ApaCare dantų pasta remineralizuojamoji

(22 pirkėjų atsiliepimai)

10,90 

ApaCare dantų pasta su skystuoju emaliu (medicininiu hidroksilapatitu) ir natrio fluoridu. Remineralizuoja, atkuria dantų emalį, apsaugo nuo karieso. Skirta kasdieniam naudojimui.

Turime

Aprašymas

„ApaCare“ dantų pastoje yra ne tik natrio fluorido (1450 ppm F-), bet ir skystojo dantų emalio (medicininio hidroksilapatito). Skystasis dantų emalis lygina, užveria poras ir šviesina dantis. Šis labai aktyvus mineralas valant dantis nusėda ant dantų paviršiaus. Valykite rytais ir vakarais dantis „ApaCare“ dantų pasta maždaug 3 minutes. Rūpestingai parinktos sudedamosios dalys kruopščiai valo, fluoridas ir skystasis dantų emalis puoselėja dantis, užveria poras ir saugo nuo ėduonies bei periodontito. Ši priemonė ypač tinkama, jei dažnai atsiranda ėduonies, jei dantys jautrūs, taip pat po rūgštaus valgio.

Vaikams iki 6 metų: naudokite tik žirnio dydžio dantų pastos kiekį. Jei papildomai vartojate fluorido, pasitarkite su odontologu arba šeimos gydytoju.

Sudėtis: Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Propylene Glycol, Glycerin, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Hydroxyapatite, Aroma, Cellulose Gum, CI 77891, Sodium Fluoride, Allantoin, Sodium Saccharin, Tetrapotassium Pyrophosphate, Limonene.

Talpa: 75 ml

Gamintojas: Cumdente GmbH, Vokietija

„ApaCare“ MOKSLINĖS STUDIJOS >>

YOUTUBE: Odontologė apie skystąjį dantų emalį „ApaCare“

VIDEO: Skystasis dantų emalis „ApaCare“


Kas yra skystasis emalis?

Dantų emalis yra tvirčiausia žmogaus organizmo medžiaga. Ji visą žmogaus gyvenimą sąveikauja su aplinka kaip antai seilės ir maistas. Saldus, angliavandenių turtingas ir rūgštus maistas nuolatos neigiamai veikia dantų emalio paviršių. Dėl pastovaus neigiamo poveikio dantų emalis praranda būtinas mineralines medžiagas, todėl reikia nuolat atkurti dantų emalį. Visuose „ApaCare“ produktuose yra dantų emalio (medicininio hidroksilapatito), kurio sudėtis panaši į natūralių dantų sudėtį. Kiekvieną kartą, kai naudojamas „ApaCare“, sutvirtinamas dantų emalis. Unikalus derinys su fluoridu sustiprina hidroksilapatito sukibimą su natūraliu danties emaliu ir padeda išvengti ėduonies, porų ir įtrūkimų. „ApaCare“ optimaliai saugo nuo ėduonies ir periodontito.

1. „ApaCare“ mažina dantų emalio defektus
„ApaCare“ sudėtyje yra skystojo dantų emalio (medicininio hidroksilapatito), kuris skatina dantų remineralizaciją. „ApaCare & Repair“ itin veiksmingai padeda sumažinti tik atsirandantį ėduonį ir mikroskopinius baltus spalvos pakitimus. Skystasis dantų emalis „ApaCare“ užpildo paviršiaus poras, nedidelius defektus (pvz., smulkius įtrūkimus) ir taip juos ženkliai sumažina.

apacare skystasis dantu emalis

2. „ApaCare“ padeda sumažinti dantų jautrumą
Skystojo dantų emalio (medicininio hidroksilapatito) turintys „ApaCare“ produktai užveria atvirus dentino kanalėlius, vadinamuosius dentinal tubules. „ApaCare & Repair“ gali ypač padėti dantims, reaguojantiems į šaltį, saldumynus, ir veiksmingai sumažinti jų jautrumą.

apacare skystasis dantu emalis
3. „ApaCare“ šviesina, lygina dantis, užveria jų poras ir taip apsaugo nuo apnašų ir bakterijų
Hidroksilapatitas yra natūralus baliklis. Skystasis dantų emalis (medicininis hidroksilapatitas), esantis „ApaCare“ produktuose, ant valomų arba skalaujamų dantų paviršiaus suformuoja ploną apsauginį sluoksnį. Taip galima pastebimai ne tik pašviesinti dantis, bet ir apsaugoti juos nuo bakterijų, apnašų ir spalvinių pakitimų.
apacare skystasis dantu emalis

3D vizualizacijoje matyti kaip veikia hidroksilapatitas ir „ApaCare“ apsaugo dantis

 

Klausimus apie prekes galite užduoti >>

22 atsiliepimai apie ApaCare dantų pasta remineralizuojamoji

5 žvaigždutės
86%
4 žvaigždutės
13%
3 žvaigždutės
0%
2 žvaigždutės
0%
1 žvaigždutė
0%
Powered by Customer Reviews Plugin
Showing 3 of 22 reviews (4 star). See all 22 reviews
  1. Asta Rodzisevskaja

    Patiko, užsakau jau antrąkart. Norėčiau konkretesnių naudojomo rekomendacijų, kitų produktų pasiūlymų

  2. Anonimas

    Kol kas naudoju trumpai, bet patinka;)

  3. rekomenduoju

    Išbandžiau, patiko, brangoka, bet verta, ilgai išlieka gaiva burnoje.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *