Akcija!

Burnos skalavimo skystis Glandomed

13,70  10,90 

Glandomed burnos skalavimo skystis yra medicinos priemonė, rekomenduojama sergant mukozitu (burnos gleivinės uždegimu), kserostomija (burnos sausumu dėl sumažėjusio seilių kiekio). Taip pat gali būti vartojama kaip profilaktinė priemonė, kuri apsaugo nuo infekcijų ir apnašų susidarymo.
Glandomed burnos skalavimo skystis yra paruoštas vartojimui, apelsinų skonio, be alkoholio ir mentolio. Vartojamas po valgio ir prieš miegą.

Neturime

Aprašymas

Gerbiami pacientai, prašome atidžiai perskaityti šį informacinį lapelį, kuriame pateikiama svarbi informacija apie medicinos priemonės Glandomed® vartojimą. Jei kiltų klausimų, prašome kreiptis į gydytoją ar vaistininką.

Informacinis lapelis

Glandomed® burnos skalavimo skystis

Sudėtis: makrogolis 300, makrogolis 1500, natrio hidrokarbonatas, natrio sacharinatas, natrio edetatas, chlorheksidino gliukonatas, apelsinų skonio kvapiosios medžiagos, vanduo.

Vartojimas: skirtas visapusiškai jautrios burnos priežiūrai, ypač sergant įvairios kilmės burnos mukozitu (burnos gleivinės uždegimu).

Kontraindikacijos: iki šiol nenustatytos.

Šalutinis poveikis: retais atvejais gali kilti alerginė reakcija arba pakisti dantų spalva.

Sąveika su kitomis medžiagomis: iki šiol nepastebėta.

Dozavimas ir vartojimas. Glandomed® yra vartojimui paruoštas burnos skalavimo skystis. Jo skiesti nereikia. Vartojamas po valgio ir prieš miegą. Burną skalaukite apie 2 minutes 20 ml Glandomed® skysčiu (naudokite kamštelį su matuokliu). Po to skystį išspjaukite. Burnos perskalauti vandeniu nereikia. 15 min. po skalavimo nieko nevalgykite ir negerkite. Glandomed® galima vartoti ir dažniau. Sergant mukozitu arba kserostomija (burnos sausumas dėl sumažėjusio seilių kiekio) rekomenduojama skalauti burną kas 2 valandas ir prieš miegą (laikantis anksčiau išvardintų nurodymų).

Nurodymai. Glandomed® valo burnos gleivinę, dantenas ir dantis. Vartojant šią medicinos priemonę susidaro mažiau dantų apnašų, galinčių sukelti infekciją. Glandomed® mažina burnos mukozito sukeltus skausmus.

Priemonės sudėtyje nėra alkoholio ir kitų medžiagų, galinčių sukelti dirginimą, todėl jį ypač tinka vartoti, jei burnos gleivinė yra jautri. Itin švelnios specialios sudėtinės dalys (makrogoliai) padengia visą burnos gleivinę ir ištirpdo susidarusias apnašas.

Saugoti nuo vaikų!

Pavartoję skysčio, buteliuką uždarykite. Jei Glandomed® skystyje pastebėsite aiškiai matomų kristalų ar kitokių smulkių dalelių, skysčio nevartokite. Atidarius preparatą laikyti ne žemesnėje nei 15° C temperatūroje ir saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Galiojimo terminas nurodytas ant dėžutės.

2017 m. liepos informacijos redakcija

Talpa: 500 ml

Gamintojas: STADApharm GmbH, Stadastraße 2-18, 61118 Bad Vilbel, Vokietija

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Burnos skalavimo skystis Glandomed”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *