Higieninis liežuvio valiklis

3,50 

Liežuvio valiklis (dar kitaip vadinamas liežuvio grandikliu) yra burnos higienos įrankis, skirtas pašalinti bakterijų sluoksnį, maisto likučius, grybelius ir negyvas ląsteles, esančias ant liežuvio. Bakterijos ir grybeliai augantys ant liežuvio ir besidauginantys burnos ertmėje yra susiję su daugybe burnos higienos ir bendros žmogaus sveikatos problemų.

Liko tik 1

Aprašymas

Įdomus faktas: mūsų organizmas miego metu šalina įvairius toksinus, kurie nusėda ant liežuvio paviršiaus kai mes kvėpuojame, todėl ne vėliau kaip per 30 minučių nuo pabudimo rekomenduojama nuvalyti liežuvį liežuvio valikliu.

Liežuvio valiklis saugiai nuvalo liežuvio paviršių ir padeda aktyviems ingredientams greitai pasiekti liežuvio paviršiuje esančias bakterijas, atsakingas už blogą burnos kvapą, dantenų ligas bei dantų kariesą. Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, pirmiausia švelniai nuvalykite liežuvį liežuvio valikliu, po to užtepkite kokio nors mūsų linijos dantų gelio ar dantų pastos ant valančiosios dalies ir ŠVELNIAI braukite liežuvį nuo nugarėlės link galiuko. NEGREMŽKITE liežuvio. Bakterijos, kurios išskiria sieros junginius, dauginasi galinėje liežuvio dalyje (arčiau gomurio).

Liežuvio valymo paslaptis slypi tame, kad visų pirma pašalinate liežuvį dengiančių gleivių sluoksnį, o tik po to užtepate ant liežuvio dantų gelio iki pat liežuvio nugarėlės. Taip dantų gelis gali geriau įsiskverbti į liežuvio paviršių, kuriame glūdi anaerobinės bakterijos. Jei visų pirma nenuvalysite gleivių sluoksnio, NEGALĖSITE pasiektų bakterijų. Liežuvio valiklis yra geriausias būdas pašalinti ant liežuvio esančias apnašas, ypač po nakties.

Kaip naudoti šį produktą

  • Prieš valant dantis, naudokite higieninį liežuvio valiklį kad galėtumėte nuvalyti gleivių sluoksnį nuo liežuvio.
  • Išskalaukite liežuvio valiklį ir išspauskite ant jo dantų pastos rutuliuką. Liežuvio valikliu užtepkite ploną dantų pastos sluoksnį ant liežuvio nugarėlės kiek galima giliau, nesukeldami springimo reflekso.
  • Palikite ant liežuvio dantų gelį ir įprastai valykite dantis. Po dantų valymo gerai išskalaukite deguonimi prisotinta skalavimo priemone.

Produkto specifikacija

Prekės kodas AKSE-HGV-02. Higieninis liežuvio valiklis būna įvairių spalvų, todėl spalva nebūtinai bus tokia, kokia pavaizduota nuotraukoje.