizuojasi, sukietėja ir virsta dantų akmenimis, kurių įprastiniu dantų valymu pats pacientas niekaip nenusivalys. Pradėjus kauptis dantų akmenims jie skverbiasi gilyn, taip ardydami periodonto raištį, kuris laiko dantuką su kaulu. Sunykus periodonto raišiui prarandami dantys.

Skystasis dantų emalis

Kaip sprendimą šiai problemai vokiečių mokslininkai siūlo unikalius produktus „ApaCare“. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad skystasis dantų emalis „ApaCare“ saugo dantis nuo apnašų ir bakterijų, užpildo pažeistą dantų emalį bei mažina dantų jautrumą. Taip pat skatina dantų remineralizaciją ir aktyvina natūralius ėduonies sukeltų pažeidimų gydymo procesus, naikina pradinius ėduonies požymius, baltąsias dėmes.

„ApaCare“ – dantų pasta su medicininio hidroksilapatito nano dalelėmis. „ApaCare“ remineralizuojanti dantų pasta turi ne tik natrio fluorido, kurio yra tikrai daug, net 1450 ppm, bet ir skystojo dantų emalio. Šis labai aktyvus mineralas stiprina dantis ir sutvirtina dantų emalį, jei pasta dantis valomės rytais ir vakarais. Ši dantų pasta tinka tiek vaikams, tiek suaugusiesiems. „ApaCare“ remineralizuojamoje dantų pastoje esančios medžiagos padengia ir užpildo mikroskopines poras, nedidelius pažeidimus ir atvirus dentino kanalėlius, taigi dantų jautrumas, ypač šalčiui, nuolat mažėja. Rūpestingai parinktos medžiagos kruopščiai valo, fluoridas ir medicininis hidroksilapatitas, t.y. skystasis dantų emalis, puoselėja, lygina, saugo dantis nuo ėduonies bei periodontito. Tad džiaukimės savo šypsena ir naudokime vokiečių gamintojo „ApaCare“ dantų liniją skystasis emalis.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *