Kartais ant tonzilių atsiranda maži apvalūs taškeliai ir pasitaiko, jog kartais aš juos netgi iškosėju. Jie skleidžia labai stiprų kvapą. Kas tai ir ar tai susiję su mano burnos kvapo ir skonio sutrikimais?

Šios mažos apvalios globulės yra žinomos kaip tonzilolitai (tonzilių akmenys) ir jie labiausiai siejami su halitoze bei rūgščiu skonio pojūčiu. Jie yra sukuriami sieros dujų, kurias išskiria bakterijos (jos formuojasi priešais tonziles gerklės plote). Sieros dujos susimaišo su gleivėmis ir tirštomis seilėmis jūsų gerklėje. Po kiek laiko sutirštėja į šias koncentruotas, skleidžiančias stiprų kvapą, globules. Jos susidaro tuomet, kai tonzilės nėra pašalintos, bet vis dėlto ne visais atvejais.

Teko pažinti daugybę pacientų, kurie pašalino tonziles dėl gydytojų suteiktos klaidingos informacijos apie šios problemos gydymą. Žinoma, šie pacientai vis tiek nepanaikino blogo burnos kvapo po tonzilektomijos, nes blogas burnos kvapas susiformuoja ne tonzilėse (susiformuoja liežuvio pabaigoje). Vis dėlto, ignoruojant šią burnos problemą, vėliau blogas burnos kvapas gali išplisti ir į tonziles.

Svarbu: štai, ką dauguma pacientų sakė darantys, jog susilpnintų halitozę ir išspręstų šią problemą:

TetroBreath skalavimo skysčiu skalaukite burną 1-2 skalavimo skysčio dangteliais prieš einant miegoti. Taip pat, galite lašinti jo į nosį. Taip sinusai yra išvalomi nuo anaerobinių bakterijų, kurios sukelia blogą burnos kvapą. Pacientai sako, jog po to, kai tirpalas pasiekia tonzilių sritį, kvapas ir nemalonus skonis yra neutralizuojami.

Comment on this FAQ

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *