Akcija!

Curaprox Black Is White rinkinys

34,49  27,30 

Curaprox Black Is White balinamoji dantų pasta + Curaprox Black Is White ypač minkštas dantų šepetėlis + Curaprox Black Is White balinamoji kramtomoji guma. Burnos higiena – Jūsų gyvenimo dalis: paverskite ją – stilinga, su Black is White produktais!

Curaprox Black is White dantu pasta ir sepetelis

1 x Curaprox Black Is White dantų pasta + šepetėlis

Curaprox Black Is White dantų pasta + Curaprox Black Is White ypač minkštas dantų šepetėlis. Burnos higiena – Jūsų gyvenimo dalis: paverskite ją – stilinga, su Black is White produktais!  

Turime
Curaprox Black is White kramtomoji guma

1 x Curaprox Black Is White kramtomoji guma

Curaprox Black is White kramtomoji guma su aktyvuota anglimi. Aktyvuota anglis absorbuoja nešvarumus ir balina dantų emalį, o sudėtyje esantis hidroksilapatitas ir ksilitolis mineralizuoja bei apsaugo nuo dantų ėduonies. Gaivaus citrinos-mėtos skonio.

Turime

Aprašymas

Curaprox Black Is White balinanti dantų pasta saugi naudoti kasdien. Stipraus gaivinančio laimo ir mėtos skonio. Ji pašalina dantų spalvos nevienodumą pasitelkdama savo sudėtyje esančią aktyvuotą anglį, o natrio fluoridas bei hidroksilapatitas (skystasis dantų emalis) burnos ertmėje neutralizuoja rūgštinę terpę ir tarnauja kaip apsauginis dantų emalio sluoksnis. Sudėtyje nėra SLS, triklozano ar agresyvių balinamųjų medžiagų ar plastiko. Tinka naudoti kartu su deguonimi prisotintu burnos skalavimo skysčiu Atemfrisch.

Dantų pastos abrazyvumas (RDA) apie 40. Sudėtyje yra natrio fluorido 950 ppm vienetų, natrio hidroksilapatito (nano) 15000 ppm vienetų. Talpa 90 ml.

Curaprox Black Is White stilingas, juodas dantų šepetėlis. Baisiausias dantų apnašų priešas: CUREN® plaušelių švelnumas. Curaprox Black Is White CS 5460 dantų šepetėlio galvutėje yra net 5460 vienetų 0,10 mm storio CUREN® šerelių. Tuo tarpu įprasti dantų šepetėliai turi apie 500 šerelių.

Curaprox Black is White balinanti kramtomoji guma su aktyvuota anglimi. Aktyvuota anglis absorbuoja nešvarumus ir balina, o sudėtyje esantis hidroksilapatitas ir ksilitolis mineralizuoja bei apsaugo nuo dantų ėduonies. Gaivaus citrinos-mėtos skonio.

Duok penkis!

Sveikata prasideda burnoje – o ne tik sveikata: šviežias spinduliuojantis jausmas sklinda iš atvirų ir pasitikinčių šypsenų. Ir štai ką gali suteikti nauja „Black Is White“ produktų linija. Penki wow Jūsų burnos sveikatai:

  1. Balti dantys – aktyvuota anglis
  2. Stiprus emalis – hidroksilapatitas (skystasis dantų emalis)
  3. Apsauga nuo karieso – ksilitolis
  4. Subalansuota burnos mikroflora – gliukozės oksidazė
  5. Spindinti šypsena – nepriekaištinga burnos sveikata

Švelniai balina. Aktyvioji anglis tiesiog absorbuoja daleles, kurios sukelia emalio spalvos pakitimus, pašalina dėmeles, nepažeidžiant emalio.

Stiprina emalį. Hidroksilapatitas užpildo mikroskopines emalio ertmes, apsaugo nuo besiformuojančio karieso, remineralizuoja dantų emalį ir danties kanalėlus. Hidroksilapatitas dar kitaip vadinamas skystuoju dantų emaliu yra visiškai natūrali medžiaga, biologiškai labai artima dantų emaliui.

Cukrus, apsaugantis nuo dantų gedimo ir praradimo. Ksilitolis, išgaunamas iš beržų, yra labai ypatingas cukrus: jis malonus ir saldus – bei apsaugo jūsų dantis nuo gedimo! Ar gali būti geriau?

Gaivi, spindinti šypsena. Balti dantys padės jums jaustis laimingu ir labiau pasitikinčiu savimi – puiki priežastis turėti nuostabią šypseną.

Subalansuota burnos mikroflora. Fermentas gliukozės oksidazė sako “iki” burnos mikrobams ir kontroliuoja bakterijų dauginimąsi visiškai natūraliu būdu.

Už visa tai esame dėkingi keturiems aktyviems ingredientams:

AKTYVUOTA ANGLIS

Šis ingredientas yra tai, kas daro šią balinančią kramtomąją gumą visiškai kitokią: aktyvuota anglis pašalina emalio spalvos pokyčius be abrazyvinių medžiagų. Ji sugeria daleles, kurios sukelia spalvos pakitimus ir švelniai jas pašalina. Sudėtyje esanti aktyvuota anglis išgaunama iš augalų.

HIDROKSILAPATITAS

Hidroksilapatitas yra natūralus mineralas, labai panašus į dantų emalį: jis sukuria danties apsauginį sluoksnį, remineralizuoja pažeistą danties emalį, sandarina dentino kanalėlius ir apsaugo nuo prasidedančio gedimo. Kai kurie mokslininkai teigia, kad jis yra efektyvesnis už fluoridą.

KSILITOLIS

Tai toks cukrus, kuris tinka jūsų dantims: taip, tai egzistuoja. Ksiltolis yra išgaunamas iš beržų, o taip pat randamas kukurūzuose. Jo skonis malonus ir saldus. Priešingai nei cukrus, kuris sukelia rūgštinį poveikį burnoje, ksilitolis veikia antibakteriškai ir apsaugo nuo karieso.

GLIUKOZĖS OKSIDAZĖ
Bitės naudoja gliukozės oksidazę, kad apsaugotų savo medų nuo gedimo. Šis fermentas neduoda bakterijoms jokios ramybės burnoje: gliukozės oksidazė paverčia cukrų vandenilio peroksidu, kuris naikina bakterijas. Gana protinga?

Pagaminta Šveicarijoje

Curaprox Black is White kaina

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Curaprox Black Is White rinkinys”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *