Norėčiau įsigyti keletą produktų, vertinčiau galimybę pasitarti – kas geriau?

Dėl Jūsų problemos išsamiai negalime pakonsultuoti, kadangi nežinome kas Jus kankina. Jei jaučiate burnos sausumą, yra baltų apnašų ant liežuvio, siūlome įsigyti bet kurį mūsų siūlomą rinkinį su Atemfrisch burnos skalavimo skysčiu. Jei halitozė jau įsisenėjusi, jaučiamas metalo, kartus, rūgštus skonis burnoje, reikėtų naudoti Atemfrisch rinkinį su padidintu aktyvios deguonies kiekiu.

Kruopščiai atlikite burnos higienos procedūrą – nuvalykite ne tik dantis, bet ir liežuvį, gomurį, žandų vidines puses. Po dantų valymo burną skalaukite ne vandeniu, o Atemfrisch burnos skalavimo skysčiu (jei naudojate Atemfrisch dantų pastą su deguonimi). Produktai su deguonimi slopina anaerobinių bakterijų veiklą, kurios sukelia blogą burnos kvapą. Skalavimo skystis padeda pasiekti tonziles ir gilumines burnos ertmes.

Įprastos dantų pastos labai dažnai savo sudėtyje turi komponentą Sodium Laurilsulfate (SLS), kuris panaikina priemonių veiksmingumą suardydamas aktyvius deguonies junginius, todėl geriausia, jei naudosite mūsų siūlomus rinkinius.

Jei kankina gleivių pojūtis giliai gerklėje, užnosinis lašėjimas, siūlome papildomai lašinti Atemfrisch skystį į nosį, geriausia prieš miegą. Pipetės pagalba įlašinkite į kiekvieną nosies šnervę po 10 lašų ir ramiai pagulėkite apie 5 min. Skystis turi tekėti per sinusus iki tonzilių. Po procedūros nosį švelniai išpūskite. Priemonė panaikina gleivių perteklių, stabdo užnosinį lašėjimą bei efektyviai naikina tonzilolitus (tonzilių akmenis), kurie skleidžia labai stiprų, nemalonų sieros kvapą iš burnos.

Comment on this FAQ

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *