Liežuvio valiklis Curaprox

3,50 

Liežuvio valiklis (dar kitaip vadinamas liežuvio grandikliu) yra burnos higienos įrankis, skirtas pašalinti bakterijų sluoksnį, maisto likučius, grybelius ir negyvas ląsteles, esančias ant liežuvio. Bakterijos ir grybeliai augantys ant liežuvio ir besidauginantys burnos ertmėje yra susiję su daugybe burnos higienos ir bendros žmogaus sveikatos problemų.

Turime

Aprašymas

Įdomus faktas: mūsų organizmas miego metu šalina įvairius toksinus, kurie nusėda ant liežuvio paviršiaus kai mes kvėpuojame, todėl ne vėliau kaip per 30 minučių nuo pabudimo rekomenduojama nuvalyti liežuvį liežuvio valikliu.

Higieninis liežuvio valiklis – paprasčiausias būdas pašalinti blogą burnos kvapą! Curaprox CTC liežuvio valiklis yra puiki priemonė prieš halitozę. Jo anatomiškai teisinga forma sumažina pykinimo refleksą ir jo poveikis gali būti matomas vos po pirmo naudojimo.

Liežuvio valiklis saugiai nuvalo liežuvio paviršių ir padeda aktyviems ingredientams greitai pasiekti liežuvio paviršiuje esančias bakterijas, atsakingas už blogą burnos kvapą, dantenų ligas bei dantų kariesą. Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, pirmiausia švelniai nuvalykite liežuvį liežuvio valikliu, po to užtepkite kokio nors mūsų linijos dantų gelio ar dantų pastos ant valančiosios dalies ir ŠVELNIAI braukite liežuvį nuo nugarėlės link galiuko. NEGREMŽKITE liežuvio. Bakterijos, kurios išskiria sieros junginius, dauginasi galinėje liežuvio dalyje (arčiau gomurio).

Liežuvio valymo paslaptis slypi tame, kad visų pirma pašalinate liežuvį dengiančių gleivių sluoksnį, o tik po to padengiate liežuvį dantų pasta su deguonimi iki pat liežuvio nugarėlės. Taip dantų pasta gali geriau įsiskverbti į liežuvio paviršių, kuriame glūdi anaerobinės bakterijos. Jei visų pirma nenuvalysite gleivių sluoksnio, NEGALĖSITE pasiektų bakterijų. Liežuvio valiklis yra geriausias būdas pašalinti ant liežuvio esančias apnašas, ypač po nakties.

Higieninis liežuvio valiklis yra įvairių spalvų, todėl spalva nebūtinai bus tokia, kokia pavaizduota paveikslėlyje.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Liežuvio valiklis Curaprox”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *