TetroBreath Plus

41,90 

TetroBreath Plus Bendras įvertinimas: ★★★★★ 4.9 based on 38 reviews
5 1

PRODUKTAS NEBETIEKIAMAS NUO 2017.04

ATEMFRISCH pakeitė TETROBREATH ir PERIOTHERAPY produktų linijas!

Produktų sudėtyje esantis patentuotas junginys OXYD-8 ne maskuoja, o neutralizuoja nemalonų burnos kvapą, todėl būsite 100% užtikrinti, kad Jūsų burnos kvapas visuomet yra gaivus.
Kasdien valant dantis, liežuvį bei skalaujant burną su TetroBreath Plus produktais užkirsite kelią blogam burnos kvapui net ir pačiais sudėtingiausiais lėtinės halitozės atvejais. TetroBreath Plus rinkinį sudaro: stipresnio poveikio deguonimi prisotintas burnos skalavimo skystis (ph 9,0), stipresnio poveikio deguonimi prisotintas dantų gelis ir liežuvio valiklis.

Aprašymas

Ypatingai stipraus poveikio TetroBreath Plus priemonės, skirtos žmonėms, turintiems lėtinę halitozę (ilgą laiką pasireiškiantis nemalonus burnos kvapas). TetroBreath Plus serijos produktai yra papildyti didesnės koncentracijos patentuotu deguonies junginiu Oxyd-8, kuris neutralizuoja blogą burnos kvapą. Taip pat sudėtyje yra cinko gliukonato. Mokslininkai ištyrė, kad cinko gliukonatas padeda šalinti rūgšties / kartumo / metalo skonį burnoje. Sudėtyje esantys pirofosfatai mažina dantų akmenų susidarymo galimybę. Dar vienas ypatingas TetroBreath Plus serijos komponentas – kofermentas Q10. Gaivus burnos kvapas išlieka iki 72 val.

Kaip naudoti šį produktą

Švelniai nuvalykite savo liežuvį higieniniu liežuvio valikliu, siekdami patį liežuvio pagrindą. Tada ant higieninio liežuvio valiklio uždėkite šiek tiek dantų gelio ir tepkite ja liežuvį kiek galėdami giliau, nesukeldami springimo reflekso. Dantis reikia valyti 1-2 min., o taip pat gomurį, vidinę skruostų pusę ir liežuvį.

Jei pajusite norą spjauti, taip ir padarykite, bet neskalaukite burnos vandeniu. Kai baigsite valyti, mažiausiai 60 sek. kruopščiai skalaukite burną skalavimo priemone.

Tetrobreath plius

★★★★★
5 5 1
Labai patenkinta produktais. Neisivaizdavau, kad taip paprastai isspresiu savo problemas. Aciu!

Puikus

★★★★★
5 5 1
Geras produktas. Galetu buti pigesnis, bet vertas islaidu.

Ačiū.

★★★★★
5 5 1
Ilgai ieškotas, puikus produktas, ačiū, rekomenduoju. :)

Stebuklas

★★★★★
5 5 1
Daug metu kankinausi blogo kvapo iš burnos problema. Nebežinau nei kiek pinigu sumokėjau kramtomai gumai, čiulpinėms. Nuolat kažką kramčiau, arba šalinausi artimo bendravimo su svetimais. Kančia buvo tik artimiems manau...Savivertė buvo nukritusi...Ir ka jus galvojat, galvojau net dėl skrandžio problemų toks kvapas..Guodžiausi savo odontologei, tačiau vis gaudavau atsakymą, kad dantys sveiki, apnašų net nėra!!! Ir ji net neužsiminė apie jokias lakiasias bakterijas, kurios skleidžia kvapą... jetau.... Ačiū sūnui, kuris yra apsiskaitęs ir pasakė kad gali būti tokios bakterijos, kad yra sukurtas toks vieno mokslininko produktas, tačiau Lietuvoje vargu ar gausiu. Pradėjau ieškoti būtent pagal šį pavadinimą kuri sūnus atsiuntė. Ir štai, radau...Tačiau jau tiek pastų ir priemonių išbandžius, užsisakiau tik dantų gelį TetroBreath Plus. Skalavimo skysčio nepirkau, nes galvojau - o jei vėl nepadės ta pasta....(nepasitikėjimas ), juk kaina tai pakankamai aukšta. Ir ką gi galiu pasakyti... po pirmo valymo dingo kvapas. Ryte atsikėlusi net namiškiams liepiau uostyti...:), ir gavau atsakymą - nėra jokio blogo kvapo!!!!! Tad dabar skubu užsisakyti dar ir skalavimo skysčio tos pačios linijos, kramtomos gumos ir šepetėli.. ;). Ačiū Jums kad prekiaujate šiais stebuklais. Tik pasipildykite priemonėmis...nes nebėra visų..;)

AČIŪ.

★★★★★
5 5 1
Puikios priemonės. Jau beveik metus negaliu atsidžiaugti šiuo atradimu:))

Rekomenduoju

★★★★★
5 5 1
Zmonems, kuriems rupi savo ir aplinkiniu busena - rekomenduoju!

Rinkinys

★★★★★
5 5 1
Esu labai patenkinta priemonemis, jau daugiau nei metai esu pamirsusi baime del nemalonaus burnos kvapo.

Happy!

★★★★★
5 5 1
Tikrai negaliu patiketi, kad produktas gali taip greitai ir veiksmingai veikti. Begalo dziaugiuosi, kad isigyjau ir didziulis aciu uz pagerejusia gyvenimo kokybe! Turintiems problemu tikrai patariu isbandyti, nenusivilsite! :))

Geri produktai

★★★★★
5 5 1
Labai geri produktai rekomenduoju

Tetrobreath

★★★★★
5 5 1
Superines priemones. Dziaugiuosi ,kad Jus atradau! Linkiu ir toliau sekmingai gyvuoti,ir padeti zmonem kovoti su ju problemom! Deka Jusu priemoniu as vel pasitikinti savimi!!! Aciu labai! Rekomenduoju, nenusivilsit!

TetroBreathPLUS

★★★★★
5 5 1
Puikios priemones☺Rekomenduoju☺

Tetro Breath

★★★★★
5 5 1
Noriu pasidžiaugti,kad atsirado šis produktas.Tikrai panacėja.Jau po kelių burnos valymų dingo blogas burnos kvapas.Gaila nežinojau anksčiau apie šį produktą.Užsisakiau jau antrą kartą.Aišku brangoką,bet ką daryti ,kai nėra kitos išeities.

tetrobreath

★★★★★
5 5 1
puikūs produktai,padeda tikrai,buvau nutraukus naudojimą,problema vėl grįžo,dabar aš vėl grįžtu prie išbandytų produktų.

tetrobreath plus

★★★★★
5 5 1
geras produktas,brangokas,bet verta moketi...

Dantų gelis, skalavimo skystis,

★★★★★
5 5 1
Stulbinantis rezultatas. Pasiteisinoo 100 proc., visiems rekomenduoju įsigyti. Nenusivilsite

tetrobreath plus

★★★★★
5 5 1
Puikūs produktai ,vartoju jau 2 metai.

Dantu pasta ir skalavimo skystis

★★★★★
5 5 1
Tikrai, stebuklingi produktai, neisivaizdavau, kad tures toki poveiki. Skaiciau atsiliepimus pries uzsakant ir tikrai, dauguma atrode "per saldus", bet isbandziau, ir tuoj bus metai, kaip nebeisivaizduoju savo gyvenimo be ju.

Produktai

★★★★☆
4 5 1
Padeda, tik rezultato laukiau ilgai apie 1.2 mėn.

tetrobreath plus

★★★★★
5 5 1
Naudoju ir dantų gelį ir skalavimo skystį jau antri metai, esu labai patenkinta, rekomenduoju įsigyti, kas turi problemų dėl burnos kvapo.

Netikėtas rezultatas

★★★★★
5 5 1
Neistveriau nepasidziaugusi ir nepadekojusi. Esu labai laiminga, kad atradau siuos produktus, kurie gelbsti ne porai valandu, o istisa para. Net pastos keistas skonis ir pojutis per diena, jog dziovina burna atrodo menkniekis pries gaunama rezultata. Pagaliau! Aciu Jums!

Patenkinta

★★★★★
5 5 1
Užsisakiau ir aš jūsų rinkinį. Labai patogus lėžuvio valyklis- prieš tai turėjau metalinį. Dantų pasta kaip ir keistoko skonio, toks jausmas kad burna išskalbta po dantų valymo :). Skalavimo priemonė NUOSTABI, jai duočiau 11 balų iš 10. Švelni ir gaivi. Pats ritualas- nieko sudetingo, ta patį atlikdavau ir prieš tai su kitom priemonėm, bet vis turėdavau tą pobjaurį skonį burnoje. Dabar jo nebeliko! Kaina - brangu... Jaučiu didžiulę pagarbą žmogui atradusiam tą deguonės oksido junginį (junginius?), nes sprendimas genialiai paprastas.

Tikrai padeda

★★★★★
5 5 1
Prekes yra nuostabios ir tikrai padeda išspręsti problema. Naudoju jau pora metu

Padėka

★★★★★
5 5 1
Prekės tikrai nuostabios ir padeda :) bet tuo pačiu noriu padėkoti ir visam personalui už greitą reagavimą, jei kyla kokiu nesklandumų su pristatymu viską sutvarko per kelias minutes. Tikrai labai AČIŪ

plus rinkinys

★★★★★
5 5 1
pagyros tetrobreath plus rinkiniui ir aptarnaujanciam konsultantui,,,puiku,,likau patenkinta...rekomenduoju,,, :)

ACIU

★★★★★
5 5 1
NESITIKEJAU,ESU PRIBLOKSTA REZULTATU,NEISSIVAIZDUOJU KAIP GYVENAU BE SIU PRODUKTU' IR TAIP KANKINAUSI SU KRAMTOSKEM,CIULPINUKAIS IR VISA KITA.SUPER ACIU ACIU ACIU

Atsakymas nuo ko pradėti

★★★★★
5 5 1
Jei problema kamuoja jau seniai, kvapas intensyvus, pradėkite nuo PLUS serijos, vėliau galėsite pereiti prie įprastos.

Nuo ko pradeti

★★★★★
5 5 1
sveiki,si problema kamuoja daug metu,pradziai uztektu BONUS rinkinio ar pradeti nuo PLUS,aciu

Atsakymas

★★★★★
5 5 1
TetroBreath priemonės nežudo anaerobinių bakterijų. Jos bakterijų išskiriamus lakiuosius sieros junginius (LSJ) paverčia beskonėmis ir bekvapėmis organinėmis druskomis. Priemonės neigiamo poveikio nei Jūsų organizmui, nei burnos florai nedaro.

KLAUSIMAS

★★★★★
5 5 1
KLAUSIMAS: ar nuolat naudojant šiuos produktus ir keičiant gerųjų bakterijų darbo rezultatus tai neigiamai neatsilieps organizmui?

Atsakymas dėl nevalgymo

★★★★★
5 5 1
Produktai nuo blogo burnos kvapo apsaugo iki 24 val. Jei bakterijos pernelyg agresyvios, jų išskiriamus sieros junginius reikia slopinti dažniau, kartais prireikia priemones naudoti tris kartus per dieną. Jei neturite galimybės išsivalyti dantų bei išskalauti burnos, puiki išeitis - TetroBreath burnos gaiviklis. Plus serijos produktai apsaugo nuo blogo burnos kvapo ilgesnį laiką. Jei kvapas ypatingai stiprus rekomenduojama po priemonių panaudojimo nevalgyti ir negerti 1-2 val.

PLUS priemonės

★★★★★
5 5 1
uzsisakiau pasitikedama atsiliepimais :) tikiuosi geriausio. TURIU KLAUSIMA: ar tinkamai naudojant priemones jos veikimas nepriklausomai ar valgoma ar ne? ar tai veikia iki kito valgymo ir burnos ertnė turi būti tuščia? paprastai tariant ar užtenka kruopščiai išvalyti ryte ir vakare ir to pakanka? Būčiau dėkinga už atsakymą teik vartotojų tiek TetroBreath komandos

SUPER

★★★★★
5 5 1
PRODUKTAI TIKRAI PADEDA,KARTOJAU UZSAKYMA,TAI TIKRAI NE REKLAMA,O LABAI LABAI PADEDANTYS SUSITVARKYTI SU SIA BAISIAI NEMALONIA PROBLEMA ,ESU LABAI PATENKINTA SIUO ATRADIMU

Rinkinukas PLUS+ (stiprus)

★★★★★
5 5 1
Na žinokite aš be žodžių... Nuo pat pirmos dienos, kada pradėjau naudoti šias prekes, atsikračiau baisiai nemalonios problemos. Net pati netikiu... Ryte ir tai nėra jokio nemalonaus kvapo. Suuuuuper. Na tik bėda tame, kad rinkinukai yra nepigūs ir studentui ar mažai uždirbančiam tikrai sunku įpirkti. Lauksime nuolaidėlių :)

plus

★★★★★
5 5 1
labai padejo jusu tas gaminis :D dabar man nebesmirda is burnos jega aciu labai dekoju

Visi produktai

★★★★★
5 5 1
Nu jau dantu sepetelis, nera lygiu, super... puikus.Taip pat naudoju ypatingai stipru rinkini,labai patinka.Isbandysiu dar kramotmaja guma.Aciu,kad esate :p

Ypatingai stiprus rinkinys

★★★★★
5 5 1
Produktą naudoju dar tik keturias dienas,bet jau galiu džiaugtis rezultatais.Ačiū Jums! :)

TetroBreath rinkinys stiprus

★★★★★
5 5 1
Priemoniu efektyvumas pranoko mano lūkesčius. Dėkoju už puikias kokybiškas priemones. Su didžiausia pagarba, Vilma.

Plus rinkinys

★★★★★
5 5 1
esu labai patenkinta jusu produktais.kentejau sia liga daug metu,dabar negaliu atsidziaugti,kad pagaliau atsikraciau to bjauraus burnos kvapo net paciai nesitiki,kad ivyko toks stebuklas kad pagaliau israstos tokios priemones

Klausimus apie prekes galite užduoti >>