Burnos skalavimo skysčio ingredientai, kurie SUKELIA blogą burnos kvapą!

burnos skalavimo skysčio sudėtis

Norėdami atsikratyti blogo burnos kvapo, turite sustabdyti lakiųjų sieros junginių gamybą. Vienintelis saugus ir mediciniškai patvirtintas metodas – prisotinti deguonimi dvokiančius ir nemalonaus skonio sieros junginius, kuriuos gamina anaerobinės bakterijos.

Farmacijos kompanijos ištisus dešimtmečius gamino komercinius produktus, kurie su šia užduotimi nesusitvarko. Mėgindamos žmonėms „padėti“, tos kompanijos rėmėsi nemalonų kvapą bei rūgštų, metalo ir kartų skonį paslepiančiomis stipresnį skonį turinčiomis medžiagomis ir kvapais (pvz. vaistų ar mėtų).

Alkoholis: Galiausiai buvo imta naudoti maskuojančius chemikalus ir didelius kiekius alkoholio. O alkoholis burnos kvapą tik pablogina. Kalbant cheminiais terminais, alkoholis yra DESIKANTAS, kitaip tariant, SAUSINANTI MEDŽIAGA. Kaip jau žinote iš šioje svetainėje pateiktos informacijos ir, turbūt, savo pačių patirties, kuo sausesnė burna, tuo blogesnis burnos kvapas. Štai kiek žemiau išvardintų gaminių sudėties (procentais ir stiprumu) sudaro alkoholis:

Gaminys alkoholio %
stiprumas
Burbonas „Jack Daniels“ 43% 86
Amareto likeris 28% 56
„Chardonnay“ vynas 12,5% 25
„Merlot“ vynas 11,5% 23
Alus 3% 6
„Atemfrisch“ burnos skalavimo skystis 0% 0

Galbūt savęs paklausite, „Jei tie gaminiai, kaip sako, padeda atsikratyti 99,9 proc. mikrobų, kurie sukelia blogą burnos kvapą, kodėl man iš burnos vis dar smirda?“ Štai dar keletas keistų burnos skalavimo skysčio sudedamųjų dalių!

Natrio laurilsulfatas. Liaukitės plauti burną muilu! Deja, visuomenė nežino kasdien naudojamų gaminių sudėties. Pavyzdžiui, beveik kiekvienoje dantų pastoje yra medžiaga, kuri sausina burną ir dabar net tyrimais yra siejama su opomis. Tai yra natrio laurilsulfatas (angl. SLS – Sodium Lauryl Sulfate). Jis dedamas į dantų pastą (ir kai kuriuos burnos skalavimo skysčius), kad sukeltų putojimą! (SLS taip pat yra jūsų šampūno pagrindinė sudedamoji dalis – pirmyn, patikrinkite.) Įrodyta, kad šis chemikalas palengva žaloja burnos audinį, ko pasekoje susidaro opos. Mikroskopiniai pažeidimai ir gyvybinio burnos audinio dalelės yra puikus baltyminis maistas bakterijoms, kurios sudaro lakiuosius sieros junginius ir galiausiai sukelia halitozę ir skonio sutrikimus. Štai kodėl „Atemfrisch“ burnos higienos produkcijoje niekuomet nebuvo naudojamas SLS! SLS veikia kaip valiklis. Laboratorijose jis naudojamas destabilizuoti membranoms ir tirpinti baltymams bei lipidams. SLS dantų pastose naudojamas sumaišyti aliejaus ir vandens pagrindo ingredientams. Ši sudėtinė dalis dantų valymosi metu sudaro putas. Kadangi ji klasifikuojama kaip muilas, turbūt nesunkiai suprasite, kodėl ji daugeliui žmonių išsausina burną. O sausumas tai vienas iš keleto blogą burnos kvapą sukeliančių veiksnių.

Sacharinas. Ar duotumėte sacharino savo vaikams? Na, bet juk duodate leisdami jiems valytis dantis viena iš daugelio pagrindinių gamintojų dantų pastų. Pasižiūrėkite į jos sudėtį. Vienintelė dantų pasta, sukurta kovoti su blogu burnos kvapu pasitelkiant deguonį IR kurioje nėra SLS ir sacharino, yra „Atemfrisch“!

Natrio chloratas. Ši cheminė medžiaga nėra deguonies prisotinantis junginys. Pavadinimas skamba lyg toks būtų, tačiau norint, kad prisotinimas deguonimi bent prasidėtų, tirpalo pH turėtų būti -1 (būtent, -1!). Praeityje pasitaikydavo daug netyčinio apsinuodijimo natrio chloratu atvejų. Atitinkamai prieš daugiau nei 60 metų Jungtinėje Karalystėje iš rinkos buvo pašalinti visi savo sudėtyje jo turintys burnos higienos produktai!

Benzalkonio chloridas. Benzalkonio chloridas daugelį metų buvo naudojamas kaip akių lašų konservantas, taip pat daugelio į nosį purškiamų ir lašinamų vaistų sudėtyje. Neseniai Europos mokslininkai nustatė, kad šis konservantas daugeliui vartotojų sukelia alerginę reakciją. Dabartiniais duomenimis benzalkonio chloridui yra alergiški beveik 10 proc. populiacijos. Kiti tyrimai rodo tiesioginį ryšį tarp benzalkonio chlorido ir kontaktinio dermatito bei kitų alerginių reakcijų. Remdamiesi šiais faktais ir norėdami visuomenei pasiūlyti geresnės produkcijos, farmacijos kompanijos pradėjo gaminti akių ir nosies lašus be šios cheminės medžiagos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *